مهاجرت ورزشی به هلند 2024

همه چیز در مورد مهاجرت ورزشی به هلند
فهرست مطالب

مهاجرت ورزشی به هلند و زندگی برای ورزشکاران

با توجه به اینکه ورزشکاران به عنوان یکی از اقشار تاثیرگذار هر جامعه ای شناخته می شوند، دولت ها شرایط خاصی را برای مهاجرت این افراد در نظر می گیرند؛ یکی از این کشورها هلند است! مهاجرت ورزشی به هلند یکی از روش های مهاجرت به این کشور به حساب می آید که این امکان را فراهم می کند تا ورزشکاران بتوانند به یکی از زیباترین کشورهای اتحادیه اروپا مهاجرت کنند.
از طرفی یکی از مزایای دریافت ویزا و اقامت کشور هلند این است که شرایط را برای ورود به سایر کشورهای اتحادیه اروپا و عضو اتحادیه شینگن آسان می سازد، یعنی فرد با داشتن ویزای هلند می تواند به راحتی به سایر کشورهای عضو اتحادیه شینگن رفت و آمد داشته باشد.

زندگی در هلند برای ورزشکاران

در این مقاله قصد داریم به مهاجرت ورزشی به کشور هلند بپردازیم و تمام موارد مورد نیاز برای این روش مهاجرتی را مورد بررسی قرار دهیم. پیشنهاد می کنیم برای آسان تر شدن و آگاهی بیشتر در این زمینه با یک موسسه معتبر مهاجرتی مشورت نمایید.

شرایط مهاجرت ورزشی به هلند

شرایط مهاجرت ورزشی به هلند

شخص ورزشکار هنگامی می تواند ویزا و اقامت کشور هلند را دریافت کند که یک فرد شناخته شده در زمینه رشته هنری خود باشد و دارای مدال های مختلفی در مسابقات متعدد باشد. در این صورت است که فرد متقاضی، شرایط مهاجرت به هلند از طریق ورزش را دارا می تواند داشته باشد و در نهایت اقامت و شهروندی این کشور را نیز دریافت کند.
از دیگر شرایط مهاجرت ورزشی به هلند این است که فرد ورزشکار باید با استفاده از رشته ورزشی خود در کشور مبدا کسب درآمد داشته باشد. بدین صورت که رشته ورزشی او باید منبع درآمد اصلی‌اش در کشور خود بوده باشد و این کار را به بهترین شکل در کشور مقصد نیز انجام دهد.

سن مناسب برای مهاجرت به هلند از طریق ورزش

به طور کلی شرایط سنی خاصی برای مهاجرت ورزشی به هلند تعیین نشده است اما یقینا داشتن سن کم به همراه سابقه درخشان، شانس بیشتری را برای فرد به ارمغان خواهد آورد. اگر سن کمی داشته باشید و موفق شوید مجوز مهاجرت به هلند از طریق ورزش را به دست آورید، می توانید از بورسیه های ورزشی این کشور بهره مند شده و اخذ اقامت خود را راحت تر کنید.

ویزای ورزشی هلند

ویزای ورزشی هلند

ورزشکاران متقاضی مهاجرت ورزشی به هلند باید درخواست خود را برای ویزای ورزشی هلند به این کشور ارسال کنند. آن ها باید همراه با درخواست خود، مدارک تعیین شده از جمله: دعوت نامه، تاییدیه رشته ورزشی، بلیط رفت و برگشت به کشور هلند و بسیاری از موارد دیگر را نیز ارائه نمایند.
معمولا درخواست مهاجرت ورزشی به هلند از طریق سفارت این کشور، 15 روز زمان نیاز دارد. البته در صورت تعداد درخواست و متقاضیان بالا، نیاز خواهد بود تا فرد زمان بیشتری را منتظر بماند.

رشته های ورزشی برای مهاجرت به هلند

در زیر لیست رشته های ورزشی برای مهاجرت به هلند به همراه توضیحات مختصری شرح داده شده است:

  • رشته ورزشی کرفبال در هلند: این رشته ورزشی اختراع کشور هلند می باشد. سرعت در این رشته ورزشی بسیار اهمیت دارد. دو تیم شرکت کننده در این ورزش باید از 4 زن و 4 مرد تشکیل شده باشند.
  • رشته ورزشی فوتبال هلند: یکی از ورزش هایی که در هلند موفق به اخذ مدال های مختلف شده است فوتبال می باشد. در این ورزش با داشتن استعداد درخشان می توانید موفقیت های زیادی را کسب کنید. این ورزش به صورت گروهی می باشد.
  • رشته ورزشی هاکی در هلند: این رشته ورزشی در دو فصل از سپتامبر تا دسامبر و از مارس تا ژوئن برگزار می شود.
  • رشته ورزشی تنیس در هلند
  • رشته ورزشی والیبال در هلند

درآمد ورزشکاران در هلند

درآمد ورزشکاران در هلند

افراد خارجی که قصد دارند در رشته های مختلف ورزشی در کشور هلند فعالیت داشته باشند باید مجوز این کشور دریافت کنند. در صورتی که این افراد شهروند یکی از کشورهای خارجی باشند، درآمد دریافتی آن ها در حالت عادی 20 درصد بیشتر از حالت استاندارد می باشد.
توجه داشته باشید درآمد ورزشکاران در هلند با توجه به نوع رشته ورزشی و میزان فعالیت وی متفاوت می باشد. پس درآمدی معینی برای مهاجرت ورزشی به هلند تعیین نشده است و افراد می توانند با فعالیت بیشتر درآمدی بیشتر اخذ نمایند.

هزینه های ورزشکاران در هلند

یکی از مهم ترین مسائل در مهاجرت ورزشی به هلند، هزینه های ورزشکاران در این کشور می باشد. هزینه های زندگی در هلند برای افراد ورزشکار به عوامل مختلفی بستگی دارد. این هزینه ها با توجه به نوع شهر انتخابی، سبک زندگی و حتی نوع رشته ورزشی هر شخص متفاوت خواهد بود.
به طور کلی میزان هزینه ای که ورزشکاران برای زندگی در هلند باید پرداخت کنند، در شهر های مختلف به شرح زیر می باشد. (توجه داشته باشید که این هزینه ها با در نظر گرفتن هزینه محل اقامت می باشد):

شهر انتخابی میزان هزینه مورد نیاز
آمستردام 2550 یورو تا 2650 یورو
اوترخت 2100 یورو تا 2200 یورو
روتردام 2000 یورو تا 2100 یورو
لاهه 1800 یورو تا 1900 یورو

 

مهاجرت خانواده ورزشکاران به هلند

مهاجرت خانواده ورزشکاران به هلند

یکی از مهم ترین مزایای مهاجرت ورزشی به هلند، امکان صدور مجوز اقامت خانواده ورزشکاران در این کشور است. مهاجرت خانواده ورزشکاران به هلند باعث می شود آن ها بتوانند از شرایط موجود در این کشور بهره مند شده و همانند سایر شهروندان هلندی از امکانات این کشور استفاده نمایند.
از جمله امکاناتی که برای خانواده ورزشکاران در نظر گرفته شده، امکان تحصیل و کار کردن آن ها در این کشور می باشد. شایان ذکر است که خانواده ورزشکاران، شامل همسر و فرزندان مجرد وی می شود.

در صورتی به پاسخ برخی سوالات خود درباره مهاجرت به هلند از طریق ورزش نرسیده اید، پیشنهاد می کنیم بخش سوالات متداول را نیز مطالعه کنید:

 

سوالات متداول درباره مهاجرت ورزشکاران به هلند

  1. آیا ورزشکاران متقاضی مهاجرت ورزشی به هلند باید از این کشور پیشنهاد شغلی داشته باشند؟

بله تمامی ورزشکاران متقاضی مهاجرت به هلند از طریق ورزش، باید از یک کارفرما در این کشور ویزای جاب آفر دریافت نمایند.

  1. آیا متقاضیان مهاجرت ورزشی به هلند می توانند اقامت دائم و پاسپورت این کشور را دریافت کنند؟

بله ورزشکارانی که با شرکت در مسابقات بین المللی بهترین رتبه ها را کسب نموده اند و دارای اعتبار جهانی هستند، می توانند اقامت دائم این کشور را دریافت کنند.

  1. معمولا مدت زمان ویزای صادر شده برای مهاجرت ورزشی به هلند به چه میزان است؟

به طور معمول مدت زمان ویزای صادر شده جهت مهاجرت به هلند از طریق ورزش سه ساله می باشد که این ویزا قابلیت تمدید را نیز دارا خواهد بود.

سخن پایانی و جمع بندی

هلند یکی از کشورهای مهاجرپذیر در اتحادیه اروپا است که یکی از مزیت های بزرگ دریافت ویزای آن این است که فرد را قادر می سازد تا بدون نیاز به ویزای دیگری، به راحتی بتواند به کشورهای عضو اتحادیه شینگن رفت و آمد داشته باشد.
از جمله روش های موجود برای مهاجرت به این کشور، مهاجرت ورزشی به هلند است. متقاضیان مهاجرت ورزشی به هلند باید در رشته ورزشی درخواستی خود شناخته شده و دارای مدال های مختلف باشند و در میان برترین های جهانی قرار بگیرند تا بتوانند مجوز ورود به این کشور را برای خود تسهیل کنند.
ورزشکاران از طریق مهاجرت ورزشی به هلند می توانند اقامت دائم و پاسپورت این کشور را نیز دریافت کنند که برای این کار نیازمند داشتن شرایط تعیین شده خواهند بود. شایان ذکر است که اخذ مشاوره از موسسات معتبر مهاجرتی می تواند فرد را در مهاجرت به هلند از طریق ورزش یاری رساند.

برای دریافت مشاوره تخصصی در زمینه مهاجرت ورزشی به کشور زیبای هلند می توانید از طریق فرم تماس و مشاوره اقدام نمایید.

جهت آگاهی بیشتر و دریافت پاسخ سوالات خود می توانید با مشاوران مجموعه دکتر مهاجرت، از طریق فرم مشاوره رایگان مهاجرت در ارتباط باشید. کارشناسان ما با وکلای محلی حاضر در کشور مقصد در ارتباط هستند و می توانند اطلاعات کاملی را به صورت رایگان به شما ارائه دهند.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
کار در کانادا

کار در کانادا

کار در کانادا از روش های مهاجرتی کم هزینه به کانادا است و هر ساله افرادی بی شماری از طریق کار به کانادا مهاجرت می

جاب آفر کانادا

افرادی که قصد دارند از طریق کار به کانادا مهاجرت کنند، ابتدا به جاب آفر نیاز خواهند داشت. جاب آفر یعنی پیشنهاد کاری معتبر که

بهترین دانشگاه های کانادا + لیست رشته ها و برنامه ها

بهترین دانشگاه های کانادا

بهترین دانشگاه های کانادا در اینجا به بررسی کلیه موارد پیرامون معرفی لیست کامل بهترین دانشگاه های کانادا و رشته های آنها می پردازیم. در

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *