شرایط دریافت ویزای دانمارک

ویزای دانمارک
فهرست مطالب

اعتبار، ارزش و امکانات ویزای دانمارک

ویزای دانمارک یکی از با ارزش ترین ویزاهای جهان می باشد که از اعتبار بسیار بالایی برخوردار است. با اخذ ویزای دانمارک بدون محدودیت می توانید به کشورهای حوزه شینگن سفر نموده و نیاز به ویزا نخواهید داشت.
ویزا دانمارک دارای انواع مختلفی است که به دو صورت بلند مدت و کوتاه مدت در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت. از جمله ویزاهای این کشور می توان به ویزای تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری، ویزای پزشکی و … اشاره نمود.

برای اخذ ویزای دانمارک باید از تمکن مالی مناسب و گردش حساب بالایی برخوردار باشید. هزینه اخذ ویزای این کشور مبلغی در حدود 80 یورو می باشد که این مبلغ برای افراد سنین کم تر نصف خواهد بود. در زیر به صورت مختصر به ویزاهای موجود برای کشور دانمارک اشاره می کنیم.
در صورت علاقه می توانید با مجموعه دکتر مهاجرت ارتباط برقرار نموده تا ضمن دریافت آخرین اطلاعات به دست آمده از مشاوره با وکلای محلی حاضر در این کشور، به کاملا رایگان پاسخ سوالات و پرسش های خود را به دست آورید.

شرایط اخذ ویزای دانمارک

شرایط اخذ ویزای دانمارک

اخذ ویزای دانمارک دارای شرایط تعیین شده ای است که برای اخذ آن و ورود به این کشور باید به آن ها آگاه بود. متقاضیان با توجه به شرایط موجود می توانند برای ویزای درخواستی خود اقدام کنند زیرا شرایط هر ویزا با ویزای دیگر متفاوت می باشد. به طور کلی شرایط عمومی اخذ ویزای دانمارک به صورت زیر می باشد:

 1. تمکن مالی: با توجه به نوع ویزای دریافتی فرد باید از تمکن مالی مورد نیاز بهره مند باشد تا بتواند در طی مدت اقامت خود در این کشور هزینه های موجود را پرداخت نمایید.
 2. دعوتنامه: داشتن دعوتنامه می تواند برای فرد متقاضی دریافت ویزای دانمارک کار را راحت تر کند و با مشکلات کم تری این مسیر را طی کند.
 3. گردش حساب: تعداد تراکنش های بالای حساب فرد متقاضی یک امتیاز مثبت محسوب می شود و با توجه به آن دریافت ویزا آسان تر خواهد شد.

انواع ویزای دانمارک

ویزای دانمارک دارای انواع مختلفی است که فرد با توجه به نوع درخواست و شرایط خود می تواند برای آن اقدام نماید. از جمله ویزاهای این کشور می توان به ویزای تحصیلی، کاری و شغلی، سرمایه گذاری و … اشاره نمود. هر یک از این ویزاها به دو نوع بلند مدت و کوتاه مدت تقسیم می شوند که با توجه به نیاز افراد برای آن ها صادر خواهد شد. در زیر به لیست انواع ویزای دانمارک اشاره می کنیم:

ویزای نوع A دانمارک

این نوع ویزا برای افرادی صادر می شود که قصد دارند برای رسیدن به مقصد خود چند ساعتی را در فرودگاه این کشور توقف کنند. این ویزا به افراد فقط اجازه تردد در این محدوده اجازه را خواهد داد.

ویزای نوع B دانمارک

این نوع ویزا مانند ویزای نوع A بوده ولی تنها تفاوت آن در اجازه اقامت 5 روزه در این کشور و تردد در سطح شهر می باشد.

ویزای نوع C دانمارک

این نوع ویزا برای افرادی صادر می شود که قصد دریافت ویزای توریستی دانمارک را دارند. این ویزا به فرد اجازه اقامت در مدت زمان مشخصی را خواهد داد. مدت زمان اعتبار ویزای نوع C بین 90 روز تا یک سال می باشد.

ویزای نوع D دانمارک

این نوع ویزا برای افرادی است که قصد اقامت طولانی مدت یا مهاجرت به دانمارک را دارند. ویزای نوع D معمولا برای مقاصدی مانند سرمایه گذاری، ازدواج، تحصیل و کار در این کشور صادر خواهد شد.

ویزای تحصیلی دانمارک

ویزای تحصیلی دانمارک

ویزای تحصیلی دانمارک یکی از پرطرفدارترین ویزاهای این کشور می باشد زیرا میزان پذیرش در دانشگاه های این کشور بالا بوده و در عین حال آموزش نیز در سطح پیشرفته انجام خواهد شد. اگر قصد تحصیل در این کشور را دارید ابتدا باید از دانشگاه مورد نظر پذیرش خود را دریافت کنید و سپس برای دریافت ویزا اقدامات لازم را انجام دهید.
از آن جایی که که تمامی مراحل به مدت زمان حدود 60 روز زمان نیاز خواهد داشت به همین سبب بهتر است دو ماه قبل از شروع تحصیل خود برای اخذ این نوع ویزا اقدامات لازم را صورت دهید تا در موعد مقرر شده بتوانید ویزای تحصیلی دانمارک را دریافت کنید.

ویزای کاری و شغلی دانمارک

ثبات اقتصادی در کشور دانمارک باعث شده تا متقاضیان زیادی برای کار در این کشور وجود داشته باشد. درصد بیکاری 3.7 کشور دانمارک نشان دهنده اقتصاد پایدار این کشور است که موجب تسهیل در یافتن شغل خواهد شد.
به عنوان یک فرد خارجی جویای کار در کشور دانمارک سختی زیادی پیش رو خواهید داشت دارید زیرا این کشور ابتدا امکان دریافت شغل را به شهروندان خود خواهد داد و در صورت نبودن فرد واجد شرایط از طریق کارفرما دعوتنامه ای برای فرد متقاضی ارسال می شود تا از این طریق امکان دریافت شغل برا وی فراهم شود.
در صورتی که تمایل به ادامه همکاری در کار خود را داشته و زمان ویزای شما رو به اتمام باشد، باید برای تمدید ویزای کاری و شغلی دانمارک درخواست خود را ثبت نمایید.

 

همچنین بخوانید:

شرایط مهاجرت کاری به دانمارک

 

ویزای دانمارک برای پرستاران

متقاضیان دریافت ویزای دانمارک برای پرستاران باید از تمامی شرایط موجود آگاهی داشته باشند و سپس با داشتن شرایط لازم بتوانند برای این رشته درخواست دهند. از جمله شرایط لازم برای کار پرستاری در کشور دانمارک می توان به داشتن مدرک لیسانس پرستاری، معادل سازی مدارک و ارائه مدرک زبان اشاره کرد.
یکی از مشکل ترین مراحل برای پرداختن به شغل پرستاری در کشور دانمارک معادل سازی مدرک تحصیلی افراد است که با شرکت در آزمون های مشخص شده و اخذ نمرات بالا می توان مدرک فارغ التحصیلی خود را معدل سازی نمود.
میانگین درآمد پرستاران در دانمارک مبلغی در حدود 8 هزار تا 20 هزار یورو در ماه می باشد که به دلیل کمبود نیروی کادر درمان و بیماری های همه گیر مانند کرونا حقوق و درآمد آن ها افزایش نیز داشته است.

 

همچنین بخوانید:

شرایط مهاجرت کادر درمان به دانمارک

شرایط مهاجرت دندانپزشکان به دانمارک

 

ویزای دانمارک برای پزشکان

ویزای دانمارک برای پزشکان

پزشکی یکی از رشته های پرطرفدار است که به دلیل حساسیت بالای موجود در این شغل، پذیرش افراد نیز نسبت به سایر رشته ها مشکل تر می باشد. اگر شخصی قصد دارد به عنوان یک نیروی کار خارجی در کشور دانمارک به شغل پزشکی بپردازد باید مدرک تحصیلی خود را به نسبت این کشور معادل سازی کند و با شرکت در آزمون های تعیین شده توانایی خود را در این زمینه به اثبات رساند.
پزشکان با ارائه مدارک مورد نیاز می توانند ویزای دانمارک برای پزشکان را دریافت کنند و سپس در این کشور شروع به کار نمایند. زبان رسمی کشور دانمارک زبان دانمارکی است، از این رو پزشکان به جهت ارتباط مستقیم با بیماران باید تسلط کاملی به این زبان داشته باشند و مدرک آن را نیز ارائه نمایند.

 

همچنین بخوانید:

شرایط مهاجرت پزشکان به دانمارک

 

ویزای دانمارک برای مهندسین

مهندسی از جمله شغل هایی است که در کشور دانمارک از درآمد و موقعیت خوبی برخوردار می باشد. افراد متقاضی باید از سوی کارفرمای دانمارکی دعوتنامه کاری دریافت کنند و از این طریق برای کار در این کشور اقدام نمایند. برای این امر نباید در کشور دانمارک فردی به کار شما آشنایی داشته و متقاضی آن کار باشد زیرا اولویت با شهروندان دانمارکی است.
کارفرما در صورت نیافتن نیروی کار در کشور دانمارک دعوتنامه ای را برای فرد خارجی ارسال می کند و از این طریق این افراد را برای کار در رشته های مختلف از جمله مهندسی دعوت خواهد کرد. فرد نیز با داشتن دعوتنامه می تواند برای ویزای دانمارک برای مندسین اقدامات لازم را صورت دهد.

ویزای دانمارک برای سایر مشاغل

معمولا افراد مختلفی به دلیل پایین بودن درصد بیکاری و اقتصاد پایدار در کشور دانمارک متقاضی کار در این کشور می باشند. دانمارک را در دسته شادترین کشورهای جهان طبقه بندی می کنند زیرا مردم این کشور از رفاه و آسایش بالایی برخوردار هستند.
دریافت ویزا دانمارک برای شغل های مختلف در این کشور شرایط متفاوتی دارد که فرد باید با توجه به نوع شغل و رشته کاری خود برای آن اقدام نماید. متقاضیان با آگاهی کامل از تمامی شرایط می توانند در اسرع وقت برای دریافت ویزای دانمارک اقدام کنند.

ویزای سرمایه گذاری دانمارک

ویزای سرمایه گذاری دانمارک

متقاضیان سرمایه گذاری در کشور دانمارک می توانند با داشتن سرمایه مناسب ویزای سرمایه گذاری دانمارک را دریافت کنند و برای بلند مدت به کشور دانمارک وارد شوند.
این نوع ویزا را ویزای طلایی دانمارک نیز می گویند زیرا در صورتی که فرد با سرمایه گذاری بتواند 5 سال در کشور دانمارک زندگی کند، در نهایت موفق به دریافت اقامت دائم این کشور خواهد شد و پس از گذشت 9 سال زندگی و کار در این کشور می تواند برای شهروندی کشور دانمارک درخواست دهد.

ویزای توریستی دانمارک

افرادی که قصد دارند در کوتاه مدت و به صورت موقت در کشور دانمارک اقامت داشته باشند و معمولا برای مقاصدی از جمله گردشگری، دید و بازدید قصد ورود به این کشور را داشته باشند، این نوع ویزا را دریافت می کنند.
ویزای توریستی مدت زمان اقامت محدود دارد و فرد باید پس از اتمام اعتبار ویزای توریستی دانمارک را ترک کند در غیر این صورت جریمه های سنگین در انتظار وی خواهد بود. مدت زمان اعتبار این ویزا معمولا 3 ماهه بوده که متقاضی در طی مدت زمان اقامت خود در کشور دانمارک امکان استفاده از تمام امکانات رفاهی این کشور را مانند سایر شهروندان دانمارکی خواهد داشت.

ویزای دانمارک از طریق ازدواج

ویزای دانمارک از طریق ازدواج

افراد زیادی برای به دست آوردن اقامت کشورهای مختلف از جمله کشور دانمارک به ازدواج صوری روی می آورند تا از این طریق بتوانند به شهروندی کشور مورد نظر خود دست پیدا کنند.
باید بدانید که کشور دانمارک برای دریافت ویزای دانمارک از طریق ازدواج شرایط سخت گیرانه ای را قرار داده است تا بتواند ازدواج های صوری را از واقعی جدا نماید و سپس اقامت دائم را برای فرد صادر کند. فرد متقاضی ازدواج باید 160 روز قبل از ازدواج در این کشور حضور داشته باشد و با ارائه اسناد و مدارک واقعی بودن ازدواج خود را اثبات کند.

ویزای دانمارک از طریق تولد

قانون ویزای دانمارک از طریق تولد با توجه به خون می باشد. فرزند متولد شده از والدین دانمارکی در بدو تولد تابعیت دانمارک را به دست می آورد، اما فرزند از والدین خارجی که تابعیت این کشور را دارا نمی باشند از ابتدا اقامت و تابعیت این کشور را دارا نبوده و باید والدین وی برای اقامت وی درخواست دهند.

ویزای خانوادگی دانمارک

اخذ ویزای خانوادگی دانمارک با دریافت دعوتنامه یا ارسال دعوت نامه برای اقوام درجه مانند همسر و فرزندان امکان پذیر می باشد. در این روش فرد باید اثبات کند که توانایی پرداخت هزینه های خانواده دعوت شده را دارا است و همچنین محل اسکان را برای آن ها تامین نماید. ارائه قولنامه ازدواج و مدارک عضویت خانوادگی در روش ویزای خانوادگی دانمارک الزامی است.

ویزای دانمارک با دعوتنامه

روش های مختلفی برای دریافت ویزای دانمارک وجود دارد که هر کدام از این روش ها با دریافت دعوتنامه از شرایط آسان تری برخوردار می شوند. دعوتنامه صادر شده باید با روش دریافت ویزا مطابقت داشته باشد.
این دعوتنامه راه دریافت ویزا و ورود به دانمارک را برای فرد تسهیل می کند اما این تضمین وجود ندارد که با داشتن دعوتنامه قطعا کار شما انجام شود.

ویزای دانمارک برای افغانها – ویزای دانمارک برای زنان افغان

افغان ها همانند سایر ملیت ها می توانند برای مهاجرت به دانمارک از ویزاهای مختلف این کشور بهره ببرند. اخذ ویزای دانمارک برای افغانها از دو کشور ایران و افغانستان امکان پذیر است و آن ها می توانند برای ویزاهای توریستی، سرمایه گذاری، تحصیلی، درمانی و … اقدام کنند.
ویزای دانمارک برای افغان ها در ایران نیازمند کارت تایید هویت و پاسپورت معتبر می باشد. در صورتی که افغان ها قصد داشته باشند از افغانستان برای اخذ ویزای این کشور درخواست دهند نیازی به کارت تایید هویت نداشته و پاسپورت معتبر کفایت می کند.
ویزای دانمارک برای زنان افغان نیز از این روش ها امکان پذیر است. مدت زمان اخذ ویزا دانمارک برای افغان ها بین 6 ماه تا 8 ماه می باشد که با توجه به نوع ویزا و شرایط فرد این زمان متغییر خواهد بود. هزینه این امر نیاز با توجه به نوع ویزای درخواستی متقاضی و سبک زندگی وی متغییر است.

هزینه و قیمت ویزای دانمارک

هزینه و قیمت ویزای دانمارک

یکی از مهم ترین مقوله های موجود برای ویزای دانمارک هزینه و قیمت ویزای دانمارک می باشد. افراد متقاضی دریافت ویزای این کشور باید تمامی هزینه های موجود را نیز در نظر بگیرند و سپس برای آن اقدام کنند تا در طی اقدام با مشکلات مالی مواجه نشوند.
در صورتی که متقاضی دریافت ویزای دانمارک بالای 12 سال سن داشته باشد باید مبلغی در حدود 80 یورو، در صورتی که سن وی بین 6 تا 12 سال باشد باید مبلغی در حدود 40 یورو پرداخت نمایند. اخذ ویزای این کشور برای کودکان زیر 6 سال نیز به صورت رایگان خواهد بود.
زمانی که می خواهید برای اخذ ویزای دانمارک درخواست دهید باید برای آن 1000 یورو پرداخت کنید که در صورت رد شدن درخواست شما تمام هزینه به شما بازگردانده خواهد شد.

مدارک لازم برای ویزای دانمارک

یکی از مهم ترین عوامل تعیین کننده در دریافت ویزای دانمارک مدارک تعیین شده است که با توجه به نوع ویزای مورد نظر متفاوت می باشد. فرد متقاضی باید مدارک تعیین شده را در موعد مقرر به سفارت این کشور تحویل نماید. در زیر به لیست کلی مدارک لازم برای ویزای دانمارک اشاره می کنیم:

 • بیمه نامه مسافرتی
 • گردش حساب سه ماهه آخر منتهی به درخواست
 • فیش حقوقی
 • بلیط رفت و برگشت
 • ارائه سند ازدواج در صورت تاهل
 • ارائه دعوتنامه در صورت وجود
 • اصل و ترجمه مدارک شناسایی فرد
 • فرم تکمیل شده درخواست ویزای دانمارک
 • پاسپورت معتبر
 • مدارک هویتی به همراه عکس مورد تایید
 • مدرک زبان
 • مدارک فارغ التحصیلی
 • مدارک تمکن مالی

مراحل درخواست و اخذ ویزای دانمارک

مراحل درخواست و اخذ ویزای دانمارک

اخذ ویزا دانمارک دارای مراحل از پیش تعیین شده ای است که افراد باید نسبت به آن آگاهی کسب کنند. آگاهی از مراحل درخواست و اخذ ویزای دانمارک به متقاضی کمک می کند با سهولت بیشتری برای دریافت آن اقدام نماید.
در نخستین مرحله فرد متقاضی باید فرم درخواست ویزا را تکمیل کند و نوع ویزای مورد نظر خود را مشخص نماید. پس از آن مدارک لازم را جهت دریافت ویزای خود تهیه نموده و در موعد مقرر شده به سفارت این کشور تحویل دهد.
توجه نمایید که حضور شخص همراه با مدارک جمع آوری شده در زمان مراجعه به سفارت دانمارک الزامی است. در نهایت با ارائه مدارک و انجام امورات، افسر سفارت پرونده شما را مورد بررسی قرار خواهد داد و برای آن تصمیم گیری خواهد نمود.

فرم درخواست ویزای دانمارک

یکی از مهم ترین مراحل برای اخذ ویزا دانمارک تکمیل فرم درخواست می باشد. متقاضیان می توانند فرم درخواست ویزای دانمارک را از سایت های مربوطه دانلود نمایند و آن را به صورت دقیق تمکیل کنند. این فرم از افراد اطلاعاتی مانند اطلاعات هویتی، اطلاعات سفر، تاریخ رفت و برگشت، محل اسکان، تاریخ اعتبار پاسپورت، سابقه سفر و … را درخواست می کند.
با تکمیل فرم باید از آن پرینت تهیه کنید تا همراه با سایر مدارک به سفارت این کشور تحویل دهید. برای تکمیل فرم می توانید از مشاوران و موسسه های مهاجرتی درخواست کمک نمایید تا اطلاعات را به صورت دقیق وارد کنید.

مدت زمان گرفتن ویزای دانمارک

یکی از مهم ترین سوالاتی که متقاضیان دارند مدت زمان گرفتن ویزای دانمارک است زیرا با توجه به آن می توانند کارهای خود را برنامه ریزی کنند. این مدت زمان در حدود 14 تا 28 روز پس از درخواست موفقیت آمیز افراد می باشد که در سایت سفارت قابل پیگیری می باشد.
فرد متقاضی می تواند برای دریافت جواب و پیگیری درخواست خود به سایتVFSGLOBAL  مراجعه نماید و با وارد کردن اطلاعات درخواست مراحل دریافت ویزای خود را پیگیری نماید.

استعلام و پیگیری ویزای دانمارک

استعلام و پیگیری ویزای دانمارک

متقاضیان می توانند از راه های مختلفی برای استعلام و پیگیری ویزای دانمارک اقدام نمایند. هر یک از این روش ها از متقاضیان اطلاعاتی را مانند شماره پاسپورت، کد ملی، کد پیگیری و … طلب می کند. در زیر به برخی از روش های استعلام و پیگیری ویزا دانمارک اشاره می کنیم:

 • از طریق سایت سایتVFSGLOBAL
 • از طریق پیامک
 • از طریق ایمیل ارائه شده در فرم درخواست
 • به صورت آنلاین و از طریق سایت سفارت که در رسید دریافت ویزا اخذ شده

شرایط عکس ویزای دانمارک

یکی از مهم ترین مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا دانمارک عکس متقاضیان می باشد. عکس ویزای دانمارک باید دارای ویژگی هایی باشد تا توسط سفارت این کشور مورد تایید قرار گیرد. عکس ارائه شده به سفارت دانمارک باید دارای ویژگی های زیر باشد:

 • عکس متقاضی باید تمام رخ باشد
 • عکس ارائه شده باید وضوح کامل داشته باشد
 • پس زمینه عکس باید روشن یا سفید رنگ باشد
 • تاریخ عکس گرفته شده نباید بیشتر از 6 ماه گذشته باشد
 • 70 درصد تا 80 درصد عکس را چهره پوشانده باشد

سایت سفارت دانمارک –  سایت رسمی اداره مهاجرت دانمارک

سایت سفارت دانمارک یکی از راه های پیگیری و استعلام ویزای این کشور می باشد. برای رزرو وقت سفارت دانمارک در تهران نیز می توانید به سایت آن مراجعه نموده و برای خود و یا همراهان وقت رزرو نمایید. سفارت این کشور در تهران وجود دارد. سایت رسمی سفارت دانمارک https://iran.um.dk/ می باشد.

ویزای فوری دانمارک

ویزای دانمارک دارای انواع مختلفی است که متقاضیان با توجه به شرایط و درخواست خود برای آن اقدام می کنند. اخذ ویزای فوری دانمارک به شرایط و نوع ویزا بستگی خواهد داشت و برخی از ویزاها با سرعت بیشتری صادر می شوند.
به عنوان مثال صادر شدن ویزای توریستی یا ویزای ازدواج سریع تر از سایر ویزاها خواهند بود که البته این ویزاها نیز به طی کردن مراحل نیاز داشته و دارای ضوابط و شرایط خاص خود می باشند.

مشاوره برای گرفتن ویزای دانمارک

از آن جایی که پر کردن فرم درخواست باید با دقت بسیار بالایی صورت گیرد و یا طی کردن مراحل نیاز به دقت بالایی دارد اخذ مشاوره برای گرفتن ویزای دانمارک به افراد کمک می کند راحت تر بتوانند برای آن اقدام کنند.
موسسات و مشاوران معتبر مهاجرتی در این امر بسیار موثر هستند. مجموعه دکتر مهاجرت می تواند افراد را در رسیدن به هدف خود یاری دهد و شرایط مناسبی را برای آن ها فراهم آورد.

سوالات متداول در مورد ویزای دانمارک

 • هزینه اخذ ویزای دانمارک چقدر است؟

اخذ ویزا دانمارک برای متقاضیان بالای 12 سال 80 یورو، متقاضیان بین 6 تا 12 سال 40 یورو و متقاضیان کم تر از 6 سال رایگان می باشد.

 • آیا افغان ها می توانند از ایران برای اخذ ویزای دانمارک اقدام کنند؟

بله افغان ها می توانند با داشتن کارت تایید هویت و پاسپورت معتبر از ایران برای اخذ ویزای دانمارک اقدام کنند.

 • مدت زمان پاسخگویی به درخواست ویزای دانمارک چقدر است؟

معمولا مدت زمان پاسخگویی به افراد جهت اخذ ویزا دانمارک پس از تحویل مدارک و انجام امورات بین 14 روز تا 28 می باشد.

 • چند مورد از ویزاهای موجود برای کشور دانمارک را نام ببرید؟

ویزای دانمارک به دو نوع کوتاه مدت و بلند مدت تقسیم می شود که شامل ویزاهای توریستی، تحصیلی، کاری و شغلی، سرمایه گذاری، درمانی و … می شود.

سخن پایانی

ویزای دانمارک یکی از معتبرترین ویزاهای جهان می باشد که با اخذ آن به راحتی و بدون نیاز به ویزا می توان به سایر کشورهای عضو اتحادیه شینگن سفر نمود. به طور کلی ویزاهای این کشور به دو دسته ویزاهای بلند مدت و کوتاه مدت تقسیم می شوند که با توجه به شرایط و نیاز افراد برای آن ها صادر می شوند.
به طور کلی ویزای دانمارک شامل ویزای توریستی، کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری و … می شود. اخذ ویزا دانمارک دارای هزینه های مختلفی است که با توجه به سنین افراد می توان گفت افراد بالای 12 سال مبلغ 80 یورو، افراد بین 6 تا 12 سال به مبلغ 40 یورو و افراد کم تر از 6 سال رایگان خواهد بود.

جهت آگاهی بیشتر و دریافت پاسخ سوالات خود می توانید با مشاوران مجموعه دکتر مهاجرت، از طریق فرم مشاوره رایگان مهاجرت در ارتباط باشید. کارشناسان ما با وکلای محلی حاضر در کشور مقصد در ارتباط هستند و می توانند اطلاعات کاملی را به صورت رایگان به شما ارائه دهند.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
شرایط اخذ اقامت اتریش

اقامت اتریش

اقامت اتریش از راه های مختلفی همچون تحصیل، کار، سرمایه گذاری و روش های مبتنی بر سرمایه، ازدواج، تولد، پناهندگی امکان پذیر است. متقاضیان برای

ویزای شینگن یا ویزای اروپا

ویزای شینگین (ویزای اروپا)

شرایط اخذ ویزای اروپا (ویزای شینگن) افرادی که قصد دارند وارد یکی از کشورهای اروپایی شوند می بایست برای ورود به اروپا ویزا دریافت کنند.

سرمایه گذاری در پرتغال

سرمایه گذاری در پرتغال

در حال حاضر پرتغال یکی از پویاترین اکوسیستم های سرمایه گذاری در اروپا را دارد. سرمایه گذاری های انجام شده در دهه گذشته در منابع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *