مهاجرت کادر درمان به دانمارک 2024

مهاجرت کادر درمان به دانمارک
فهرست مطالب

اگر پزشک هستید و می خواهید در دانمارک مشغول به کار شوید، بهتر است تعلل نکنید چرا که اقدام به مهاجرت کادر درمان به دانمارک یکی از بهترین راه های ارتقاء شغلی و کسب درآمد بالا برای شما می باشد. جدول زیر شرایط مهاجرت به دانمارک برای کادر درمان را نشان می دهد:

مهاجرت کاری کادر درمان به دانمارک بیمارستان های دانمارک بزرگترین متقاضی برای مهاجرت کادر درمان به دانمارک می باشد تا بتوانند جاهای خالی را در تخصص های مورد نیاز خود پر نمایند.
مهاجرت کادر درمان به دانمارک شما می توانید از طریق یک کارفرمای دانمارکی متقاضی استخدام کادر درمانی بیمارستان برای مهاجرت کادر درمان به دانمارک مجوز اقامت و کار در بیمارستان را دریافت نمایید.
رشته های مهاجرت کادر درمان به دانمارک متخصص قلب و عروق، جراح عمومی، پرستار، پاتولوژیست برای مهاجرت کادر درمان به دانمارک از بهترین گزینه ها می باشند.
مراحل دریافت ویزای مهاجرت کادر درمان به دانمارک مدارک مورد نیاز خود را از طریق سایت ها کامل نموده برای سازمان مربوطه از طریق پر کردن فرم مهاجرت کادر درمان به دانمارک ارسال نمایید.
در آمد مهاجرت کادر درمان به دانمارک حداقل دستمزد سالانه پزشکان کادر درمان دانمارک 120000 یورو در سال می باشد.
کسب مهارت های زبان دانمارکی پیش از هر چیزی برای کار در کادر درمانی دانمارک بهتر است به زبان دانمارکی مسلط شوید تا بتوانید ارتباط لازم را با بیماران خود برقرار نمایید.

شرایط بازار کاری کادر درمان در دانمارک

شرایط بازار کاری کادر درمان در دانمارک

در دانمارک بیمارستان ها نیاز مبری به استخدام پزشکان متخصص بین المللی دارند و همین امر مهاجرت کادر درمان به دانمارک را برای پزشکان آسان کرده است. بسیاری از بخش ها دارای درصد بالایی از متخصصان مهاجر در رشته های آسیب شناسی، روانپزشکی، دندانپزشکی و مغز  و اعصاب می باشند.
خیلی از بیمارستان ها بدون کادر درمان خارجی نمی توانند به فعالیت خود ادامه بدهند، به همین دلیل فرصت های شغلی خوب در رشته پزشکی و شرایط بهینه ای برای مهاجرت کادر درمان به دانمارک فراهم شده است.

شرایط مهاجرت کادر درمان به دانمارک

شرایط مهاجرت کادر درمان به دانمارک

مهاجرت کادر درمان به دانمارک یکی از انواع ویزاهایی است که پزشکان و پرستاران می توانند با آن به دانمارک مهاجرت نمایند، همچنین کسانی که در دانمارک تحصیلات خود را در رشته های پزشکی، دندانپزشکی، پرستاری و غیره به پایان رسانده اند، می توانند از راه مهاجرت کادر درمان به دانمارک یک اقامت سه سال بگیرند، همچنین افرادی که در رشته های علوم پزشکی تحصیل کرده اند، می توانند به عنوان کادر درمان به دانمارک مهاجرت کنند.

شما باید فرآیند مجوز مهاجرت کادر درمان به دانمارک را از طریق وب سایت سرویس مهاجرت  دانمارک یا آژانس بین المللی استخدام و ادغام دانمارک (SIRI) پیگیری و فرم های مورد نیاز را پر نموده و ارسال نمایید.

رشته های مورد نیاز برای مهاجرت کادر درمان به دانمارک

پزشک عمومی برای مهاجرت کادر درمان به دانمارک: اگر مدرک پزشکی دارید و می خواهید برای کادر درمان به دانمارک اقدام نمایید، ابتدا باید برای ثبت نام در وب سایت مهاجرت دانمارک اقدام نمایید.
پرستار: اگر قصد مهاجرت کادر درمان به دانمارک را دارید و پرستار هستید می توانید مجوز پرستار دانمارک را اخذ کرده و به دانمارک مهاجرت کنید.
فیزیوتراپیست: به عنوان فیزیوتراپیست برای مهاجرت کادر درمان از طریق کارفرمای دانمارکی مجوز اخذ نموده به دانمارک بیایید.
دندانپزشک: اگر می خواهید از طریق دندانپزشکی در دانمارک مشغول به کار شوید می توانید درخواست ثبت نام دندانپزشک برای مهاجرت کادر درمان در دانمارک را پر نموده و بعد از گذراندن آموزش های لازم مجوز اقامت دانمارک را کسب کنید.
پاتولوژیست: برای کادر درمان پزشکی دانمارک به عنوان پاتولوژیست مجوز کار بگیرید.
رادیولوژیست: توسعه مداوم درمان سرطان در دانمارک مستلزم کنترل های رادیولوژیکی می باشد و رادیولوژیست ها بیشتر در بیمارستانهای دولتی دانمارک به کار مشغولند. اگر علاقه مند به مهاجرت کادر درمان به دانمارک هستید این شغل درآمد خوبی در دانمارک دارد و میانگین حقوق آن در سال حداقل 120000 هزار یورو می باشد.
روماتولوژیست: روماتولوژیست ها در دانمارک به عنوان پزشک متخصص در بیمارستانها مشغول به کارند. برای مهاجرت کادر درمان به دانمارک برای رشته روماتولوژیست درخواست مجوز دهید.
متخصص بیهوشی: یکی از راه های مهاجرت کادر درمان به دانمارک از طریق تخصص بیهوشی می باشد که عمدتا در بیمارستان ها کار می کنند و حقوق بالایی دارند و شامل مزایا بازنشستگی نیز می شوند.
متخصصان قلب و عروق: از بهترین تخصص ها برای مهاجرت کادر درمان به دانمارک متخصصان قلب و عروق می باشند و تقاضای زیادی برای این حرفه در بیمارستان های دانمارک وجود دارد.

مراحل دریافت ویزا کاری کادر درمان برای دانمارک

مراحل دریافت ویزا کاری کادر درمان برای دانمارک

یک شناسه سفارش برای خود ایجاد کنید: در وب سایت SIRI، برای خود یک شناسه سفارش پرونده ایجاد کنید و نوع درخواست اقامتی خود برای مهاجرت کادر درمان به دانمارک را انتخاب کنید. بخش ها را با اطلاعات شخصی خود تکمیل کنید و شماره شناسه دستور پرونده تان را دریافت نمایید.

هزینه های درخواستتان را پرداخت نمایید: هزینه های بررسی پرونده خود را پرداخت کنید و رسید را همراه با درخواست در سایت آپلود کنید.

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت کادر درمان به دانمارک را طبق فهرستی که در سایت آمده جمع آوری نمایید: تمام اسناد و بیومتریک خود (عکس، اثر انگشت) به همراه مدارک ارسال نمایید. (حتما مدارک و ریز نمرات خود  را به زبان انگلیسی ترجمه کنید.) به هر دلیلی اگر نقصانی در مدارک شما وجود داشته باشد، باید دلیل قانع کننده ای ارائه دهید، در غیر این صورت درخواست شما رد خواهد شد.

فرم های داخل برنامه را به دقت مطالعه کرده و به درستی پرکنید: مطمئن شوید که فرم درخواستی را برای مهاجرت کادر درمان در دانمارک درست انتخاب کرده باشید. هر نوع مجوز دارای فرم درخواستی خاص خود می باشد.

بیومتریک خود را ارسال نمایید: عکس پاسپورتی و اثر انگشت خود را که در مرکز مهاجرت دانمارک ثبت نموده اید بگیرید. اگر باید بیومتریک را در خارج از کشور ارسال کنید، باید هزینه ای را به مامورین دانمارکی که به درخواست شما رسیدگی می کنند، بپردازید.

مدارک مربوط به کادر درمانی: حتما مدارکی که نشان دهنده سابقه کاری شما به عنوان پزشک، پرستار و غیره در کادر درمانی بوده است را ضمیمه مدارک ارسال نمایید.

معادل سازی و تأییدیه مدارک

معادل سازی و تأییدیه مدارک برای مهاجرت کادر درمان به دانمارک

برای مهاجرت کادر درمان در دانمارک باید قبل از درخواست مجوزهای دانمارکی با سازمان ایمنی بیمار دانمارکی، ابتدا باید یک حساب EPIC در کمیسیون آموزشی برای فارغ التحصیلان پزشکی خارجی ECFMG برای درخواست مهاجرت کادر درمان به دانمارک ایجاد نمایید تا اعتبارنامه تحصیلی خود را در منبع اولیه تأیید کنید.
هنگامی که مدارک پزشکی خود را در ECFMG آپلود کردید، باید فرم درخواست را که در وب سایت اداره ایمنی بیمار دانمارک مربوط به مهاجرت کادر درمان به دانمارک می باشد پر کنید و آن را به صورت الکترونیکی ارسال نمایید و پس از دریافت هر سه گزارش EPIC، علاوه براین، باید درخواست خود را با تمام مدارک مورد نیاز خود از طریق پست به اداره ایمنی بیمار دانمارکی ارسال نمایید.

  • آموزش پزشکی شما باید توسط سازمان ایمنی بیمار دانمارک تأیید شود و سپس یک نسخه از تأییدیه را همراه با درخواست خود برای اجازه اقامت ارسال نمایید.
  • آزمون های پزشکی شامل، یک آزمون کتبی و یک آزمون شفاهی می باشدکه هر دو، دو بار در سال برگزار می شوند. آزمون کتبی در اسفند و شهریور و آزمون شفاهی در اردیبهشت و آبان برگزار می شود.

درآمد و حقوق هر رشته

درآمد و حقوق رشته های کادر درمان در دانمارک

حقوق و کار کادر درمان در دانمارک، تحت شرایط عمومی استخدامی می باشد. میانگین حقوق برای مهاجرت کادر درمان به دانمارک 130000 یورو در سال است که بسته به تخصص و تجربه پزشک متغیر می باشد. به طور مثال یک جراح مختصص قلب و عروقی که در کادر درمان دانمارک کار می کند چیزی در حدود 158000 یورو در سال دریافت می کند و حقوق یک پزشک روانشناس در حدود 110000 یورو در سال می باشد.

مدارک تحصیلی و سابقه کاری

برای مهاجرت کادر درمان به دانمارک به عنوان یک پزشک باید اجازه اقامت دریافت کنید و برای اهداف انطباق و آموزش استخدام شوید. صرفا داشتن مجوز اقامت به عنوان پزشک به شما اجازه نمی دهد که به عنوان کادر درمانی در دانمارک کار کنید و شما باید برای یک مجوز کار برای انجام کار برای اهداف انطباق و آموزش evalueringsansaettelse درخواست دهید.
شما از طریق مجوز کادر درمان در دانمارک حقوق و شرایط شغلی مطابق با استانداردهای دانمارکی دریافت می کنید یا بهتر است بگوییم، حقوق با تعطیلات و سایر شرایط مطابق با استانداردهای حوزه حرفه ای خود دریافت می نمایید.

میزان تسلط به زبان

میزان تسلط لازم به زبان دانمارکی برای کادر درمان

قبل از اقدام به مهاجرت کادر درمان به دانمارک باید آزمون PROVE DANSK 3 را با حداقل نمره 10، 7 بگذرانید. آزمون زبان دانمارکی سالی دو بار در ماه می و ژوئن و یا نوامبر و دسامبر برگزار می شود. قبل از ارسال درخواست و مدارک می توانید در آزمون زبان دانمارکی شرکت کنید.
با این حال، شما باید کمتر از 12 ماه قبل از درخواست ثبت نام، امتحان زبان را پشت سر گذاشته باشید مگر اینکه بتوانید ثابت کنید که در طول دوره یا پس از قبولی در آزمون زبان به طور مداوم در دانمارک اقامت داشته اید. این آزمون در کپنهاگ، گریو، رینگ کوبینگ و سیلکبورگ برگزار می شود.

تجربه مهاجرت کادر درمان به دانمارک

طبق تجربیات کسانی که به دانمارک مهاجرت کرده اند، پزشکان در دانمارک از احترام بالایی برخوردارند و اگر شما می خواهید برای مهاجرت کادر درمان به دانمارک اقدام نمایید راه مناسبی را برای ارتقاء سطح پزشکی خود انتخاب کرده اید.
بیماران دانمارکی به سیستم مراقبت های پزشکی کشورشان اعتماد دارند و با خیال راحت به پزشک مراجعه می کنند و ملیت پزشک برای آنان مهم نیست بلکه کیفیت کاری که ارائه می شود اهمیت دارد، همچنین از تجربیات مهم دیگر پزشکان مهارت و تسلط به زبان دانمارکی برای ارتباط با بیماران است.

سوالات متداول

  • چه زمانی می توان مجوز ارزیابی برای مهاجرت کادر درمان به دانمارک را درخواست کرد؟

برای مهاجرت کادر درمان به دانمارک باید مجوز را با تکمیل فرم ارسال کنید. فرم شما باید توسط بخش استخدام دانمارک  مهر و امضا شود و به اداره ایمنی بیمار در دانمارک ارسال شود.

  • آیا برای مهاجرت کادر درمان به دانمارک می توانیم با مدرک زبان انگلیسی اقدام کنیم؟

برنامه های مهاجرت کادر درمان به دانمارک بیشتر به زبان دانمارکی می باشد و آزمون ها به زبان دانمارکی گرفته می شود ولی با این حال، برخی دانشگاه های بین المللی هستند که امکان تحصیل پزشکی به زبان انگلیسی را نیز ارائه می دهند ولی تمامی برنامه های کادر پزشکی دانمارک به زبان دانمارکی می باشد.

  • برای مهاجرت کادر درمان به دانمارک چه رشته هایی بیشتر مورد تقاضا می باشد؟

شما می توانید برای مهاجرت کادر درمان به دانمارک از طریق پزشک متخصص، پرستار، روانپزشک و جراح اقدام نمایید.

جهت آگاهی بیشتر و دریافت پاسخ سوالات خود می توانید با مشاوران مجموعه دکتر مهاجرت، از طریق فرم مشاوره رایگان مهاجرت در ارتباط باشید. کارشناسان ما با وکلای محلی حاضر در کشور مقصد در ارتباط هستند و می توانند اطلاعات کاملی را به صورت رایگان به شما ارائه دهند.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
کار در کانادا

کار در کانادا

کار در کانادا از روش های مهاجرتی کم هزینه به کانادا است و هر ساله افرادی بی شماری از طریق کار به کانادا مهاجرت می

جاب آفر کانادا

افرادی که قصد دارند از طریق کار به کانادا مهاجرت کنند، ابتدا به جاب آفر نیاز خواهند داشت. جاب آفر یعنی پیشنهاد کاری معتبر که

بهترین دانشگاه های کانادا + لیست رشته ها و برنامه ها

بهترین دانشگاه های کانادا

بهترین دانشگاه های کانادا در اینجا به بررسی کلیه موارد پیرامون معرفی لیست کامل بهترین دانشگاه های کانادا و رشته های آنها می پردازیم. در

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *