ویزای هلند

صفر تا صد اخذ ویزای هلند
فهرست مطالب

قابلیت ها و اعتبار ویزای هلند

ویزای هلند یکی از معتبرترین ویزاهای موجود می باشد که شرایط بسیار سختی برای اخذ آن وجود دارد. ویزای این کشور شرایط اخذ پناهندگی به عنوان یکی از روش های مهاجرت به هلند را نیز دارا می باشد.

 • شرایط اخذ ویزای هلند چگونه است؟
 • هزینه مورد نیاز برای اخذ ویزای کشور هلند چقدر است؟
 • آیا امکان اخذ ویزای کشور هلند برای ایرانیان از ایران وجود دارد؟

برای اخذ هر یک از ویزای های هلند باید هزینه آن را پرداخت نمود که در صورت ریجکت شدن مبلغ پرداختی به متقاضی برگشت داده می شود. در ادامه توضیحات بیشتری را در رابطه با نحوه اخذ ویزای کشور هلند به شما ارائه می دهیم.

شرایط اخذ ویزای هلند

شرایط اخذ ویزای هلند

جهت درخواست ویزای هلند باید از شرایط کلی این ویزا آگاهی داشته باشید تا بتوانید آسان تر آن را اخذ نمایید. از شرایط عمومی اخذ ویزای هلند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • داشتن دعوتنامه: افرادی که دعوتنامه هلند را به دلایل مختلفی مانند کاری، خانوادگی و … دریافت می کنند می توانند در هنگام دریافت ویزا راحت تر عمل کنند زیرا این دعوتنامه مانند یک حمایتگر مسیر اخذ ویزا هلند را تسهیل خواهد نمود.
 • سابقه سفر: اگر متقاضی دریافت ویزای هلند در گذشته به یکی از کشورهای حوزه شینگن سفر کرده و یا ویزای معتبر کشورهای دیگر را دریافت نموده باشد می تواند راحت تر ویزای این کشور را دریافت نماید.
 • تمکن مالی: با توجه به نوع ویزای درخواستی توسط متقاضیان مدت اقامت وی نیز متفاوت خواهد بود و فرد باید در مدت اقامت خود در کشور هلند، تمکن مالی لازم را برای پرداخت هزینه های زندگی در این کشور دارا باشد.

از دیگر شرایط مهم جهت اخذ ویزا هلند گواهی عدم سوء پیشینه، گردش حساب بالا طی 3 ماهه منتهی به درخواست ویزا، ارائه مدرک زبان در برخی ویزاها و … می باشد.

انواع ویزای هلند

انواع ویزای هلند

به طور کلی ویزاهای هلند در دو نوع بلند مدت و کوتاه مدت جهت متقاضیان صادر می شود و شامل ویزاهایی مانند ویزای تحصیلی، کاری و شغلی، سرمایه گذاری، ازدواج، توریستی و … برای مهاجرت به هلند یا سفر به این کشور می شود. در زیر به انواع ویزای هلند اشاره می کنیم:

ویزای شینگن یا ویزای کوتاه مدت

این نوع ویزا برای افرادی است که قصد دارند به صورت موقت و در مدت زمان محدود در کشور هلند اقامت داشته باشند. معمولا این ویزا جهت مقاصد مختلفی مانند توریستی، دید و بازدید، جلسات کوتاه کاری، درمان و … برای متقاضیان صادر خواهد شد. اعتبار این ویزا نهایتا 180 روز می باشد که به فرد اجازه اقامت 90 روزه را خواهد داد.

ویزای ترانزیت

این نوع ویزا برای افرادی است که قصد دارند به مدت چند ساعت در فرودگان هلند حضور داشته باشند و پس از آن به مقصد بعدی خود سفر کنند. با این ویزا فرد اجازه خروج از فرودگاه کشور هلند را نخواهد داشت.

ویزای بازگشت یا return visa

این نوع ویزا برای افراد غیر هلندی است که اقامت هلند را دارا می باشند و در یک سفر خارجی مجوز اقامت خود را گم کرده اند. افراد با این نوع ویزا می توانند مجددا به کشور هلند بازگردند.

مجوزMVV برای اقامت موقت

این نوع ویزا برای افرادی است که قصد دارند بیش از 90 روز در کشور هلند اقامت داشته باشند که این امر با استفاده از ویزای شینگن وجود ندارد.

ویزای تحصیلی هلند

ویزای تحصیلی هلند

ویزای تحصیلی هلند یکی از ویزاهای بلند مدت این کشور به شمار می رود که مدت اعتبار آن از 1 سال آغاز خواهد شد. افرادی که قصد دریافت این نوع ویزا را جهت حضور در کشور هلند داشته باشند باید ابتدا از دانشگاه مورد نظر خود درخواست پذیرش داشته باشند و سپس برای این امر اقدام کنند.
باید بدانید که این ویزا به طور معمولی منجر به اخذ اقامت دائم هلند نخواهد شد و فرد برای اخذ اقامت دائم کشور هلند باید این نوع ویزا را به سایر ویزاها مانند ویزای کاری تبدیل کند تا اجازه اقامت در این کشور پس از تحصیلات خود را داشته باشد.

ویزای کاری و شغلی هلند

فرد خارجی که قصد دارد از روش کاری برای دریافت ویزای کاری و شغلی هلند اقدام کند با اندکی مشکل رو به رو خواهد بود زیرا این فرد باید از سوی کارفرمایی در کشور هلند درخواست کار داشته باشد.
برای این امر متقاضی باید دارای رزومه تحصیلی و کاری قوی باشد و تجربه زیادی را در تخصص خود کسب نموده باشد تا کارفرما با درخواست کار از وی برای حضور در کشور هلند و کار در این کشور دعوت کند.

 

همچنین بخوانید:

شرایط مهاجرت به هلند از طریق کار

جاب آفر هلند

جاب سیکر هلند

 

ویزای سرمایه گذاری هلند

از دیگر ویزاهای کشور هلند ویزای سرمایه گذاری می باشد. روش های مختلفی جهت سرمایه گذاری و اخذ ویزای سرمایه گذاری هلند وجود دارد که بهترین آن ها برای افراد خارجی سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت می باشد.
در صورتی فرد می تواند از طریق سرمایه گذاری به اقامت دائم کشور هلند دست یابد که سرمایه گذاری ایجاد شده تا پنج سال سود دهی لازم را داشته و به طور مداوم فعال باشد. از این رو پس از 5 سال فرد می تواند اقامت دائم کشور هلند را دریافت نماید.

ویزای توریستی هلند

ویزای توریستی هلند

ویزای توریستی هلند جزء ویزاهای موقت این کشور قرار گرفته است که معمولا افراد جهت مقاصدی مانند گردشگری، دید و بازدید از خانواده، درمان، جلسات کاری و … آن را دریافت می کنند.
با این نوع ویزا نمی توان اقامت دائم کشور هلند را دریافت کرد و فرد تنها می تواند طی اعتبار ویزای خود نهایتا 90 روز در این کشور حضور داشته باشد و پس از آن ملزم به ترک این کشور می باشد در غیر این صورت با جریمه های سنگین رو به رو خواهد شد.

ویزای هلند از طریق ازدواج

ویزای هلند از طریق ازدواج

اگر قصد دارید با یک فرد دارای تبعه هلند ازدواج کنید باید از شریط این امر اطلاع داشته باشید. فرد تبعه هلند باید اثبات کند که توانایی مالی لازم را برای حمایت از همسر خود دارا می باشد. هر دو طرف ازدواج باید حداقل 21 سال سن داشته باشند.
ازدواج این دو فرد باید به صورت مدنی ثبت شود تا واقعی بودن آن را اثبات کنند. فرد خارجی برای دریافت ویزای هلند از طریق ازدواج باید در آزمون مدنی این کشور شرکت کند که در سفارت این کشور برگزار خواهد شد.
در این آزمون سوالاتی در زمینه زبان و فرهنگ ملت هلند از فرد پرسیده می شود. پس از ازدواج در ابتدا به فرد خارجی اقامت موقت داده خواهد شد که در صورت عبور از مراحل می تواند اقامت دائم کشور هلند را نیز دریافت نمایند و به کار و تحصیل در این کشور مشغول شود.

ویزای هلند با تولد فرزند

اخذ ویزای هلند با تولد فرزند امکان پذیر می باشد اما اخذ تابعیت این کشور دارای شرایط معینی می باشد که همه افراد نمی توانند با تولد فرزندشان در خاک این کشور تابعیت هلند را برای آن ها به دست آورند.
هلند کشوری است که برای تابعیت نوزاد متولد شده از قانون خون پیروی می کند، یعنی تنها نوزاد متولد شده از والدین هلندی تابعیت این کشور را دریافت می کند در غیر این صورت نوزاد متولد شده باید اجازه اقامت در هلند را دریافت نماید.

 

همچنین بخوانید:

شرایط اخذ اقامت هلند

شرایط اخذ تابعیت هلند

 

ویزای خانوادگی هلند

اگر بخواهید از طریق ویزای خانوادگی هلند برای اقامت در این کشور اقدام کنید باید یکی از بستگان درجه یک شما در کشور هلند اقامت داشته باشد تا بتوانید به واسطه وی اقامت خود را دریافت نمایید.
حداکثر مدت اعتبار این ویزا 5 سال است که فرد برای کار در کشور هلند با این نوع ویزا باید مجوز کار را دارا باشد. در ویزای خانوادگی هلند فردی که در این کشور حضور دارد باید توانایی تامین محل اسکان و همچنین تمکن مالی لازم را برای پرداخت هزینه های خانواده خود طی حضور در این کشور دارا باشد.

ویزای هلند با دعوتنامه

ویزای هلند با دعوت نامه

داشتن دعوتنامه از سوی بستگان هلندی یا کارفرمایی در این کشور جهت استخدام نیروی کار سبب می شود تا مسیر شما جهت ورود به کشور هلند راحت تر شود. این دعوتنامه نشان می دهد که در هلند فردی حامی شما خواهد بود از این رو امور را برای حضور شما در این کشور تسهیل خواهد کرد.
در این نوع ویزا فرد دعوت کننده باید توانایی حمایت های مالی و همچنین قدرت تامین محل اسکان دعوت شونده را دارا باشد.

مدارک لازم برای ویزای هلند با دعوتنامه

همان گونه که بیان شد دریافت ویزای هلند با دعوتنامه شرایط بهتری را برای افراد فراهم می کند. برای دریافت ویزای این کشور از این طریق نیاز است افراد مدارک معینی را به سفارت این کشور تحویل دهند. مدارک تعیین شده باید در موعد مقرر و بدون کاستی ارائه شوند. در زیر به مدارک لازم برای دریافت ویزای کشور هلند با دعوتنامه اشاره می کنیم:

 • پاسپورت و گذرنامه دارای اعتبار
 • تکمیل فرم درخواست ویزای هلند
 • اثبات تمکن مالی و ارائه مدارک گردش حساب
 • عکس مورد تایید 2 عدد
 • ارائه مدارک بیمه جهت مسافرت
 • ارائه اطلاعات سفر از جمله تاریخ رفت، تاریخ برگشت، محل اقامت و …
 • مدارک عدم سوء پیشینه
 • دعوت نامه معتبر و تایید شده
 • اثبات رابطه با فرد دعوت کننده
 • اثبات تمکن مالی فرد دعوت کننده

ویزای هلند از ایران

یکی از مزیت های موجود برای اخذ ویزای هلند امکان درخواست و اخذ ویزای این کشور در ایران است. ایرانیان می توانند با رزرو وقت سفارت هلند در تهران در موعد مقرر شده به سفارت این کشور مراجعه نمایند و مدارک لازم را به سفارت این کشور تحویل داده و عملیات انگشت نگاری را در آن جا انجام دهند.
سفارت هلند در ایران همه روزه به جز روزهای جمعه و شنبه باز می باشد. متقاضیان در هنگام مراجعه به سفارت هلند باید مدارک خود را مبنی بر بازگشت به ایران به مامور کنسولگری ارائه نمایند و آن را اثبات کنند.

مدارک لازم برای ویزای هلند

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای هلند

یکی دیگر از مواردی که باید در هنگام اخذ ویزا هلند به آن توجه نمودتهیه و تنظیم مدارک درخواستی می باشد. این مدارک باید به صورت دقیق و بدون کاستی تهیه شده تا فرد آن ها را هنگام مراجعه به سفارت هلند جهت تایید هویت و انگشت نگاری تحویل نماید.
به طور کلی لیست برخی از مدارک لازم برای ویزای هلند شامل موارد زیر می باشد:

 • عکس به تعداد مورد نیاز
 • بلیط رفت و برگشت
 • محل اسکان در هلند
 • تمکن مالی در طول دوره اقامت
 • گردش حساب سه ماهه گذشته
 • ارائه دعوتنامه در صورت وجود
 • مدارک هویتی و شناسایی فردی
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • پاسپورت دارای اعتبار
 • مدرک زبان در برخی ویزاها
 • ارائه دعوتنامه در صورت وجود
 • بیمه نامه مسافرتی

توجه داشته باشید که مدارک فوق باید به زبان انگلیسی ترجمه شده باشند.

مراحل درخواست و اخذ ویزای هلند

مراحل درخواست و اخذ ویزای هلند

درخواست ویزا هلند دارای مراحل تعیین شده ای است که متقاضیان با آگاهی از آن ها می توانند به راحتی جهت اخذ ویزا اقدام کنند. در نخستین مرحله از مراحل درخواست و اخذ ویزای هلند متقاضیان باید هدف خود را از سفر به این کشور مشخص نمایند.
پس از تعیین هدف خود نوع ویزا مشخص می شود که بر اساس آن می توانید فرم درخواست ویزای مورد نظر خود را تکمیل کنید. پس از تکمیل فرم درخواست ویزا باید مدارک تعیین شده را به صورت دقیق تهیه کنید تا آن ها را همراه با فرم درخواست و هزینه مورد نیاز جهت بررسی به سفارت کشور هلند در نزدیک ترین مکان زندگی خود تحویل دهید.
در هنگام مراجعه به سفارت کشور هلند از افراد عملیات انگشت نگاری و تایید هویت اخذ می شود. پس از انجام مراحل فوق باید منتظر پاسخ و اخذ تاییدیه از سفارت این کشور باشید تا در نهایت بتوانید ویزای مورد نظر خود را دریافت نمایید.

فرم درخواست ویزای هلند

برای دریافت ویزای هلند باید فرم درخواست آن را به دقت و بدون اشتباه تکمیل نمایید. بهتر است برای انجام این کار با افراد معتبر در این زمینه مشورت نمایید. در زیر به نکاتی که در تکمیل فرم درخواست ویزای کشور هلند باید به آن توجه داشت اشاره می کنیم:

 • همراه داشتن پاسپورت در هنگام تکمیل فرم درخواست ویزا
 • وارد کردن دقیق الفاظ و کلمات در فرم
 • مشخصات پاسپورتی و شناسایی خود را در متن به دقت تکمیل کنید
 • وارد نمودن اطلاعات مسافرت به صورت دقیق شامل تاریخ رفت، تاریخ برگشت، محل اقامت و …
 • وارد کردن تاریخ دقیق صدور و انقضای پاسپورت

در زیر می توانید نمونه ای از فرم درخواست ویزای هلند را مشاهده نمایید.

فرم درخواست ویزای هلند

مدت زمان گرفتن ویزای هلند

در صورتی که جزء متقاضیان اخذ ویزای هلند می باشید باید از مدت زمان گرفتن ویزای این کشور آگاه باشید تا در موعد مقرر شده ویزا را دریافت نموده و سفرتان با مشکل مواجه نشود.
مدت زمان گرفتن ویزای هلند پس از آن که مدارک خود را تحویل دادید و جهت انگشت نگاری به سفارت هلند اقدام نمودید بین 14 روز تا 21  روز کاری زمان نیاز خواهد داشت تا پرونده شما مورد بررسی قرار گیرد و پاسخ آن برایتان ارسال شود. متقاضیان می توانند برای دریافت پاسخ به سایت VFS GLOBAL مراجعه نمایند.

مدارک لازم برای سفارت هلند در تهران

مدارک لازم برای سفارت هلند در تهران

اگر از کشور ایران برای اخذ ویزای هلند درخواست دهید، باید مدارک تعیین شده ای را در زمان مراجعه به سفارت این کشور در تهران با خود همراه داشته باشید. دقت کنید که اصل مدارک خواسته شده و کپی آن ها را همراه داشته باشید تا در سفارت با مشکل مواجه نشوید. در زیر به مدارک لازم برای سفارت هلند در تهران اشاره خواهیم کرد:

 • پاسپورت معتبر
 • تکمیل فرم درخواست ویزا
 • انجام مراحل انگشت نگاری
 • بیمه مسافرتی
 • مدارک عدم سوء پیشینه
 • ارائه دعوتنامه در صورت وجود
 • مدارک تمکن مالی به علاوه مدارک گردش حساب
 • عکس جدید
 • مدارک شناسنامه ای و کارت ملی
 • ارائه کارت پایان خدمت و یا در صورت تحصیل مدارک آن
 • پرداخت هزینه مرتبط با ویزای درخواستی

شرایط عکس ویزای هلند

یکی از مهم ترین مدارکی که برای اخذ ویزا هلند نیاز است عکس متقاضیان می باشد. عکس ارائه شده به سفارت این کشور باید دارای ویژگی های تعیین شده ای باشد. در زیر به برخی از مهم ترین شرایط لازم جهت  عکس ویزای هلند اشاره می کنیم:

 • عکس باید تمام رخ ثبت شود.
 • تاریخ عکس گرفته شده نباید بیشتر از 6 ماه آخر منتهی به درخواست ویزا باشد.
 • پشت زمینه عکس روشن و یا سفید باشد.
 • چهره فرد 80 درصد عکس را پوشانده باشد.
 • عینک مانع دیده شدن چشمان فرد نشود.
 • عکس باید بدون تاری و کاملا شفاف گرفته شود.
 • گوش های فرد در عکس کاملا مشخص باشد.

وقت سفارت هلند

برای اخذ ویزای هلند باید در ابتدا وقت سفارت این کشور را برای خود رزرو نمایید. برای انجام این کار می توانید به صورت حضوری و یا آنلاین درخواست خود را ارسال کنید. رزرو وقت سفارت هلند جهت انجام مراحل انگشت نگاری و ارائه مدارک می باشد. با مراجعه به سفارت این کشور باید فرم درخواست ویزا را پر کنید و هزینه بررسی درخواست خود را پرداخت نمایید.
بهتر است 3 ماه قبل از سفر برای انجام این کار اقدام کنید تا در صورت مشکل بتوانید آن ها را حل نمایید. ایرانیان می توانند با مراجعه به سفارت هلند در تهران برای خود وقت رزرو کنند. سفارت این کشور همه روزه بجز روزهای جمعه و شنبه و ایام تعطیل باز می باشد.

آدرس: خیابان موسوی(گلستان پنجم) – میدان هروی – طبقه چهارم – هروی سنتر
شماره تماس: 913142113-021       91008054-021
سایت: https://www.netherlandsandyou.nl/your-country-and-the-netherlands/iran

سایت سفارت هلند

سایت سفارت هلند

متقاضیان دریافت ویزای هلند می توانند برای رزرو وقت سفارت به صورت حضوری در محل آن حاضر شده و یا به سایت سفارت هلند مراجعه نموده و از طریق آن برای خود وقت رزرو نمایند. وب سایت سفارت هلند:

https://www.netherlandsandyou.nl/your-country-and-the-netherlands/iran

استعلام وضعیت ویزای هلند

اگر برای اخذ ویزا هلند درخواست داده اید، از راه های مختلفی می توانید نسبت به آخرین وضعیت آن استعلام دریافت کنید. متقاضیان در هنگام مراجعه به سفارت هلند از راه های استعلام آگاه می شوند. در زیر به برخی از روش های موجود جهت استعلام وضعیت ویزای هلند اشاره می کنیم:

 • استعلام از طریق پیام کوتاه
 • استعلام از طریق ایمیل
 • استعلام با مراجعه به سایت سفارت هلند
 • استعلام از طریق مراجعه حضوری در سفارت کشور هلند

در تمامی روش های فوق افراد به شماره پیگیری پرونده، شماره پاسپورت و کد ملی خود نیاز خواهند داشت.

سریعترین روش دریافت ویزای هلند

روش های متعددی برای دریافت ویزای کشور هلند وجود دارد اما برای تعیین سریعترین روش دریافت ویزای هلند باید به شرایط افراد و هدف آن ها از اخذ این ویزا توجه نمود.
به طور کلی سریعترین روش دریافت ویزای این کشور از طریق ویزای توریستی می باشد که علاوه بر سریع بودن از شرایط آسان تری نیز برخوردار است. دریافت ویزای این کشور از طریق دعوتنامه نیز جزء سریع ترین روش های دریافت ویزای این کشور به شمار می رود.

ویزای فوری هلند

همان طور که بیان کردیم اخذ ویزا هلند به مدت زمانی بین 14 روز تا 21 روز کاری نیاز دارد که در برخی موارد این امر ممکن است به زمان بیشتر نیز نیاز داشته باشد.
در صورتی که قصد دریافت ویزای فوری هلند را داشته باشید می توانید به سفارت این کشور مراجعه کرده و با ارائه دلایل خود جهت دریافت ویزای فوری این کشور اقدام کنید. این امر ممکن است هزینه بیشتری را برای شما در پی داشته باشد.

ویزای هلند تضمینی

به طور قاطع می توان گفت هیچ راهی برای ویزای هلند تضمینی وجود ندارد و تمامی روش های ممکن است فرد با مشکلات مواجه شود. روش های مختلف برای اخذ ویزای کشور هلند وجود دارد اما هیچ یک از آن ها تضمینی نمی باشند.

مشاوره برای گرفتن ویزای هلند

اگر برای اخذ ویزا هلند درخواست داده اید به شما پیشنهاد می کنیم به دلیل سختی هایی که در این مسیر وجود دارد از موسسات معتبر مهاجرتی درخواست مشاوره و کمک نمایید.
این موسسات به شما کمک می کنند راحت تر مدارک مورد نیاز را تهیه نموده و فرم درخواست ویزا را به راحتی و با کم ترین خطا تکمیل کنید. به طور کلی دریافت مشاوره برای گرفتن ویزای هلند، مسیر این امر را برای شما آسان تر می کند.

سوالات متداول درباره ویزای هلند

 • آیا ایرانیان می توانند از ایران برای دریافت ویزای هلند اقدام نمایند؟

بله ایرانیان می توانند با مراجعه به سفارت هلند در تهران برای خود وقت سفارت رزرو کنند.

 • متقاضیان از چه طریقی می توانند برای اخذ ویزای هلند اقدام کنند؟

متقاضیان دریافت ویزای هلند امکان اخذ این ویزا را از روش های تحصیلی، کاری و توریستی خواهند داشت.

 • چند مورد از شرایط مورد نیاز برای دریافت ویزای هلند را نام ببرید؟

دارا بودن سابقه سفر به کشورهای عضو اتحادیه شینگن، ارائه مدارک تمکن مالی و گردش حساب، ارائه دعوتنامه، مدارک دریافت ویزای یک کشور عضو اتحادیه شینگن و یک کشور معتبر دیگر مانند انگلیس

 • حداقل تمکن مالی مورد نیاز برای اخذ ویزای هلند چقدر است؟

برای اخذ ویزای هلند باید تمکن مالی به ارزش 200 میلیون را ارئه نمود.

سخن پایانی

ویزای هلند یکی از معتبرترین ویزاهای موجود می باشد که به دلایل مختلف شرایط بسیار سختی برای دریافت آن وجود دارد. متقاضیان برای دریافت ویزای کشور هلند باید از تمکن مالی مناسب و گردش حساب بالایی در سه ماهه آخر خود برخوردار باشند، همچنین مدارک سابقه سفر به کشورهای عضو اتحادیه شینگن را نیز در تاریخه مسافرت خود ارائه نمایند.
افراد از راه های مختلفی می توانند ویزای این کشور را دریافت نمایند مانند ویزای تحصیلی، کاری، توریستی. دریافت دعوتنامه شرایط را برای دریافت ویزای این کشور آسان تر می کند. متقاضیان می توانند برای سهولت در انجام دریافت ویزا از موسسات معتبر مهاجرتی نیز درخواست کمک نمایند.

جهت آگاهی بیشتر و دریافت پاسخ سوالات خود می توانید با مشاوران مجموعه دکتر مهاجرت، از طریق فرم مشاوره رایگان مهاجرت در ارتباط باشید. کارشناسان ما با وکلای محلی حاضر در کشور مقصد در ارتباط هستند و می توانند اطلاعات کاملی را به صورت رایگان به شما ارائه دهند.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
شرایط اخذ اقامت اتریش

اقامت اتریش

اقامت اتریش از راه های مختلفی همچون تحصیل، کار، سرمایه گذاری و روش های مبتنی بر سرمایه، ازدواج، تولد، پناهندگی امکان پذیر است. متقاضیان برای

ویزای شینگن یا ویزای اروپا

ویزای شینگین (ویزای اروپا)

شرایط اخذ ویزای اروپا (ویزای شینگن) افرادی که قصد دارند وارد یکی از کشورهای اروپایی شوند می بایست برای ورود به اروپا ویزا دریافت کنند.

سرمایه گذاری در پرتغال

سرمایه گذاری در پرتغال

در حال حاضر پرتغال یکی از پویاترین اکوسیستم های سرمایه گذاری در اروپا را دارد. سرمایه گذاری های انجام شده در دهه گذشته در منابع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *