کار در امارات و دبی

کار-در-امارات-و-دبی
فهرست مطالب

طی چند دهه گذشته، امارات متحده عربی به یکی از مقاصد محبوب برای افرادی که به دنبال فرصت های شغلی هستند، تبدیل شده است. دلیل محبوبیت بالای امارات متحده عربی در مهاجرت، استاندارد های زندگی بالا، امنیت، جذابیت اقتصادی، ثبات سیاسی و زیر ساخت های مدرن است.
امارات متحده عربی در سال های اخیر، افراد با مهارت های بالا و مهارت پایین را به خود جذب کرده است. جهت مهاجرت کاری به امارات نیاز به جاب آفر، مجوز کار و اجازه اقامت است که در ادامه به طور مفصل شرح داده می شود.

شرایط کار در دبی

جهت کار در دبی ابتدا باید ویزای اقامت امارات متحده عربی و اجازه کار دریافت کنید. افرادی که موفق به دریافت جاب آفر شده اند می توانند برای اقامت کاری و اجازه کار درخواست دهند.
شرکتی که به شما جاب آفر پیشنهاد می کند ممکن است از درخواست ویزای شما، حمایت مالی کند و تمام کار های اداری مربوطه را انجام دهد. قبل از اقدام مطمئن شوید که آیا کارفرما اجازه کار و مراحل قانونی را پوشش می دهد یا خیر. بریا مهاجرت کاری داشتن شرایط زیر الزامی است:

 • حداقل 18 سال سن
 • داشتن جاب آفر
 • داشتن مهارت و سابقه کاری مرتبط
 • اقامت موقت در امارات
 • تمکن مالی
 • گواهی پزشکی
 • گواهی عدم سوء پیشینه

روش های پیدا کردن کار در دبی

کار در دوبی به دو صورت امکان پذیر است. روش جاب آفر و جاب سیکر. متقاضی در روش جاب آفر می بایست ابتدا پیشنهاد کاری داشته باشد و سپس برای ویزا اقدام کند و در روش جاب سیکر، می تواند با ویزای جستجوی کار به امارات رفته و سپس به دنبال کار باشد.

از طریق دریافت دعوتنامه کاری از طرف یک کارفرما در امارات

در این روش متقاضی قبل از مهاجرت به امارات باید از طرف یک کارفرما دعوتنامه کاری داشته باشد. متقاضی ابتدا با کرافرما ارتباط برقرار کرده و مدارک خود را ارسال می کند.
در صورت تایید از طرف کارفرما، دعوتنامه کاری صادر می شود. پس از عقد قرارداد، کارفرما از اداره مهاجرت امارات برای مجوز کار باید درخواست دهد و مجوز کار متقاضی را بگیرد. سپس امکان دریافت ویزای کار امارات وجود دارد.

از طریق ویزای جاب سیکر یا جستجوی کار در امارات

ویزای جستجوی کار این امکان را به متقاضی می دهد تا بدون داشتن پیشنهاد شغلی، میزبان یا حامی در امارات ویزای جستجوی کار با اعتبار 60، 90 یا 120 روز دریافت کند، به امارات رفته و به دنبال کار باشد. جهت دریافت ویزای جستوی کار امارات شرایط زیر الزامی است:

 • فارغ التحصیل از 500 دانشگاه در میان بهترین دانشگاه های جهان بر اساس طبقه بندی وزارت آموزش و پرورش باشد و از زمان فارغ التحصیل دو سال گذشته باشد.
 • مدرک لیسانس داشته باشد
 • تمکن مالی

مدارک لازم برای کار در دبی

افرادی که قصد دارند برای کار در امارات درخواست دهند می بایست مدارک زیر را داشته باشند.

پاسپورت

اصل و کپی پاسپورت جهت تایید هویت متقاضی الزامی است.

ویزای کار

افراد خارجی جهت دریافت کار و اقامت طولانی مدت می بایست برای اجازه ورود به امارات و دریافت ویزای کار درخواست دهند.

گواهی پزشکی

برای کار در امارات به گواهی پزشکی صادر شده توسط یک مرکز بهداشتی مورد تایید دولت در امارات الزامی است.

نامه پیشنهاد شغلی

در روش جاب آفر، قبل از درخواست ویزای کار داشتن پیشنهاد شغلی معتبر از طرف کارفرمای اماراتی الزامی است و بدون پیشنهاد شغلی امکان درخواست ویزای کار وجود ندارد.

مدرک تحصیلی

مدارک تحصیلی مرتبط با سابقه کاری شانس متقاضی برای دریافت کار را بالا می برد. و در برخی مشاغل تحصیلات دانشگاهی از الزامات است.

گواهی‌نامه ترخیص پلیس

گواهی عدم سابقه کیفری برای اثبات نداشتن سابقه کیفری متقاضی.

ویزای اقامت

جهت کار در دبی ابتدا باید ویزای اقامت امارات متحده عربی و اجازه کار دریافت کنید. افرادی که موفق به دریافت جاب آفر شده اند می توانند برای اقامت کاری و اجازه کار درخواست دهند.

کارت شغل

این از مدارک نیست و کارفرما بعد از ورود متقاضی این رو براش درخواست میده

حساب بانکی

اینم از مدارک برای کار نیست در مرحله پس از ورود به دبی هست

قوانین کار در دبی

قوانین کار در امارات بر حقوق کار تمامی کارکنان در امارات اعم از شهروندان داخلی و اتباع خارجی حاکم است. هدف قوانین جدید کار در امارات حمایت از دو طرف در روابط کاری یعنی کارفرما و کارمند است و به آن ها این امکان را می دهد تا حقوق خود را به صورت متعادل به دست آورند.
مواردی همچون: ساعات کار، مرخصی، تعطیلات و تعطیلات رسمی، سوابق کاری، استاندارد های ایمنی، حداقل دستمزد، خاتمه کار، پاداش، صدمات ناشی از کار و … را پوشش می دهد.

ساعت کاری در دبی

قانون کار امارات متحده عربی، ساعات کاری عادی بریا بخش خصوصی را 8 ساعت در روز یا 48 ساعت در هفته تعیین کرده است. ساعات کاری ممکن است برای بخش های اقتصادی خاص یا دسته ای خاص از کارگران افزایش و یا کاهش یابد که در آیین نامه اجرایی قانون کار مشخص شده است.
کارگرانی که از راه دور کار می کنند چه در امارات چه در خارج از امارات، نیز باید ساعات کاری مشخص داشته باشند.

مرخصی در دبی

تمامی کارمندانی که یک سال در دبی کار کرده اند حق دارند 30روز در سال مرخصی داشته باشند. افرادی که کمتر از یک سال سابقه کار دارند، میزان مرخصی کمتری خواهند داشت.

حداقل سن برای کار در دبی

حداقل میزان سن برای کار در امارات 18 سال است. با این حال، برای کار برخی مشاغل مانند سرگرمی، مدلینگ و ورزش استثنا وجود دارد که افراد زیر 18 سال می توانند با کسب اجازه از والدین یا قیم قانونی خود کار کنند.

دستمزد در دبی

کارفرما موظف است حقوق کارمندان را به موقع و کامل پرداخت کند و دستمزد یک کارمند در فیش حقوقی به صورت کامل با جزئیاتی نظیر میزان حقوق، حقوق پایه، کمک هزینه، مسکن، بن و … است.

فسخ قرارداد کاری

طبق ماده 42 قانون کار امارات متحده عربی شرایط فسخ قرارداد کاری به قرار زیر است:

 • در صورتی که قرارداد کاری منقضی شود و تمدید نشود
 • اگر کارفرما و کارمند هر دو، کتباً برای پایان دادن روابط کاری توافق کنند
 • اگر یکی از طرفین قرارداد بخواهد رابطه کاری خاتمه یابد، می بایست طبق قرارداد کار و مهلت اخطار، عمل کند
 • در صورت فوت یا ناتوانی دائم کارگر بر اساس گواهی صادره از سازمان پزشکی
 • در صورتی که موسسه برای همیشه بسته شود
 • در صورت ورشکستگی کارفرما یا مواجه شدن با مشکلات اقتصادی که مانع از ادامه پروژه شود
 • اگر کارگر به هر دلیلی خارج از اختیار کارفرما، شرایط تمدید پروانه کار را انجام ندهد

بیمه درمانی

کارفرمایان موظف هستند برای تمامی کارکنان بیمه درمانی دریافت کنند.

انواع ویزا برای کار در دبی

انواع مختلفی از ویزای کار در دبی وجود دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت:

مجوز فریلنسری

این نوع ویزا مناسب افرادی است که به صورت فریلنسری و افرادی که به صورت پروژه ای کار می کنند است. این نوع ویزا به متقاضی اجازه می دهد تا بدون داشتن کارفرما در امارات کار و زندگی کند.

مجوز مأموریت

ویزای ماموریت مخصوص افرادی است که در شرک های خارجی استخدام شده اند ولی نیاز است در مدت زمان کوتاهی در شعبه آن شرکت  در دبی، کار کنند.

مجوز کار دانشجویی

هنگامی که یک دانشجو شغل پاره وقتی پیدا می کند، کارفرما باید برای مجوز اشتغال پاره وقت دانشجویی، فرآیند را آغاز کند. دانشجو می بایست فرم استاندارد های استخدام پاره وقت  دانشجویی را با توافق کارفرما امضا کند.
کارفرما فرم درخواست را به همراه فرم امضا شده برای رسیدگی ارسال می کند و در صورت تایید، دانشجو ایمیلی دریافت خواهد کرد.

ویزای سرمایه‌گذار

این ویزا به نوع کسب و کار از نظر مالکیت یا مشارکت بستگی دارد. افرادی که در یک تجارت سرمایه گذاری می کنند و یا در یک شرکت اماراتی شریک هستند می توانند از این ویزا استفاده کنند.

ویزای ثبت شرکت

افرادی که موفق به ثبت شرکت در دبی شده باشند از طریق این ویزا می توانند وارد دبی شوند.

ویزای ترانزیت

این ویزا مخصوص افرادی است که برای سفر از کشوری به یک کشور دیگر، نیاز به توقف در دبی دارند.

ویزای همراه

کارفرمایان و کارمندانی که ویزای معتبر اقامت در امارات را دریافت کرده اند می توانند از ویزای اقامت برای همسر خود استفاده کنند. کارمندان در صورت داشتن حداقل حقوق 3000 درهم تا4000 درهم و همچنین محل مناسب برای اقامت امکن درخواست ویزای همسر را خواهند داشت.
گواهی پزشکی و آرمایش های جسمانی برای افرادی که بالای 18 سال سن دارند الزامی است. فرزندان دختر در صورت مجرد بودن بدون محدودیت سنی و فرزندان پسر تا سن 25 سال می توانند همراه والدین اقامت دریافت کنند.

ویزای طلایی امارات

ویزای طلایی امارات یک ویزای اقامت طولانی است که به افراد خارجی با استعداد های خاص، فرصت می دهد که در امارات زندگی، کار و یا تحصیل کنند و از مزایای انحصاری این ویزای بهره مند شوند.
سرمایه گذاران، کارآفرینان، دانشمندان، دانشجویان و فارغ التحصیلان برجسته، پیشگامان بشر دوستانه و قهرمانان از جمله افرادی هستند که می توانند واجد شرایط برای دریافت ویزای طلایی امارات باشند.

شرایط لازم برای دریافت ویزای طلایی بستگی به نوع اقامت اعم از سرمایه گذاری، کارآفرینی و استعداد و … دارد. ویزای ورود به مدت 6 ماه اعتبار و با امکان چندین بار ورود برای متقاضی صادر می شود.
ویزای اقامت طولانی مدت و قابل تمدید با اعتبار 5 یا 10 سال است، به اسپانسر نیاز ندارد، متقاضی می تواند شش ماه خارج از امارات زندگی کند، امکان دریافت اقامت همسر و فرزندان نیز وجود دارد.

خرید ملک در دبی

امروزه دبی یکی از مقاصد جذاب برای سرمایه گذاران در املاک و مستغلات به شمار می رود. دبی بازده فوق العاده بالایی در سرمایه گذاری دارد و همچنین معافیت های مالیاتی برای سرمایه گذاران باعث شده است که جمعیت سرمایه گذران در این کشور افزایش یابد.
از ژانویه 2024، فرآیند خرید ملک در دبی بسیار ساده شده است. افراد خارجی می توانند در داخل زمین های تعیین شده ملک خریداری کرده و سند مالکیت آن را دریافت کنند. هنگام خرید ملک مشمول پرداخت مالیات برای املاک نخواهید شد اما در صورتی که فرد خارجی در دبی زندگی نکند ممکن است مشمول مالیات بر درآمد کشور محل اقامت خود باشد.
قیمت ملک در دبی از 350 هزار درهم شروع می شود ولی برای دریافت اقامت حداقل میزان سرمایه گذاری در ملک 1 میلیون درهم است. در صورتی که ملک نگه داشته شود  هر 180 روز در دبی باشید، می توانید حداکثر به مدت 2 سال ویزا را تمدید کنید.

قوانین ویزای کار امارات

اتباع خارجی در صورتی که تمایل به زندگی و اقامت طولانی مدت در امارات دارند می بایست ویزای اقامت داشته باشند. علاوه بر ویزای اقامت برای کار، نیاز به داشتن اجازه کار خواهند داشت و قبل از دریافت مجوز کار امارات باید جاب آفر یا پیشنهاد شغلی معتبر از کارفرمایی در امارات دریافت کرده باشند تا مراحل تهیه ویزای کار و مجوز کار برای متقاضی را آغاز کند. قوانین ویزای کار امارات:

 • حداقل 8 سال سن
 • مجوز شرکتی که فرد را استخدام می کند، باید معتبر باشد
 • شرکت نباید هیچ گونه تخلفی داشته باشد
 • کاری که انجام میدهید باید با ماهیت شرکتی که شما را استخدام کرده است مطابقت داشته باشد

مشاغل مورد نیاز در دبی و امارات

مشاغلی که در دبی و امارات مورد نیاز هستند عبارتند از:

 • هوش مصنوعی
 • امنیت
 • مدیریت ریسک
 • دیجیتال مارکتینگ
 • برنامه نویسی
 • توسعه دهنده نرم افزار
 • مشاور حقوقی
 • کادر درمان و مراقبت های بهداشتی
 • معون اداری
 • معلم
 • مترجم
 • مهندس
 • مهندس توسعه کسب و کار

مهاجرت پزشکان به امارات

ویزای جدید امارات به پزشکان اجازه می دهد تا پس از دریافت نامه پذیرش به مدت 2 سال مشغول به کار شوند. نامه پذیرش مدرکی است که توانایی متقاضی را برای کار به عنوان پزشک در امارات را تایید می کند. این نامه به پزشکان اجازه انعقاد قرارداد با یک کلینیک یا مرکز بالینی را می دهد.
پزشکان ابتدا در امارات باید صلاحیت کار در حرفه پزشکی را دریافت کنند. پزشکان باید مدارک خود را به وزارت بهداشت امارات ارسال کنند تا توسط وزارت بهداشت بررسی شود.
تسلط بر زبان عربی، سابقه کار پزشکی، قبولی در آزمون پرومتریک پزشکی وارائه گواهی سلامتی از الزامات است. شرایط سنی برای کار پزشکان در امارات در نظر گرفته نشده است و پزشکان تا 60 سالگی نیز می توانند در امارات کار کنند.

مهاجرت پرستاران به امارات

پرستاران می توانند جهت اخذ مجوز حرفه ای کار در امارات در آزمون وزارت بهداشت شرکت کنند و در صورت اخذ نمره قبولی برای کار در امارات آماده شوند.
پرستاران برای کار در امارات نیاز به پیشنهاد کاری دارند که می توانند از طریق سایت های کاریابی در امارات درخواست خود و مدارک را برای کارفرما ارسال کنند. حداقل یک سال سابقه پرستاری و قبولی در آزمون DHA و سایر آزمون های معادلسازی برای کار پرستاران الزامی است.
پرستاران می بایست به زبان انگلیسی و عربی مسلط باشند. محدودیت سنی برای کار پرستاران در امارات وجود دارد و بهتر است متقاضیان زیر 35 سال سن داشته باشند.

مهاجرت به امارات از طریق آرایشگری

حال حاضر رشته آرایشگری در دبی از مشاغل پر رونق است و رشته آرایشگری می تواند از مشاغل پر درآمد در دبی باشد. یک آرایشگر می بایست علاوه بر داشتن مهارت و تجربه کاری، از برقراری ارتباط و ایجاد تعامل با افراد برخوردار باشد تا بتواند در زمینه کاری خود به پیشرفت مناسبی برسد.
اولین مرحله برای مهاجرت آرایشگران به امارات داشتن پیشنهاد شغلی است که می تواند از طریق ارسال رزومه به کارفرما و تایید رزومه صورت گیرد. حداقل 2 تا 3 سال سابقه کاری، مدارک تخصصی و تسلط بر زبان الزامی است.

 مهاجرت ورزشکاران به امارات

ورزشکاران با دریافت پیشنهاد شغلی از سوی کارفرما در امارات می توانند از طریق کار به امارات مهاجرت کنند. مهاجرت ورزشی برای ورزشکاران می تواند به عنوان بازیکن، داور و یا مربی صورت گیرد.

مزایای کار در دبی

 • درآمد معاف از مالیات
 • حقوق بالا
 • فرصت های شغلی متنوع
 • کیفیت زندیگ بالا
 • استفاده از مجموعه وسیعی از امکانات رفاهی
 • زندگی شبانه پر جنب و جوش
 • سیستم بهداشتی و درمان خوب
 • امنیت بالا
 • فرهنگ غنی و متنوع
 • توانایی ایجاد کسب و کار بدون پرداخت مالیات

هزینه ویزای کار امارات

 • هزینه درخواست تایید اولیه مجوز کار برای همه دسته ها: 200 درهم
 • تایید مجوز کار الکترونیکی جدید (استخدام کارگر و کارت کار):
 • دسته 1: 300 درهم
 • دسته 2: سطح A 600 درهم، سطح B 1500 درهم، سطح C 2000 درهم
 • دسته 3: 5000 درهم
 • کارگران خارجی بالای 65 سال: 5000 درهم

هزینه های زندگی در امارات

خورد و خوراک
موضوع هزینه درهم
غذا در رستوران ارزان 30.00
آب معدنی (1.5 لیتر) 2.24
شیر 7.25
برنج (1 کیلوگرم) 7.24
تخم مرغ (12 عدد) 11.38
فیله مرغ (1 کیلوگرم) 27.43
گوشت گاو (1 کیلوگرم) 37.00
سیب (1 کیلوگرم) 7.98
پرتغال(1 کیلوگرم) 7.29
گوجه فرنگی (1 کیلوگرم) 5.09
پیاز (1 کیلوگرم) 4.10
سیب زمینی (1 کیلوگرم) 4.19

 

ورزش و اوقات فراغت
موضوع هزینه درهم
باشگاه بدن سازی به صورت ماهانه 266.40
اجاره زمین تنیس 1 ساعت در آخر هفته 124.80
سینما 45.00

 

لباس و کفش
موضوع هزینه درهم
شلوار جین 215.62
لباس تابستانی در فروشگاه زنجیره ای 219.65
1جفت کفش دویدن نایکی 366.49
1 جفت کفش تجاری چرم مردانه 414.53

 

اجاره ماهانه ملک
موضوع هزینه درهم
آپارتمان 1 خوابه در مرکز شهر 6209.68
آپارتمان 1 خوابه خارج از مرکز شهر 4240.62
آپارتمان 3 خوابه در مرکز شهر 12123.36
آپارتمان 3 خوابه خارج از مرکز شهر 8056.00

 

خرید آپارتمان
موضوع هزینه درهم
هر متر مربع برای خرید آپارتمان در مرکز شهر 11891.84
هر متر مربع برای خرید آپارتمان خارج از مرکز شهر 8154.59

 

حمل و نقل
موضوع هزینه درهم
بلیط یک طرفه اتوبوس و قطار شهری 7.25
کارت ماهانه 300.00
شروع تاکسی 12.00
تاکسی (1 کیلومتر) 3.00
تاکسی 1 ساعت انتظار 30.00

حقوق کار در دبی

در دبی حداقل حقوق و پایه ثبت برای حقوق کارمندان در نظر گرفته شنده است اما حداقل حقوق برای دسته خاصی از کارمندان در دبی وجود دارد. متوسط حقوق و درآمد در دبی در سال 2024، 6000 درهم در ماه است. و میانگین درآمد درماه در دبی 33500 درهم است.

بهترین شهرهای امارات برای کار

راه اندازی کسب و کار در امارات متحده عربی به دلیل زیر ساخت های قوی، موقعیت استراتژیک و محیط تجاری مطلوب، دستاورد های قابل توجهی برای مهاجرین دارد.
با این حال انتخاب بهترین شهر ها برای کسب و کار در امارات متحده برای کسب موفقیت بسیار مهم است. در ادامه بهترین شهر های دبی را معرفی خواهیم کرد.

شهر دبی

دبی به عنوان قطب اقتصدی امارات شناخته می شود. در دبی محیط تجاری پر جنب و جوش و اقتصاد چند وجهی مشاهده می شود.
این شهر طیف گسترده ای از چشم انداز های اقتصادی، شامل امور مالی، دارایی، گردشگری و تدارکات است که باعث می شود کارآفرینان و شرکت های چند ملیتی با فرصت های فراوان را به خود جذب کند. همچنین دبی به دلیل چشم انداز تجاری نیز مشهور است.

شهر ابوظبی

ابوظبی پایتخت امارات متحده عربی است و به سرعت به عنوان یک مرکز تجاری برجسته در منطقه شناخته شده است. ابوظبی با تلاش های بلند پروازانه ای که برای تنوع بخشیدن به اقتصاد دارد، قوت می گیرد.
این شهر موقعیت خود را به عنوان یک مرکز تجاری پویا در منطقه تثبیت می کند و سرمایه گذاران را به سمت خود جذب می کند و نوآوری را تقویت کرده تا پیشرفت اقتصادی پایداری را به وجود آورد.

شهر شارجه

شارجه که به عنوان قطب فرهنگی امارات متحده عربی مشهور است. شارجه ترکیبی متمایز از میزاث و نوآوری است به همین دلیل به یک مرکز جذاب برای شرکت ها تبدیل شده است.
موقعیت عالی و زیرساخت‌های پیشرفته، محیطی مطلوب را برای تلاش‌های کارآفرینی و سرمایه‌گذاری‌های خلاقانه ایجاد می‌کند. اقتصاد چندوجهی این شهر حوزه های مختلفی از جمله تولید، تجارت، گردشگری و دانشگاه را در بر می گیرد و راه های فراوانی را برای گسترش کسب و کار ارائه می دهد.

شهر عجمان

عجمان به دلیل موقعیت مطلوب، زیرساخت‌های مدرن و سیاست‌های مناسب برای کسب‌وکار، توسعه و تنوع صنعتی سریعی را تجربه می‌کند.
تاکید امارت بر بخش‌های کلیدی مانند تولید، تدارکات، مهمان‌نوازی و گردشگری، سرمایه‌گذارانی را که به دنبال گزینه‌های راه‌اندازی تجاری مقرون‌به‌صرفه و دسترسی به بازارهای اطراف هستند، جذب کرده است

شرایط اخذ اقامت با کار در دبی

شرایط اقامت در دبی نسبت به بسیاری از کشور ها، سخت تر است. افرادی که موفق می شوند از طریق کار به دبی مهاجرت کنند در ابتدا بسته به میزان قراداد خود اقامت موقت و کوتاه مدت دریافت می کنند که معوملاً دو ساله است.
به طور کلی دریافت اقامت دائم در امارات به راحتی به دست نمی آید و افراد خارجی امکان دریافت تابعیت امارات را نیز نخواهند داشت.

جمع‌بندی و سوالات متداول کار در امارات

برای کار در دبی به چه ویزایی نیاز دارم؟

جهت کار در دبی دریافت ویزای کاری الزامی است که از طریق داشتن جاب آفر امکان پذیر است.

ساده‌ترین راه برای پیدا کردن کار در دبی چیست؟

استفاده از فرصت های سایت های کاریابی، شرکت در رویداد های بزرگ، کمک گرفتن از اقوامی که در دبی اقامت دارند و جستجو در وب سایت شرکت ها می تواند راهی ساده برای جستجوی کار و بدست آوردن کار باشد.

مالیات بر درآمد در دبی چقدر است؟

مالیات بر درآمد توسط امارات وضع نمی شود و 5 درصد مالیات بر ارزش افزوده بر روی خرید کالا و خدمات وضع می شود.

آیا بدون مدرک زبان می‌توانیم در دبی کار کنیم؟

برای داشتن فرصت های شغلی خوب و مناسب و شانس یافتن کار در دبی باید بر روی زبان انگلیسی و یا عربی تسلط داشته باشید.

 

منابع:

https://u.ae/en

https://u.ae/en

https://www.guestready.com

https://visaguide.world

https://fr.y-axis.com

https://visaguide.world

https://www.numbeo.com

https://www.hsbc.ae

https://u.ae

https://u.ae

جهت آگاهی بیشتر و دریافت پاسخ سوالات خود می توانید با مشاوران مجموعه دکتر مهاجرت، از طریق فرم مشاوره رایگان مهاجرت در ارتباط باشید. کارشناسان ما با وکلای محلی حاضر در کشور مقصد در ارتباط هستند و می توانند اطلاعات کاملی را به صورت رایگان به شما ارائه دهند.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
شرایط اخذ اقامت اتریش

اقامت اتریش

اقامت اتریش از راه های مختلفی همچون تحصیل، کار، سرمایه گذاری و روش های مبتنی بر سرمایه، ازدواج، تولد، پناهندگی امکان پذیر است. متقاضیان برای

ویزای شینگن یا ویزای اروپا

ویزای شینگین (ویزای اروپا)

شرایط اخذ ویزای اروپا (ویزای شینگن) افرادی که قصد دارند وارد یکی از کشورهای اروپایی شوند می بایست برای ورود به اروپا ویزا دریافت کنند.

سرمایه گذاری در پرتغال

سرمایه گذاری در پرتغال

در حال حاضر پرتغال یکی از پویاترین اکوسیستم های سرمایه گذاری در اروپا را دارد. سرمایه گذاری های انجام شده در دهه گذشته در منابع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *