مهاجرت کاری به آمریکا

مهاجرت کاری به آمریکا
فهرست مطالب

شرایط مهاجرت کاری به آمریکا

در این مقاله قصد داریم به طور کامل در زمینه انواع راه های مهاجرت کاری به آمریکا صحبت کنیم. مهاجرت کاری به آمریکا دارای روش های مختلفی است که برخی از آن ها مستقیما سبب دریافت گرین کارت این کشور خواهد شد.
قطعا روشی که سبب دریافت گرین کارت آمریکا شود دارای طرفداران بیشتری خواهد بود. یکی از بهترین روش های مهاجرت کاری به آمریکا دریافت دعوتنامه از سوی کارفرمایی در این کشور می باشد.

شرایط مهاجرت کاری به آمریکا

در این روش کارفرما باید اثبات نماید که نیروی کار متخصص مورد نظر خود را در این کشور نمی یابد، از این رو برای جذب نیروی کار خارجی درخواست داده است. در بهترین حالت شرایط سنی افراد متقاضی کار در آمریکا زیر 40 سال می باشد.
هزینه مهاجرت به آمریکا با ویزای کار برای شخص مبلغی در حدود 265 دلار خواهد بود. پیشنهاد می کنیم در صورت علاقه به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ویزای کاری آمریکا حتما مقاله زیر را مطالعه نمایید.

راه های مهاجرت کاری به آمریکا

افرادی که قصد مهاجرت کاری به آمریکا را دارند باید از سوی کارفرمایی در این کشور درخواست کار داشته باشند زیرا تنها راه این امر داشتن دعوتنامه از سویی کارفرمایی در این کشور است. البته باید بدانید که اخذ تاییدیه جهت دریافت ویزای کاری آمریکا کار آسانی نخواهد بود و تنها فرد با داشتن شرایط کامل می تواند این نوع ویزا را دریافت کند.
کشور آمریکا اولویت را برای شهروندان خود قرار داده است تا ابتدا آن ها در شغل مورد نظر مشغول به کار شوند و در صورت نبودن متخصص مورد نظر، افراد خارجی بتوانند برای کار در این کشور درخواست دهند.

انواع ویزای کار آمریکا

انواع ویزای کار آمریکا

برای مهاجرت به آمریکا با ویزای کار راه ها و ویزاهای مختلفی پیش روی افراد می باشد که آن ها می توانند با توجه به شرایط خود برای ویزای مورد نظر درخواست دهند. هر یک از این ویزاها دارای شرایط تعیین شده ای هستند که قبل از اقدام باید نسبت به شرایط آن ها آگاهی های لازم را به دست آورید.
به طور کلی انواع ویزای کار آمریکا به شرح زیر می باشد:

ویزای کاری H1

این نوع ویزای کاری برای افراد متخصص با مدرک لیسانس صادر می شود. در این نوع ویزا متقاضیان باید از کارفرمایی در این کشور درخواست کار داشته باشند. از مزایای این نوع ویزا می توان به امکان همراه کردن همسر و فرزندان از ابتدای مهاجرت اشاره کرد.
در برخی تخصص ها افراد می توانند با داشتن سابقه مناسب از کار خود بدون داشتن مدرک لیسانس برای دریافت این نوع ویزا اقدام کنند. اگر متقاضی دریافت ویزای کاری H1 دارای شرایط لازم برای اخذ گرین کارت آمریکا باشد می تواند برای اخذ اقامت دائم این کشور درخواست دهد.

ویزای H-1B

شرایط اخذ این نوع ویزا همانند ویزای H1 می باشد با این تفاوت که مدت این ویزا 3 ساله بوده و قابل تمدید می باشد. متقاضی پس از تمدید با داشتن شرایط لازم می تواند برای دریافت گرین کارت آمریکا اقدام کند.
از مزایای این ویزا امکان همراه کردن همسر و فرزندان زیر 21 سال خود از همان ابتدا می باشد. البته باید بدانید که در ویزای H-1B همراهان اجازه کار در کشور آمریکا را ندارند.

ویزای EB3

این نوع ویزا مختص افراد با مهارت دارای مدرک فنی حرفه ای می باشد و غیر متخصص نامیده می شوند. این افراد سابقه کار در رشته خود را ارائه می کنند و به اصلاح حرفه های اسکیل ورکر محسوب می شوند.

ویزای کاری J1

این نوع ویزا برای تبادل نیروی کار اشتغال می باشد که قابل تعویض به ویزاهای دیگر نمی باشد اما اگر تمایل داشته باشید می توانید آن را تا 7 سال تمدید کنید. پس از این مدت فرد اجازه ورود به آمریکا تا 2 سال را نخواهد اشت و پس از آن در صورت تمایل می تواند مجددا برای اخذ ویزای کاری آمریکا درخواست دهد.

ویزای کاری P

این نوع ویزا برای هنرمندان و ورزشکاران می باشد. ویزای کاری P به صورت موقتی و غیر مهاجرتی است و معمولا مدت زمان اعتبار آن یک ساله می باشد.

ویزای کاری P1

این نوع ویزا برای ورزشکاران جهانی با شهرت بسیار زیاد است.

ویزای کاری P2

این ویزا مختص هنرمندان می باشد.

ویزای کاری P3

این ویزا برای افرادی که دارای مهارت مربیگری در رشته های هنری و ورزشی را دارند صادر می شود.

ویزای L-1

این نوع ویزای برای افراد است که در یک شرکت خارجی مشغول فعالیت می باشند و این شرکت وابسته به یک شرکت آمریکایی دیگر است که متقاضیان با استفاده از این ویزا می توانند به شعبه آمریکایی شرکت خود منتقل شوند.

ویزای O-1

ویزای O-1 برای افرادی است که استعداد فوق العاده دارند و در زمینه تحصیلی خود جز افراد حرفه ای می باشند.

ویزای کاری H1C1

این ویزا مختص پرستاران حرفه ای صادر می شود.

ویزای کاری H2A

این نوع ویزا نیز مختص افرادی است که قصد کشاورزی به صورت موقت در کشور آمریکا را دارند. معمولا مدت زمان اعتبار این ویزا یک ساله خواهد بود.

ویزای کاری آمریکا برای ایرانیان

با توجه به تحریم های صورت گرفته علیه کشور ایران، ایرانیان برای مهاجرت کاری به آمریکا با شرایط بسیار سختی رو به رو هستند. به طور کلی ایرانیان برای دریافت ویزای کاری آمریکا باید به سفارت این کشور مراجعه نمایند.
از آن جایی که سفارت آمریکا در ایران وجود ندارد ایرانیان برای مراجعه به سفارت این کشور باید به کشورهای همسایه مانند ترکیه، گرجستان، ارمنستان، امارات و یا سایر کشورها مراجعه نمایند و از این طریق درخواست اخذ ویزا دهند.

مهاجرت کاری پرستار به آمریکا

مهاجرت کاری پرستار به آمریکا

برای مهاجرت کاری پرستار به آمریکا شرایطی تعیین شده که لازم است که افراد متقاضی از آن ها آگاه شده تا با رعایت آن ها بتوانند موفق به دریافت ویزای کار آمریکا شوند. برخی از مهم ترین شرایط و مراحل این امر به شرح زیر می باشد:

 • فرد باید در ابتدا مدارک مورد نیاز را تهیه نماید. از جمله مدارک مورد نیاز شامل مدرک معتبر تحصیلی همراه با حداقل داشتن دو سال سابقه کار می باشد.
 • دریافت نمره قبولی در آزمون های زبان مانند تافل و آیلتس
 • متقاضی باید مدرک تحصیلی خود را در کشور آمریکا معادلسازی نماید و در صورت لزوم در آزمون های مشخص شده شرکت کند.
 • شرکت در آزمون های مجوز کار پرستاری و دریافت نمره قبولی
 • یافتن موقعیت شغلی پرستاری ثبت شده در کشور آمریکا
 • درخواست برای دریافت ویزای H1-B و دریافت ویزای کاری آمریکا از سوی کارفرما

 

کسب اطلاعات بیشتر با مطالعه این مطلب:

مهاجرت پرستاران به آمریکا

 

مهاجرت کاری داروساز به آمریکا

مهاجرت کاری داروسازی به آمریکا نیز دارای شرایط تعیین شده است که متقاضیان باید نسبت به آن ها آگاه شوند. از جمله شرایطی که این دسته شغلی برای کار در کشور آمریکا باید دارا باشند شامل:

 • داروسازان می توانند با ارائه مدرک تحصیلی معتبر و داشتن سابقه کاری به راحتی ویزای مورد نظر را دریافت نمایند و برای کار در این کشور اقدام کنند. تجربه بالاتر همراه با سابقه درخشان باعث می شود فرد راحت تر ویزای مورد نظر خود را دریافت کند.
 • داشتن مدرک زبان از الزامات کار در آمریکا می باشد از این رو داروسازان باید تسلط کافی به این زبان داشته باشند تا بتوانند به راحتی با بیماران خود ارتباط برقرار نمایند.
 • مدرک تحصیلی اخذ شده توسط داروسازان در خارج از آمریکا باید در این کشور معادلسازی شود.
 • معمولا برای این شغل محدودیت سنی قرار داده نشده است اما به صورت کلی افراد زیر 50 سال می توانند شرایط بهتری را دارا باشند.

شاید برایتان مفید باشد:

تحصیل در آمریکا

 

مهاجرت کاری دندانپزشکان به آمریکا

مهاجرت کاری دندانپزشکان به آمریکا امکان پذیر می باشد. برای این امر افرادی که مدرک تحصیلی خود را در خارج از کشور آمریکا به دست آورده اند نیاز دارند مراحل معادلسازی مدرک خود را در آمریکا را طی کنند.
این افراد باید ویزای H1-B را دریافت نمایند و از سوی کارفرمایی در این کشور درخواست کار داشته باشند. کارفرمای آمریکایی تنها در صورت نیافتن نیروی کار مورد نظر خود در کشور آمریکا، می تواند برای اخذ نیروی کار از خارج از آمریکا درخواست دهد.

مهاجرت کاری پزشکان به آمریکا

مهاجرت کاری پزشکان به آمریکا

افراد متقاضی مهاجرت کاری پزشکان به آمریکا باید از شرایط این امر آگاهی یابند. این  افراد باید به طور حتم در آزمون های مجوز پزشکی ایالات متحده که USMLE نامیده می شود شرکت نموده و نمره قبولی را در آن ها دریافت نمایند.
قبل از درخواست کار در آمریکا متقاضی باید سابقه شغلی خود را ارائه کند. برای اخذ ویزای کاری آمریکا توسط پزشکان نیاز است آن ها به مدت 1 سال تا 3 سال به عنوان رزیدنت در خارج از آمریکا به کار مشغول شده باشند.

مهاجرت کاری ماما به آمریکا

ماماها نیز همانند سایر کادر درمان باید برای اخذ ویزای کار آمریکا مدرک تحصیلی خود را از این کشور دریافت کرده باشند و یا درصورت اخذ مدرک از سایر کشورها در آزمون های معادلسازی مدرک شرکت نموده و نمره قبولی را دریافت کنند.
برای مهاجرت کاری ماما به آمریکا فرد باید به زبان انگلیسی تسلط کافی داشته باشد و سایر مدارک مورد نیاز را نیز ارائه نماید. دارا بودن سابقه کاری در این زمینه می تواند پذیرش فرد را آسان تر کند.

مهاجرت کاری مهندسان به آمریکا

مهاجرت کاری مهندسان به آمریکا

آمریکا یکی از کشورهایی است که برای استخدام نیروی کار ابتدا به نیروهای کار در کشور خود بها می دهد و آن را در اولیت قرار داده است، سپس با توجه به کمبود نیروی کار در کشور خود درخواست نیروی کار خارجی را بررسی خواهد نمود.
افرادی که در رشته مهندسی تخصص خود را دریافت کرده و دارای رزومه کاری قوی هستند می توانند با دریافت دعوتنامه از سوی کارفرمایی در این کشور برای کار در آمریکا اقدام نمایند. برای مهاجرت کاری مهندسان به آمریکا ویزاهای مختلفی وجود دارد. توجه داشته باشید که همه این ویزاها منجر به اخذ گرین کارت آمریکا نخواهد شد.

مهاجرت کاری سایر مشاغل به آمریکا

افراد دارای مهارت و تخصص در تمامی مشاغل می توانند پس از دریافت مدرک فارغ التحصیلی خود برای کار به کشور آمریکا مهاجرت نمایند و با توجه به نوع ویزای کاری که اخذ کرده اند در این کشور مشغول به کار شوند.
در اکثر مشاغل به دریافت دعوتنامه از سوی کارفرما نیاز می باشد و از مهم ترین شرایط آن نیز عدم یافتن نیروی کار مورد نظر در آمریکا توسط کارفرما می باشد. افراد متقاضی با توجه به رشته تحصیلی و مهارت خود می توانند ویزای مختص به خود را دریافت نموده و به وسیله آن به کشور آمریکا مهاجرت نمایند تا در این کشور به کار مشغول شوند.

هزینه مهاجرت کاری به آمریکا

یکی از مهم ترین مقوله ها در مهاجرت به آمریکا با ویزای کاری هزینه های این امر می باشد. فرد متقاضی باید پس از دریافت دعوتنامه از سوی کارفرمایی در این کشور هزینه های آن را بررسی نماید.
متقاضیان می توانند با بررسی دارا بودن تمکن مالی لازم جهت پرداخت هزینه های محل اقامت و زندگی در این کشور به آمریکا مهاجرت نموده و در آن جا مشغول به کار شوند. به طور کلی هزینه مهاجرت کاری به آمریکا در جدول زیر مشخص شده است:

نوع ویزا هزینه پروسه درخواست ویزا
همسر یا نامزد یک شهروند آمریکایی 265 دلار
غیر مبتنی بر درخواست 160 دلار
مبتنی بر درخواست 190 دلار

 

بهترین شغل برای مهاجرت به آمریکا

یکی از مهم ترین موارد در مهاجرت به آمریکا با ویزای کار انتخاب شغل مورد نظر می باشد. جهت تعیین بهترین شغل برای مهاجرت به آمریکا باید به شرایط افراد توجه نمود. در جدول زیر لیست بهترین مشاغل برای مهاجرت کاری به آمریکا بیان شده است:

 • مدیر بازاریابی
 • جراح
 • ارتودنتسیت
 • مهندس IT
 • متخصص بیهوشی
 • مهندسی نفت
 • تحلیلگر داده
 • داروساز
 • پزشک
 • روانپزشک

 

درآمد مشاغل مختلف در آمریکا

یکی از مهم ترین دلایل انتخاب نوع شغل توسط افراد درآمد و حقوق آن می باشد. قطعا انتخاب شغلی که درآمد مناسبی داشته باشد برای مهاجرت به آمریکا در اولویت افراد قرار دارد زیرا آن ها با حقوق و درآمدی که از شغل مورد نظر خود کسب می کنند هزینه های زندگی خود را در این کشور را پرداخت می نمایند.
در بالا به برخی از بهترین مشاغل برای مهاجرت کاری به آمریکا اشاره کردیم. حال در جدول زیر به درآمد مشاغل مختلف در آمریکا اشاره می کنیم:

شغل میانگین میزان درآمد به دلار
متخصص سونو گرافی 64.300
تحلیلگر داده 111.300
مدیریت عملیاتی 97.700
کاردرمان 81.900
مهندسی نرم افزار 98.300
پرستار 68.500
فیزیوتراپیست 84.000
متخصص بیهوشی 407.000
جراح 385.000
روانپزشک 220.000
ارتودنتیست 228.000

 

مالیات و هزینه های کار در آمریکا

پرداخت مالیات و هزینه های کار در آمریکا به عوامل  مختلفی مانند میزان حقوق و درآمد دریافتی، شغل فرد و قوانین این کشور وابسته است و نمی توان به صورت قطعی یک قانون ثابت را برای آن بیان نمود.
معمولا میزان مالیات در آمریکا از 10% تا 35% برای افراد با درآمد 9.950 دلار تا 209.500 دلار می باشد. نرخ مالیات های دریافتی توسط دولت آمریکا برای مشاغل ممختلف به شرح زیر می باشد:

 • نرخ تامین اجتماعی برا کارکنان 7.65%
 • نرخ تامین اجتماعی 15.30%
 • نرخ مالیات بر فروش 0%
 • مالیات شرکت 21%
 • مالیات درآمد شخصی 37%
 • نرخ امنیت اجتماعی برای شرکت 7.65%

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کاری و کار در آمریکا

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کاری و کار در آمریکا

همان طور که بیان کردیم یکی از مهم ترین مراحل و امورات جهت مهاجرت کاری به آمریکا تهیه مدارک خواسته شده می باشد. متقاضیان باید مدارک را به صورت کامل و بدون هیچ گونه کاستی در اختیار مسئولان مربوطه قرار دهند تا آن ها با بررسی مدارک ارائه شده، مجوز حضور شما را برای کار در آمریکا صادر نمایند.
به طور کلی لیست برخی از مهم ترین مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کاری و کار در آمریکا به شرح زیر می باشد:

 • عکس شخص متقاصی
 • گذرنامه دارای اعتبار که باید حداقل تا 6 ماه پس از بازگشت فرد اعتبار داشته باشد
 • اثبات برگشت به کشور خود پس از اتمام دوره کاری و ویزا. برای اثبات این امر می توان با استفاده از ارتباط خانوادگی، مدت اقامت و برنامه های بلند مدت خود در کشور مبدا اقدام نمود.
 • هزینه درخواست ویزای آمریکا را پرداخت نمایید
 • تکمیل صفحه تایید درخواست ویزای غیر مهاجرتی خود یا همان DS-160
 • مدارک هویتی و شناسایی فرد
 • ارائه دعوتنامه کاری
 • مدارک عدم سوء پیشینه
 • مدارک زبان مورد نیاز برای شغل مورد نظر
 • اخذ ویزای کاری آمریکا

 

شاید برایتان مفید باشد:

شرایط اخذ ویزای آمریکا

 

ویزای کاری آمریکا تضمینی

اگر قصد دریافت ویزای کاری آمریکا تضمینی را دارید باید بدانید که این ویزا هیچ گونه تضمینی ندارد زیرا باید مورد تایید سفارت آمریکا و مسئولان مربوطه قرار گیرد. در این زمینه ممکن است با کوچک ترین مشکل و یا عدم تکمیل مدارک درخواست فرد ریجکت شود یا با درخواست نیروی کار کافرما در آمریکا مخالفت شود.
پس در صورت ارائه پیشنهاد ویزای کاری تضمینی آمریکا به هیچ عنوان باور نکنید و این سخن تنها برای تبلیغات توسط موسسات مهاجرتی می باشد. تنها تضمین قابل ارائه توسط موسسات مهاجرتی در این زمینه تضمین بازگشت هزینه پرداختی توسط متقاضیان می باشد.

مزایای مهاجرت کاری به آمریکا

مزایای مهاجرت کاری به آمریکا

کشور آمریکا یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت و کار می باشد به همین دلیل مزایای فراوانی شامل افرادی که برای کار به این کشور مهاجرت می کنند وجود دارد. متقاضیان می توانند با بررسی مزایای مهاجرت کاری به آمریکا تصمیم مناسبی در این زمینه لحاظ نمایند.
در زیر به برخی از مهم ترین مزایای اخذ ویزای کاری آمریکا اشاره می کنیم:

 • کار در ایالات متحده آمریکا: با کار کردن در این کشور می توانید در یکی از پیشرفته ترین کشورهای دنیا کسب و کار را تجربه نموده و زندگی خود را در این کشور ادامه دهید.
 • امکان همراه کردن افراد تحت تکفل: از مزایای دریافت ویزای کار آمریکا این است که در اکثر موارد همسر و فرزندان می توانند همراه با متقاضی ویزای این کشور را دریافت کنند و به کشور آمریکا وارد شوند.
 • دریافت اقامت دائم: افراد متقاضی دریافت اقامت دائم آمریکا می توانند با دریافت برخی از ویزاهای کاری این کشور امکان اخذ اقامت دائم را برای خود و همراهان ایجاد نمایند.
 • فرصت های توسعه حرفه و تجارت: کسب و کار در کشور آمریکا سبب می شود افراد بتواند با به دست آوردن تجربه، آینده خوبی را برای خود رقم بزنند.

معایب مهاجرت کاری به آمریکا

معایب مهاجرت کاری به آمریکا

در بالا با مزایای مهاجرت به آمریکا با ویزای کاری آشنا شدید حال باید بدانید این امر علاوه بر مزایا دارای معایبی نیز می باشد. برای تصمیم بهتر در این زمینه بهتر است معایب مهاجرت کاری به آمریکا را با مزایای آن مقایسه نمایید تا بتوانید به درستی در این زمینه تصمیم بگیرید.
به طور کلی از معایب کار در کشور آمریکا می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • مدت زمان محدود: اکثر ویزاهای کاری آمریکا به صورت موقت می باشند و بین 1 سال تا 6 سال اجازه اقامت را به فرد خواهند داد. از این رو فرد تنها در مدت محدود می تواند به کار در این کشور بپردازد و در صورت تمایل به ادامه باید ویزای خود را تمدید و یا درخواست جدید ارسال نماید.
 • عدم امکان کار توسط افراد تحت تکفل: افرادی که به عنوان همراه فرد متقاضی به این کشور وارد می شوند نمی توانند در این کشور به کار مشغول شوند.
 • وابستگی به کارفرما: در اکثر موارد افراد به کارفرما به ویژه در مسائل مالی وابستگی دارند و در صورتی که کار خود را از دست بدهند ممکن است مجبور به ترک این کشور شوند.

سوالات متداول درباره مهاجرت کاری به آمریکا

 • چند مورد از بهترین شغل ها را برای اخذ ویزای کاری آمریکا نام ببرید؟

مدیر بازاریابی، مهندسی نفت، جراح، تحلیلگر داده، ارتودنتسیت، داروساز، مهندس IT، متخصص بیهوشی، روانپزشک جزء بهترین شغل ها برای اخذ ویزا کاری آمریکا هستند.

 • چند مورد از ویزاهایی که برای مهاجرت کاری به آمریکا می توان اخذ نمود را نام ببرید؟

ویزای کاری H1، ویزای H-1B، ویزای EB3، ویزای کاری J1، ویزای کاری P، ویزای L-1، ویزای O-1، ویزای کاری H1C1 و … جزء ویزاهایی هستند که برای مهاجرت کاری به آمریکا می توان استفاده نمود.

 • چند مورد از مدارک مورد نیاز برای مهاجرت کاری به آمریکا را نام ببرید؟

مدارک شناسایی همراه با عکس کتقاضی، اثبات برگشت به کشور مبدا، پرداخت هزینه بررسی، عدم سوء پیشینه، دریافت دعوتنامه، تکمیل فرم درخواست ویزا و … .

 • آیا پرستاران و پزشکان برای مهاجرت کاری به آمریکا نیاز به معادلسازی مدرک دارند؟

بله پرستاران و پزشکان برای مهاجرت به آمریکا با ویزای کاری باید مدرک تحصیلی خود را معادلسازی نمایند.

سخن پایانی

در مقاله فوق به صورت کامل در زمینه مهاجرت کاری به آمریکا گفت و گو نمودیم. حال می دانیم از روش های مختلفی می توان برای مهاجرت کاری به آمریکا اقدام نمود که هر یک از آن ها شرایط مختص به خود را دارا هستند.
پرداخت هزینه، انتخاب شغل، جمع آوری مدارک و … در این زمینه جزء مهم ترین امورات به شمار می روند. پیشنهاد می کنیم برای سهولت بیشتر در این زمینه از موسسات معتبر مهاجرتی درخواست کمک و مشاوره نمایید تا درصد شانس موفقیت شما در زمینه مهاجرت کاری به آمریکا بالاتر برود.

برخی منابع:

www.boundless.com/immigration-resources/types-of-us-work-visas/

www.indeed.com/career-advice/finding-a-job/types-of-work-visa#:~:text=There%20are%20two%20main%20categories,in%20the%20United%20States%20permanently.

جهت آگاهی بیشتر و دریافت پاسخ سوالات خود می توانید با مشاوران مجموعه دکتر مهاجرت، از طریق مشاوره رایگان مهاجرت در ارتباط باشید. کارشناسان ما با وکلای محلی حاضر در کشور مقصد در ارتباط هستند و می توانند اطلاعات کاملی را به صورت رایگان به شما ارائه دهند.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
شرایط اخذ اقامت اتریش

اقامت اتریش

اقامت اتریش از راه های مختلفی همچون تحصیل، کار، سرمایه گذاری و روش های مبتنی بر سرمایه، ازدواج، تولد، پناهندگی امکان پذیر است. متقاضیان برای

ویزای شینگن یا ویزای اروپا

ویزای شینگین (ویزای اروپا)

شرایط اخذ ویزای اروپا (ویزای شینگن) افرادی که قصد دارند وارد یکی از کشورهای اروپایی شوند می بایست برای ورود به اروپا ویزا دریافت کنند.

سرمایه گذاری در پرتغال

سرمایه گذاری در پرتغال

در حال حاضر پرتغال یکی از پویاترین اکوسیستم های سرمایه گذاری در اروپا را دارد. سرمایه گذاری های انجام شده در دهه گذشته در منابع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *