شرایط اخذ ویزای آمریکا در سال 2024

شرایط اخذ ویزای آمریکا در سال 2023
فهرست مطالب

اعتبار، ارزش و امکانات ویزای آمریکا

اگر بخواهیم ویزاهای دنیا را از نظر اعتبار بررسی کنیم می توانیم ویزای آمریکا را جزء نخستین ویزاهای این لیست بیان کنیم، به طوری که با دریافت ویزا آمریکا می توان به راحتی به کشورهای مختلف دنیا سفر کرد.
ویزای آمریکا انواع مختلفی دارد که در صورت تمایل برای دریافت آن ها، باید به طور کامل شرایط هر یک را مورد بررسی قرار دهید. در ادامه به طور کامل در مورد انواع ویزای آمریکا و شرایط آن ها صحبت خواهیم نمود.

شرایط عمومی اخذ ویزای آمریکا

به دلیل تنوع زیاد ویزای آمریکا شرایط برای دریافت هر کدام متفاوت است. با توجه به نوع درخواست جهت ویزای آمریکا باید شرایط آن را بررسی نمود، به عنوان مثال فردی که تقاضای ویزای کار آمریکا را دارد باید مدارک سابقه کار و تخصص خود را ارائه نماید یا برای ویزای آمریکا از طریق سرمایه گذاری نیاز است که فرد تمکن مالی خود را به اثبات رساند.
یکی از شرایط مشترک اخذ این ویزاها تسلط به زبان انگلیسی و ارائه مدرک زبان می باشد. در ویزاهایی مانند ویزای توریستی نیازی به ارائه مدرک زبان نمی باشد و تنها اثبات این مسئله که شخص قصد ماندن در کشور آمریکا را ندارد و پس از پایان مدت اعتبار ویزا به کشور خود باز خواهد گشت کفایت می کند.

انواع ویزای آمریکا

ویزای آمریکا به دو نوع مهاجرتی و غیر مهاجرتی تقسیم می شود. در نوع مهاجرتی معمولا هدف افراد اخذ اقامت دائم کشور آمریکا و زندگی در این کشور می باشد مانند ویزای ازدواج، سرمایه گذاری، لاتاری و … . در این نوع ویزا متقاضیان قصد بازگشت به کشور خود را نخواهند داشت.
نوع دیگر ویزای آمریکا ویزاهای غیر مهاجرتی است که نوعی ویزای موقتی می باشند. در این نوع ویزاها افراد برای مدت کوتاهی به این کشور سفر می کنند و معمولا تاریخ بازگشت آن ها مشخص شده است مانند ویزای توریستی. معمولا این نوع ویزاها بین 3 ماه تا 3 سال اعتبار خواهند داشت.

انواع ویزای غیر مهاجرتی

همان طور که بیان شده آمریکا دارای ویزاهای غیر مهاجرتی برای اقامت موقت می باشد که متقاضی پس از پایان تاریخ آن باید به کشور خود بازگردد. در زیر انواع ویزای غیر مهاجرتی آمریکا را می توانید مشاهده نمایید:

 • ویزای تحصیلی
 • ویزای توریستی
 • ویزای کاری

انواع ویزای مهاجرتی

آمریکا دارای ویزاهایی است که به آن ویزای غیر مهاجرتی گفته می شود و با آن می توان به صورت دائم در این کشور اقامت داشت. در زیر انوع ویزای مهاجرتی آمریکا قابل مشاهده می باشد:

 • ویزای ازدواج
 • ویزای لاتاری
 • ویزای خانوادگی

ویزای تحصیلی آمریکا

جهت تحصیل در آمریکا باید از دانشگاه مورد نظر خود در این کشور پذیرش دریافت کنید و سپس امور مربوطه را به انجام رسانید. از جمله مدارک مورد نیاز برای تحصیل در دانشگاه های آمریکا مدرک زبان در سطح تعیین شده می باشد. ویزای تحصیلی آمریکا دارای انواع مختلفی می باشد. چند نمونه از ویزای تحصیلی این کشور شامل موارد زیر می باشد:

 • ویزای F : متقاضیان می توانند برای تحصیل در دانشگاه ها و کالج های مختلف آمریکا این نوع ویزا را دریافت نمایند و به هدف خود دست یابند.
 • ویزای j : این نوع ویزا مرتبط با کار آموزان و پزشکان است. برای دوره های کارورزی از ویزای j استفاده می شود.
 • ویزای m : این نوع ویزا مختص اهداف موسسات غیر آکادمیک و حرفه ای می باشد و بدین منظور صادر خواهد شد.

ویزای شغلی و کاری آمریکا

ویزای شغلی و کاری آمریکا برای افرادی صادر می شود که قصد انجام کار در آمریکا را داشته باشند. این افراد اهدافی چون کار آفرینی و ورود سرمایه به کشور آمریکا را دارند. ویزای شغلی و کاری آمریکا نیز انواع مختلفی دارد که متقاضیان با توجه به نوع فعالیت خود باید آن ها را مورد بررسی قرار دهند. در زیر به انواع این ویزاها اشاره می کنیم:

ویزای E1 : این نوع ویزا مخصوص نخبگان و افراد برتر می باشد.

ویزای E2 و E3 : این دو نوع ویزا مخصوص افراد کاری در آمریکا می باشند که معمولا از نوع E1  شرایط آسان تری دارند ولی دریافت آن مشکل تر خواهد بود. این دو نوع ویزا جهت دریافت نیاز به جاب آفر دارند.

ویزای E4 : این نوع ویزا برای افراد خاص مذهبی و ارتشی ها هستند که خدمات ویژه ای را ارائه داده اند. این نوع ویزا شامل افراد ایرانی نخواهد شد.

ویزای سرمایه گذاری آمریکا

افرادی که قصد سرمایه گذاری در کشور آمریکا را دارند باید از ویزای سرمایه گذاری آمریکا استفاده نمایند. میزان مبلغ مورد نیاز جهت سرمایه گذاری در مناطق غیر توسعه یافته این کشور با نرخ بیکار بالا حدود 900000 دلار می باشد و در مناطقی که نرخ بیکاری پایین تر بوده و جز مناطق توسعه یافته آمریکا محسوب می شود مبلغی در حدود 1800000 دلار نیاز است.

ویزای توریستی آمریکا

ویزای توریستی آمریکا در دو نوع B1 و B2 صادر می شوند. اهداف این دو نوع ویزا برای گردشگری، دیدار خانواده، اهداف تجاری و درمانی خواهند بود. معمولا مدت زمان اعتبار ویزای توریستی آمریکا 6 ماهه می باشد.

ویزای خانوادگی آمریکا

ویزای خانوادگی آمریکا برای افرادی صادر می شود که یکی از فامیل های درجه آن ها گرین کارت و تابعیت کشور آمریکا را دارا باشند. این نوع ویزا در دسته ویزاهای مهاجرتی آمریکا قرار داده شده است به صورتی که افراد می توانند پس از دریافت آن برای اخذ گرین کارت آمریکا اقدام کنند.

ویزای آمریکا با ازدواج

ویزای آمریکا با ازدواج مخصوص افرادی است که قصد ازدواج با یک شهروند و یا یک تبعه مقیم آمریکا را داشته باشند. این ویزا به صوزتی است که فرد دارای آن پس از ورود به آمریکا می تواند برای دریافت گرین کارت این کشور درخواست دهد. توجه داشته باشید که باید حقیقی بودن این ازدواج را به اثبات رسانید و هدف شما تنها دریافت اقامت آمریکا نباشد.

ویزای آمریکا برای همسر

ویزای آمریکا برای همسر دارای انواع مختلفی است و متقاضی با توجه به نوع ویزایی که کسب نموده می تواند برای همسر خود نیز درخواست ویزا بدهد. در زیر به چند مورد از ویزای آمریکا برای همسر را بیان می کنیم.

 • ویزای F2 : این نوع ویزا برای همسر دارنده ویزای تحصیلی یا همان ویزای F1 صادر می شود.
 • ویزای H4 : این نوع ویزای مختص همسر افرادی است که ویزای کاری آمریکا را دریافت کرده اند.
 • ویزای همراه فرد سرمایه گذار: این نوع ویزا دارای انواع مختلفی است که با توجه به نوع سرمایه گذاری متقاضی به همراه وی تعلق می گیرد.
 • ویزای همراهان هنرمندان و ورزشکاران در آمریکا: این نوع ویزای مختص همسر هنرمندان و ورزشکاران حاضر در آمریکا است که با توجه به نوع اقامت فرد برای همسر وی نیز درخواست می شود.

ویزای آمریکا با تولد فرزند

با به دنیا آمدن فرزند در خاک آمریکا، وی به عنوان شهروند آمریکا محسوب می شود، البته باید بدانید که این امر دارای شرایطی است که باید آن را مورد بررسی قرار داد. شرایط ویزای آمریکا با تولد فرزند به شرح زیر می باشد:

 • یکی از والدین قطعا باید شهروند آمریکایی باشد
 • ازدواج طرفین باید به صورت قانونی باشد
 • اثبات کردن رابطه خونی فرزند با یکی از والدین از طریق انجام آزمایشات ژنتیکی
 • اجبار حضور والدین یک سال پیش از تولد فرزند در صورتی که یکی از والدین شهروند و دیگری تبعه آمریکایی باشند.

ویزای آمریکا با دعوتنامه

معمولا افرادی که قصد دریافت ویزای غیر مهاجرتی آمریکا را داشته باشند می توانند با ارائه دعوتنامه این کار را راحت تر پیش ببرند. دعوتنامه باید از سوی فردی در آمریکا ارسال شود که شهروند و مقیم این کشور باشد و تمامی شرایط لازم را برای اسکان میهمانان خود در این کشور داشته باشد. افراد برای اخذ ویزای آمریکا با دعوتنامه نباید مشکلی جهت ورود به خاک این کشور داشته باشند.

درخواست ویزای آمریکا از کانادا

افرادی که شهروند کانادا محسوب می شوند برای ورود به کشور آمریکا جهت امور غیر مهاجرتی نیازی به ویزا نخواهند داشت. در صورتی که هدف افراد از درخواست ویزای آمریکا از کانادا مهاجرت باشد و به قصد کار، سرمایه گذاری و تحصیل به این کشور وارد شوند باید ویزای آمریکا را دریافت کنند.

ویزای آمریکا از آلمان

شهروندان آلمانی که قصد دارند حداکثر تا 90 روز در آمریکا اقامت داشته باشند و پس از آن به کشور خود بازگردند می توانند بدون دریافت ویزا این سفر را انجام دهند، البته اگر هدف از سفر تجارت و گردشگری باشد. آلمانی ها در صورت تصمیم مهاجرت به این کشور باید ویزای آمریکا از آلمان را دریافت نمایند و از این راه برای ورود به آمریکا اقدام کنند.

ویزای آمریکا در ارمنستان

ارمنستان کشوری است که به راحتی وقت سفارت را در اختیار متقاضیان قرار می دهد به همین سبب افرادی که قصد دریافت ویزای آمریکا را دارند می توانند برای سرعت بخشیدن به امور خود این کشور را برای انجام مصاحبه انتخاب کنند.
ایرانیان به دلیل نزدیکی به ارمنستان و عدم نیاز به ویزای جهت ورود و اقامت کم تر از 90 روز می توانند این کشور را انتخاب کنند و امور مربوط به مهاجرت به آمریکا را در این کشور انجام دهند. متقاضیان دریافت ویزای آمریکا در ارمنستان نباید مشکلی جهت ورود به خاک ارمنستان داشته باشند.

ویزای آمریکا با پاسپورت ترکیه

ایرانیان متقاضی دریافت پاسپورت آمریکا می توانند برای آسان تر کردن امور خود پس از دریافت پاسپورت ترکیه برای این امر اقدام کنند، زیرا پاسپورت ترکیه اعتبار بیشتری نسبت به پاسپورت ایران دارد. هزینه پرداختی جهت اخذ ویزای آمریکا با پاسپورت ترکیه نیز از این طریق به نصف کاهش می یابد.
برای اخذ پاسپورت ترکیه باید در این کشور سرمایه گذاری کنید. برای سرمایه گذاری در این کشور به حداقل مبلغی در حدود 400000 دلار نیاز دارید، می توانید این سرمایه گذاری را از طریق خرید ملک در ترکیه انجام دهید.
پس از خرید ملک در کشور ترکیه شما موفق به دریافت پاسپورت قرمز ده ساله این کشور خواهید شد ولی تا سه سال نمی توانید ملک خریداری شده را بفروشید. پس از دریافت پاسپورت ترکیه می توانید برای اخذ ویزای آمریکا اقدام کنید.

ویزای آمریکا با پاسپورت دومینیکا

شاید اطلاع داشته باشید که ایرانیان طی چند سال اخیر با محدودیت هایی برای اخذ ویزای آمریکا رو به رو هستند، به همین دلیل آن ها می توانند با دریافت پاسپورت دومینیکا به راحتی اقامت دائم آمریکا را دریافت کنند.
اگر پاسپورت دومینیکا را اخذ کنید این امکان برای شما فراهم خواهد شد که تا 10 سال ویزای مولتی یا چند بار ورود به این کشور را داشته باشید. این امر شرایط ورود و رفت آمد به کشور آمریکا را فراهم می نماید. اخذ ویزای آمریکا با پاسپورت دومینیکا متقاضیان خاص خود را دارا است.

ویزای آمریکا برای ایرانیان

ویزای آمریکا برای ایرانیان دارای انواع مختلفی است و آن ها می توانند از ویزاهای مختلف این کشور بهره مند شوند. به دلیل محدودیت ها و نبود سفارت کشور آمریکا در ایران، ایرانیان باید برای اخذ ویزای این کشور به سایر کشورها مانند ارمنستان، ترکیه، امارات مراجعه کنند.
انجام مصاحبه در سفارت آمریکا در کشورهای مختلف به زبان انگلیسی و یا زبان رسمی کشور مقصد صورت می گیرد و در برخی کشورها به دلیل مراجعه زیاد ایرانیان به زبان فارسی نیز صورت انجام می شود.

ویزای آمریکا برای افغان ها

افغان ها امکان اخذ ویزای آمریکا را دارا هستند و می توانند از طریق ویزاهای مختلف برای مهاجرت به آمریکا اقدام نمایند. آمریکا اخیرا برنامه هایی را برای مهاجرت افغان هایی که در همکاری با ادارات و ارتش آمریکا بوده اند طراحی کرده است. در زیر به برخی از ویزای آمریکا برای افغان ها اشاره می کنیم:

 • افغان هایی که در ادارات دولتی آمریکا و یا نمایندگی این کشور فعالیت می کرده اند.
 • افغان هایی که به ارتش و نظامیان آمریکا کمک نموده اند.
 • افغان هایی که به قصد پناهندگی در آمریکا اقدام می نمانید.

هزینه ویزای آمریکا –  قیمت ویزای آمریکا

برای اخذ ویزای آمریکا باید هزینه آن را پرداخت نمود. هزینه ویزای آمریکا با توجه به نوع ویزای دریافت شده توسط متقاضی بسیار متفاوت خواهد بود. در جدول زیر به قیمت ویزای آمریکا اشاره می کنیم:

نوع ویزا هزینه مورد نیاز
ویزای غیر مهاجرتی 160 دلار
ویزای مبتنی بر دادخواست 165 دلار
ویزای نامزد یا همسر شهروند آمریکا 265 دلار

 

مراحل درخواست ویزا آمریکا – مراحل گرفتن و اخذ

در اولین مرحله از مراحل درخواست ویزا آمریکا متقاضی باید نوع ویزای درخواستی خود را با توجه به شرایط و هدف خود معین سازد. درخواست در زیر به صورت مختصر به مراحل گرفتن و اخذ ویزای آمریکا اشاره می کنیم:

 • ابتدا هدف و نوع ویزای درخواستی خود را مشخص نمایید.
 • مدارک مورد نیاز را باید به صورت کامل و بدون نقص تهیه و ارائه کنید.
 • مرحله بعد باید فرم الکترونیکی را که مربوط به درخواست متقاضی می باشد تکمیل کنید.
 • هزینه مربوط به ویزای درخواستی را پرداخت نمایید.
 • در نهایت با دریافت تاییدیه مدارک ارسال شده می توانید برای انجام مصاحبه و وقت سفارت زمان رزرو کنید.
 • در زمان مشخص شده به سفارت آمریکا در کشور مورد نظر مراجعه کرده و ضمن توضیحات مورد نیاز جهت هدف خود از سفر به این کشور، مراحل انگشت نگاری را به اتمام رسانید.
 • پس از انجام مراحل فوق باید منتظر پاسخ و دریافت ویزای آمریکا بمانید.

دریافت ویزای آمریکا چقدر طول میکشه

دریافت ویزای آمریکا همانند سایر ویزاها به زمان نیاز خواهد داشت. معمولا با توجه به نوع ویزای درخواستی مدت زمان دریافت ویزای آمریکا نیز متفاوت می باشد، اما به طور میانگین بین 3 هفته تا 5 هفته زمان می برد. ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا معمولا زمان کم تری نیاز دارند.

مهم ترین بندهای ریجکتی ویزای آمریکا

گاهی اوقات حتی با ارائه کامل مدارک و دارا بودن شرایط درخواست فرد مبنی بر اخذ ویزای آمریکا ریجکت خواهد شد. در زیر به مهم ترین بندهای ریجکتی ویزای آمریکا اشاره می کنیم:

 • متقاضی توانایی حمایت از خود و یا خانواده خود را از نظر مالی نداشته باشد.
 • متقاضی دارای فعالیت و سابقه هایی در زمینه جنایی و یا مواد مخدر داشته باشد.
 • مدارک خواسته شده به صورت کامل ارائه نشده باشند.
 • فرم ها را به صورت کامل و دقیق تکمیل نکرده باشند.
 • متقاضی دارای شرایط لازم برای دریافت نوع ویزای درخواستی نباشد.
 • فرد متقاضی توانایی اثبات جهت برگشت به کشور مبدا را در ویزاهای غیر مهاجرتی نداشته باشد.

عکس ویزای آمریکا

یکی از مدارک خواسته شده جهت اخذ ویزای آمریکا عکس متقاضی است که باید دارای شرایط تعیین شده ای باشد. شرایط مورد نیاز جهت عکس ویزای آمریکا:

 • عکس شما باید رنگی باشد
 • پوشش سر شما نباید بر چهره شما سایه افکنده باشد
 • عکس خود را با لباس عادی روزانه بگیرید
 • نمای صورت شما باید تمام چهره باشد
 • عکس شما باید حداکثر طی 6 ماه گذشته گرفته شود تا چهره فرد را به خوبی نشان دهد
 • پس زمینه عکس باید سفید یا مایل به رنگ سفید باشد

بولتن ویزای آمریکا چیست؟

بولتن ویزای آمریکا به نوعی از ویزا گفته می شود که ماهانه توسط وزارت خارجه آمریکا تعیین می شود. در این نوع ویزا تعیین می شود که تقریبا در چه تاریخی فرد گرین کارت یا ویزای خود را دریافت خواهد کرد. معمولا این زمان با توجه به تقاضا برای دریافت گرین کارت مشخص خواهد شد.

کلیرانس ویزای آمریکا چیست؟

مراحلی که طی آن وزارت امور خارجه ایالت متحده پرونده متقاضیان اخذ ویزای آمریکا را مورد بررسی قرار خواهد داد تا از ورود جاسوسان به این کشور جلوگیری شود کلیرانس ویزای آمریکا می گویند. اطلاعات از سوی دفتر صادر کننده ویزا به واشنگتن دی سی ارسال می شود و در آن جا مورد مطالعه قرار خواهد گرفت.

پیکاپ ویزای آمریکا چیست؟

از آن جایی که ایرانیان برای دریافت ویزای آمریکا باید به سفارت این کشور در کشورهای همسایه مانند ترکیه و امارات مراجعه کنند، می توانند برای مواردی که حضور خود فرد متقاضی الزامی نیست از یک شخص دیگر کمک بگیرند و وی را به عنوان نمایند انتخاب نموده و به او وکالت دهند. این عمل پیکاپ ویزای آمریکا می گویند.

سایت ویزای آمریکا

سایت ویزای آمریکا اطلاعات درخواستی افراد را برای نوع ویزای درخواستی به متقاضیان ارائه می نماید و افراد از این طریق می توانند بهترین نوع ویزا را برای خود مشخص نموده و در این سایت درخواست خود را ثبت نمایند. سایت ویزای آمریکا به نشانی www.usembassy.gov قابل دسترسی می باشد.

ویزای فوری آمریکا

دریافت ویزای فوری آمریکا به دلیل زیاد بودن درخواست امکان پذیر نمی باشد زیرا سفارت های این کشور با متقاضیان زیادی رو به رو هستند. به طور معمول برای دریافت ویزای آمریکا به حداقل 2 ماه زمان نیاز خواهد داشت اما برای سریع تر شدن روال دریافت ویزای آمریکا می توانید به سفارت این کشور نامه زده و درخواست خود را همراه با مدارک جهت وقت سفارت فوری ارسال نمایید. سفارت پس از بررسی و مجاب شدن ممکن است به شما زمان سریع تری را برای انجام امورات ارائه کند.

ویزا آمریکا تضمینی

ویزا آمریکا تضمینی در هیج صورتی وجود ندارد و کسی نمی تواند ضمانت تضمینی بودن ویزا را به افراد بدهد. اما در برخی موارد با ارائه مدارک و نداشتن سوء پیشینه می توانید راحت تر ویزای آمریکا را به دست آورید. برخی ویزای آمریکا مانند ویزای تحصیلی، ویزای کاری، ویزای سرمایه گذاری و … از تضمین بالاتری برخوردار هستند و فرد می تواند بدون مشکل آن ها را به دست آورد.

مشاوره ویزای آمریکا

معمولا افراد برای اخذ ویزای آمریکا باید شرایط سختی را پشت سر بگذارند و در صورتی که به انجام این کار آشنایی نداشته باشند ممکن است نتوانند موفق به اخذ ویزای آمریکا شوند. با دریافت مشاوره ویزای آمریکا می توانید امورات خود را آسان تر پیش برده و مدارک خود را به صورت کامل تهیه نمایید.
همچنین برخی موسسات مشاوره ای می توانند برای شما وقت سفارت را رزرو کنند. مجموعه دکتر مهاجرت مفتخر است به متقاضیان مشاوره ای کامل و دقیق ارائه نموده و آن را در این زمینه یاری نماید. دریافت اطلاعات بیشتر از طریق تماس با مشاوران مجرب امکان پذیر می باشد.

سوالات متداول در مورد ویزای آمریکا

 • ویزای آمریکا به چند دسته تقسیم می شود؟

ویزای آمریکا به دو دسته مهاجرتی شامل ویزای سرمایه گذاری، لاتاری، ازدواج و غیر مهاجرتی مانند توریستی، تحصیلی تقسیم می شوند.

 • هزینه اخذ ویزای آمریکا چقدر است؟

هزینه ویزای آمریکا با توجه به نوع ویزای درخواستی متغیر می باشد که شامل ویزای غیر مهاجرتی 160 دلار، ویزای مبتنی بر دادخواست 165 دلار و ویزای همسر شامل 265 دلار می شود.

 • چند مورد از دلایل ریجکت شدن درخواست ویزای آمریکا را نام ببرید؟

از دلایل ریجکت شدن ویزا آمریکا می توان به عدم تکمیل مدارک، عدم پر کردن فرم ها به صورت دقیق، عدم ارائه دلایل کافی جهت برگشت به کشور خود در ویزاهای غیر مهاجرتی، عدم توانایی از خانواده، داشتن سوء پیشینه و … .

 • پیکاپ ویزای آمریکا به چه معنی است؟

به دلیل نبود سفارت آمریکا در ایران، ایرانیان می توانند فردی را به عنوان نماینده یا موکل خود جهت انجام اموراتی که نیاز به حضور فرد ندارد معرفی کنند که به آن پیکاپ ویزا آمریکا می گویند.

سخن پایانی

ویزای آمریکا دارای اعتبار بسیار بالایی است که متقاضیان زیادی درخواست اخذ آن را دارند. ویزای این کشور شامل دو نوع ویزای مهاجرتی و غیر مهاجرتی می شود. در ویزای مهاجرتی فرد امکان اخذ اقامت دائم آمریکا را خواهد داشت اما در ویزای غیر مهاجرتی فرد باید در پایان اعتبار آن به کشور خود بازگردد. ویزای آمریکا دارای انواع مختلفی مانند ویزای کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری، ازدواج و … می باشد.
جهت آگاهی بیشتر و دریافت پاسخ سوالات خود می توانید با مشاوران مجموعه دکتر مهاجرت، از طریق فرم مشاوره رایگان مهاجرت در ارتباط باشید. کارشناسان ما با وکلای محلی حاضر در کشور مقصد در ارتباط هستند و می توانند اطلاعات کاملی را به صورت رایگان به شما ارائه دهند.

جهت آگاهی بیشتر و دریافت پاسخ سوالات خود می توانید با مشاوران مجموعه دکتر مهاجرت، از طریق فرم مشاوره رایگان مهاجرت در ارتباط باشید. کارشناسان ما با وکلای محلی حاضر در کشور مقصد در ارتباط هستند و می توانند اطلاعات کاملی را به صورت رایگان به شما ارائه دهند.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
کار در کانادا

کار در کانادا

کار در کانادا از روش های مهاجرتی کم هزینه به کانادا است و هر ساله افرادی بی شماری از طریق کار به کانادا مهاجرت می

جاب آفر کانادا

افرادی که قصد دارند از طریق کار به کانادا مهاجرت کنند، ابتدا به جاب آفر نیاز خواهند داشت. جاب آفر یعنی پیشنهاد کاری معتبر که

بهترین دانشگاه های کانادا + لیست رشته ها و برنامه ها

بهترین دانشگاه های کانادا

بهترین دانشگاه های کانادا در اینجا به بررسی کلیه موارد پیرامون معرفی لیست کامل بهترین دانشگاه های کانادا و رشته های آنها می پردازیم. در

یک پاسخ

 1. درود برشما
  می خواستم بدونم با ویزای ده ساله توریستی آمریکا از چه مرزی می تونیم وارد بشیم؟ آیا حتما بایستی از مرز ورودی که در فرم D160 اعلام کردیم وارد بشیم یا نه؟
  ممنون پیشاپیش از پاسختون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *