مهاجرت کاری به دانمارک

مهاجرت کاری به دانمارک
فهرست مطالب

شرایط مهاجرت کاری به دانمارک

در مقاله زیر قصد داریم در مورد تمامی شرایط و قوانین موجود برای مهاجرت کاری به دانمارک گفت و گو نماییم. یکی از مهم ترین شرایط مهاجرت کاری به دانمارک یادگیری، تسلط و ارائه مدرک زبان مورد نیاز این کشور می باشد.
زبان اصلی این کشور دانمارکی است و فرد برای اخذ ویزای کاری آن باید به این زبان تسلط یابد. از دیگر شرایط مهاجرت کار به دانمارک دریافت دعوتنامه از سوی کارفرمایی در این کشور می باشد.

شرایط مهاجرت کاری به دانمارک

البته باید توجه داشته باشید که این درخواست در صورتی برای افراد خارجی ارسال می شود که نیروی مورد نظر کارفرما در دانمارک و همچنین اتحادیه اروپا موجود نباشد. برای این امر کارفرما باید در ابتدا در کشور دانمارک و اتحادیه اروپا آگهی جذب نیروی مورد نظر خود را ارائه کند و در صورت پیدا نشدن نیروی کار مورد نظر وی، می تواند درخواست نیرو کار خارجی را از خارج از دانمارک و اتحادیه اروپا داشته باشد.
دارا بودن تمکن مالی و ارائه مدارک آن، گوای عدم سوء پیشینه از دیگر شرایط مهاجرت به دانمارک از طریق کار می باشد.

کار در دانمارک برای ایرانیان

ایرانیان نیز مانند سایر افراد متقاضی کار در دانمارک باید از کارفرمایی در این کشور درخواست جاب آفر داشته باشند و برای ورود به این کشور ویزای کاری دریافت نمایند.
آن ها باید ابتدا در سایت های کاریابی دانمارک ثبت نام نموده و مدارک مورد نیاز در آن ها بارگزاری نمایند تا کارفرمایان پس از آن که موفق به اخذ نیروی کار خود در دانمارک و اتحادیه اروپا نشدند با مراجعه به این سایت و با بررسی سوابق کاری افراد برای آن ها دعوتنامه ارسال کنند.
ایرانیان پس از دریافت دعوتنامه می توانند برای دریافت ویزای کاری دانمارک به سفارت این کشور مراجعه کرده و امورات مربوط به دریافت ویزا را پشت سر بگذارند. توجه داشته باشید که شهروندان اتحادیه اروپا می توانند بدون دریافت ویزا به دانمارک وارد شده و در آن جا اقامت داشته باشند اما برای کار در این کشور باید شرایط مربوطه را رعایت کنند.

ویزای کاری دانمارک – انواع ویزای کاری دانمارک

ویزای کاری دانمارک - انواع ویزای کاری دانمارک

افرادی که قصد مهاجرت کاری به دانمارک را دارند می توانند از سه روش مختلف ویزای کاری این کشور را دریافت نمایند. ویزای کاری دانمارک تنها به افرادی تعلق می گیرد که تجربه کاری بسیاری بالایی داشته باشند و در تخصص خود دارای مهارت و تجربه بالا باشند.
به طور کلی روش های اخذ ویزای کاری دانمارک به شرح زیر می باشد:

ویزای GR1

این نوع ویزا برای افرادی است که امتیاز لازم را برای اخذ ویزای کاری دانمارک به دست می آورند. کسب امتیاز مورد نیاز به مواردی از جمله سابقه کار، مدرک زبان، سطح تحصیلات و … بستگی دارد. در این ویزا فرد نیازی به درخواست کار از سوی کارفرما نخواهد داشت و تنها از روی تجربه و مهارت کاری خود می تواند بین 2 سال تا 3 سال برای مهاجرت کار به دانمارک اقدام نمایند.

ویزای JOB OFFER

در این نوع ویزای کاری کارفرما درخواست نیروی کار خود را به مدت سه ماه در کشور دانمارک آگهی می کند و پس از آن موفق به یافتن نیروی کار مورد نظ خود نشد، پخش آگهی خود را به مدت 3 ماه دیگر در کل اتحادیه اروپا تکرار خواهد کرد. در صورتی که موفق به یافتن شخص مورد نظر نشود، می تواند به افراد متخصص در خارج از اتحادیه اروپا دعوتنامه ارسال نماید.

ویزای کاری دانمارک برای پزشکان و دندانپزشکان

این نوع ویزا به دلیل کمبود نیروی پزشک و دندان پزشک در دانمارک به افراد تعلق خواهد گرفت. افراد متقاضی می توانند با این ویزا بین 2 سال تا 3 سال در دانمارک اقامت داشته باشند. اجازه همراه نمودن همراهان با شخص متقاضی وجود دارد و از مزیت های آن می توان به رایگان بودن تحصیلات فرزندان اشاره نمود.

 

همچنین بخوانید:

شرایط اخذ انواع ویزای دانمارک

شرایط مهاجرت کادر درمان به دانمارک

شرایط مهاجرت پزشکان به دانمارک

شرایط مهاجرت دندانپزشکان به دانمارک

 

جاب آفر دانمارک

جاب آفر دانمارک

دریافت پیشنهاد شغلی از سوی کارفرمایی در کشور دانمارک را جاب آفر می گویند. این امر دارای شرایط خاصی است و معمولا فرد باید مدت زمان زیادی منتظر بماند تا بتواند ویزای کاری دانمارک را از این طریق دریافت کند. کارفرمایان در کشور دانمارک در صورت پیدا نکردن شخص مورد نظر در دانمارک و اتحادیه اروپا می توانند درخواست خود را برای جذب نیروی خارجی آگهی کند.

جاب سیکر دانمارک

نوعی ویزا که در آن به فرد متقاضی کار در دانمارک اجازه می دهد بین 6 ماه تا 9 ماه در این کشور حضور داشته باشد و برای خود به جست و جوی کار در انی کشور باشد جاب سیکر دانمارک می گویند.
در این نوع ویزا فرد باید در نهایت ویزای جاب سیکر خود را به ویزای جاب آفر تبدیل نماید. مدت زمان اقامت فرد از طریق این ویزا بین 2 سال تا 3 سال افزایش خواهد یافت.

میزان حقوق و درآمد مشاغل مختلف در دانمارک

میزان حقوق و درآمد مشاغل مختلف در دانمارک

یکی از مهم مقوله ها در مهاجرت کاری به دانمارک میزان حقوق و درآمد افراد می باشد. متقاضیان باید بررسی کنند که حقوق و درآمد ها با میزان مالیات و هزینه های موجود در کشور دانمارک تداخل نداشته و به گونه ای نباشد که توان پرداخت هزینه ها را با حقوق خود دارا نباشند.
معمولا میزان مالیاتی که هر فرد در دانمارک می پردازد با میزان حقوق دریافتی او تناسب دارد به گونه ای که اگر از طرفی از افراد مالیات های سنگین دریافت می شود از طرف دیگر در رفاه کامل زندگی خواهند کرد.

میزان درآمد افراد مختلف در دانمارک متفاوت بوده و به شغل وی ، محل کار، سابقه کاری، تخصص و … وابسته است. به صورت میانگین درآمد سالانه افراد در کشور دانمارک از حداقل 60 هزار یورو تا حداکثر 150 هزار یورو ادامه خواهد داشت.
به طور کلی میزان حقوق و درآمد مشاغل مختلف در دانمارک به صورت زیر می باشد:

عنوان شغل مورد نظر میانگین حقوق و درآمد در سال به دلار
مهندس معماری 75.000
مدیر 99.000
بازاریاب 95.000
پزشک 75.000
مهندسی مکانیک 75.000
مهندسی نرم افزار 85.000
حسابدار 73.000
پرستار 60.000

 

مالیات مشاغل در دانمارک

میزان مالیات پرداختی در کشور دانمارک با توجه به مشاغل مختلف متفاوت می باشد اما معمولا افراد باید 30 % از حقوق دریافتی خود را در سال به عنوان مالیات پرداخت نمایند.

مشاغل مورد نیاز دانمارک – لیست مشاغل مورد نیاز در دانمارک

از آن جایی که افراد باید مسیر سختی را برای دریافت ویزای کار دانمارک پشت سر بگذارند، بهتر است به بهترین مشاغل موجود در این کشور توجه نمایند تا بتوانند با اطمینان بیشتر در شغل مورد نظر خود در این کشور مشغول به کار شوند.
به طور کلی در جدول زیر به لیست برخی از مهم ترین مشاغل مورد نیاز دانمارک اشاره می کنیم:

 • مهندسی محیط زیست
 • مهندسی انرژی
 • مهندسی شهرسازی
 • دندانپزشکی
 • پرستاری
 • برنامه نویسی
 • حسابداری
 • مهندسی مکانیک
 • پزشک عمومی و متخصص
 • انواع رشته های مدیریت
 • مهندسی کامپیوتر و IT
 • بیزینس مارکتینگ
 • مهندسی برق
 • پیرا پزشکی

 

مهاجرت کاری پرستاران به دانمارک

مهاجرت کاری پرستاران به دانمارک

مهاجرت کاری پرستاران به دانمارک دارای شرایط تعیین شده ای است که متقاضیان باید از آن ها آگاهی داشته باشند. به طور مثال پرستارانی که مدرک تحصیلی خود را در خارج از دانمارک و اتحادیه اروپا دریافت کرده اند باید برای دریافت ویزای کاری و مهاجرت به دانمارک تاییدیه وزارت بهداشت این کشور را دریافت نموده و به مدرک فارغ التحصیلی خود اعتبار ببخشند.
برای این امر باید مدرک فارغ التحصیلی خود را مطابق با قوانین کشور دانمارک معادلسازی کنند. علاوه بر این مورد از دیگر شرایط لازم برای کار پرستاران در دانمارک آشنایی با زبان دانمارکی و ارائه مدرک این زبان، دارا بودن سن بین 18 تا 75 سال و همچنین دارا بودن مدرک لیسانس همراه با حداقل یک سال تجربه کاری می باشد.

مهاجرت کاری پزشکان به دانمارک

برای مهاجرت کاری پزشکان به دانمارک این قشر باید مدرک خود را معادلسازی کنند و در آزمون های تعیین شده توسط این کشور شرکت نمایند. فرد می تواند با قبولی در این آزمون ها و شرکت در دوره های آموزشی نهایتا مجوز پزشکی خود را دریافت نموده و در این کشور مشغول به کار شود.
توجه داشته باشید که از شرایط مهاجرت کاری پزشکان به دانمارک می توان به داشتن حداقل یک سال سابقه کاری و ارائه گواهی عدم سوء پیشینه اشاره کرد.

مهاجرت کاری داروساز به دانمارک

مهاجرت کاری داروساز به دانمارک

مهاجرت کاری داروساز به دانمارک نیز همانند سایر کادر درمان نیازمند اخذ مجوز می باشد که باید برای این امر در آزمون های مربوط به معادلسازی مدرک شرکت کنند. اخذ نمره قبولی در این آزمون ها در نهایت سبب موفقیت جهت معادلسازی مدرک تحصیلی فرد خواهد شد.
توجه داشته باشید که داشتن مدرک زبان دانمارکی برای مهاجرت و شروع کار در این کشور الزامی می باشد.

مهاجرت کاری ماما به دانمارک

اخذ تاییدیه از بهداشت دانمارک، گواهی عدم سوء پیشینه، دارا بودن حداقل 1 سال سابقه کاری، دارا بودن مدرک زبان دانمارکی و مدرک تحصیلی مامایی از جمله شرایط لازم برای مهاجرت کاری ماما به دانمارک می باشد.
در این روش فرد می تواند پس از دریافت ویزا بین 1 سال تا 3 سال اقامت کاری خود را در این کشور دریافت نماید.

مهاجرت کاری دندانپزشکان به دانمارک

افراد علاقمند به دریافت ویزای کاری دانمارک در رشته های دندانپزشکی باید مدرک تحصیلی این رشته را دارا بوده و مطابق با قوانین این کشور آن را معادلسازی کنند. فرد پس از دریافت تاییدیه معادلسازی دارای مجوز کار در رشته دندانپزشکی در کشور دانمارک خواهد بود.
داشتن تجربه کاری حداقل به مدت یک سال و مدرک زبان دانمارکی از دیگر شرایط موجود برای مهاجرت کاری دندانپزشکان به دانمارک می باشد.

مهاجرت کاری مهندسان به دانمارک

معمولا برای مهاجرت کاری مهندسان به دانمارک باید از سوی کارفرمایی در این کشور درخواست شغل داشت. مهندسان می توانند با دریافت دعوتنامه کاری برای اخذ ویزای کاری این کشور اقدامات لازم را صورت دهند.
دارا بودن تمکن مالی لازم، داشتن مهارت و تسلط به زبان انگلیسی یا دانمارکی، مدرک تحصیلی مرتبط و… از دیگر شرایط لازم برای پرداختن به کار مهندسی در دانمارک می باشد.

مهاجرت کاری سایر مشاغل به دانمارک

برای انجام مهاجرت کاری سایر مشاغل به دانمارک باید به نیازمندی های شغلی این کشور توجه نمود. اگر رشته شغلی مورد نظر شما در کشور دانمارک از نظر نیروی کار اشباع شده باشد تلاش شما بی فایده بوده و احتمال کمی دارد که بتوانید شغل مورد نظرخود را در این کشور به دست آورید.
از موارد دیگری که در این زمینه باید به آن توجه داشته باشید حقوق و درآمد شغل مورد نظر می باشد که با هزینه های زندگی و مالیات موجود در کشور دانمارک مطابقت داشته باشد.

مدارک لازم برای ویزای کار در دانمارک

مدارک لازم برای ویزای کار در دانمارک

مدارک لازم برای ویزای کار در دانمارک جزء مهم ترین مسائل در این زمینه می باشد. فرد متقاضی باید مدارک را به صورت کامل و بدون هیچ گونه نقص تهیه نموده و در موعد مقرر به سفارت این کشور تحویل دهد.
در هنگام تحویل مدارک باید هزینه بررسی آن ها را نیز پرداخت کرده باشید و فیش پرداختی را همراه با سایر مدارک به مسئولان ذی ربط در سفارت این کشور ارائه کنید.
از جمله مهم ترین مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کار در دانمارک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ارائه تمکن مالی
 • ارائه مدرک زبان دانمارکی
 • 6 قطعه عکس
 • پاسپورت معتبر
 • بیمه درمانی
 • محل اقامت و رزرو هتل
 • گواهی سلامت درمان
 • مدارک پزشکی و بیمه بهداشتی
 • مدارک تحصیلی فرد درخواست دهنده
 • سابقه کاری همراه با ترجمه
 • اخذ اجازه کار از وزارت بهداشت دانمارک
 • ارائه دعوتنامه دریافتی
 • مدارک هویتی و شناسایی
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • ارائه فیش پرداختی جهت بررسی مدارک

مراحل و نحوه اقدام برای مهاجرت کاری به دانمارک

مراحل و نحوه اقدام برای مهاجرت کاری به دانمارک

مهاجرت کاری به دانمارک دارا مراحلی است که متقاضیان باید نسبت به آن ها آگاهی لازم را به دست آورند تا راحت تر برای اخذ ویزای کاری این کشور اقدام کنند. مراحل و نحوه اقدام برای مهاجرت کاری به دانمارک شامل چندین مورد است که باید تمامی آن ها را به ترتیب انجام دهید تا راحت تر بتوانید به هدف خود دست پیدا کنید.
به طور کلی مراحل تعیین شده برای انجام این کار شامل موارد زیر می باشد:

 1. پیدا کردن کارفرما: در این مرحله فرد باید شغل مورد نظر خود را از طریق کارفرما پیدا کند و با او به توافق برسد.
 2. دریافت مجوز: دریافت مجوز کاری در هر رشته شغلی توسط کارفرما انجام می شود. کارفرما باید اقدامات لازم را جهت انجام این امر صورت دهد.
 3. مدارک: پس از انجام مراحل فوق باید تمام مدارک مورد نیاز هر رشته و شغل را به صورت کامل تهیه نموده و به مسئولان ذی ربط ارائه کرد.
 4. درخواست ویزا: متقاضیان با دریافت تاییدیه های لازم باید برای اخذ ویزای کاری این کشور اقدام کنند. برای انجام این کار باید به سفارت این کشور مراجعه نمود.
 5. مصاحبه: سفارت زمانی را تعیین می کند که متقاضیان باید در آن زمان برای انجام مصاحبه در آن جا حضور پیدا کنند. در این مصاحبه سوالاتی از شما پرسیده خواهد شد که معمولا در زمینه اهداف شما برای دریافت ویزا می باشد.
 6. در نهایت شما باید منتظر پاسخ و دریافت ویزا از سوی سفارت دانمارک باشید. در نهایت با دریافت ویزا می توانید به کشور دانمارک سفر کرده و تا پایان اعتبار ویزای خود در آن جا اقامت داشته باشید.

موسسات و سایت های کاریابی دانمارک

یکی از مراحل اخذ ویزای کاری دانمارک ثبت نام و ارائه سوابق کاری در سایت های کاریابی این کشور می باشد. موسسات کاریابی و سایت ها می توانند برای افرادی که درخواست کار در کشور دانمارک را دارند بسیار کمک کننده باشند.
این موسسات می توانند شغل مورد نظر را به فرد متقاضی معرفی نموده و تمامی شرایط را در اختیار آن ها قرار دهند. در جدول زیر با برخی از این موسسات و سایت های کاریابی دانمارک آشنا می شویم:

موسسات و سایت های کاریابی دانمارک
https://www.jobindex.dk
https://www.workindenmark.dk/Find-a-job
https://www.workindenmark.dk/Links/Supplementary-jobsites
https://www.jobindex.dk/?lang=en&adv=1&gclid=EAIaIQobChMI24Ht3_W55AIVS-d3Ch1uwAI7EAAYAiAAEgKAkvD_BwE

 

هزینه مهاجرت کاری به دانمارک

یکی دیگر از مقوله های مهم در مهاجرت کاری به دانمارک هزینه های این امر می باشد. فرد باید هزینه های مورد نظر را برآورد کرده و بررسی کند که آیا توان پرداخت آن ها را دارا می باشد یا خیر.
هزینه بررسی مدارک و اخذ ویزای کاری دانمارک باید به سفارت این کشور پرداخت شود و فیش پرداختی همراه با سایر مدارک به مسئولان مربوطه ارائه شود. معمولا هزینه مورد نیاز برای هر فرد جهت اخذ ویزای کاری دانمارک مبلغی در حدود 3000 کرون تا 4400 کرون دانمارک می باشد.

سایت رسمی اداره مهاجرت دانمارک

سایت رسمی اداره مهاجرت دانمارک

اگر جزء متقاضیان مهاجرت کاری به دانمارک هستید می تواندی با مراجعه به سایت رسمی اداره مهاجرت دانمارک درخواست خود را اعلام کنید و از طریق آن برای سایر امور اقدام کنید.
این سایت برای افراد خارجی که مایل به بازدید، اقامت، زندگی و یا در کار در کشور دانمارک هستند فعال می باشد. آدرس این سایت به نشانی اینترنتی https://www.nyidanmark.dk/en-GB در اختیار متقاضیان می باشد.

مزایا مهاجرت کاری به دانمارک

مزایا مهاجرت کاری به دانمارک

مهاجرت کاری به دانمارک که یکی از کشورهای مناسب جهت کار می باشد مزایای زیادی دارد. در زیر به برخی از مهم ترین مزایا مهاجرت کاری به دانمارک اشاره می کنیم:

 • ساعت کاری در کشور دانمارک نسبت به سایر کشورها کم تر بوده به طوری که افراد در هفته ملزم به کار کردن تا 37.5 ساعت می باشند. این موضوع نشان دهنده این است که دولت دانمارک به تفریح و تعطیلات مردم کشورش اهمیت می دهد و مردم می توانند زمان بیشتری را در کنار خانواده سپری کنند.
 • افراد شاغل در دانمارک ممکن است توانایی نگهداری از کودکان خود را در ساعات کاری نداشه باشند به همین دلیل کشور دانمارک معلمانی را در سطح حرفه ای و مراقبتی عالی از کودکان آموزش می دهد تا در هنگام کار کردن والدین از فرزندان آن ها مراقبت نمایند.
 • خدمات درمانی و بهداشتی در این کشور مقرون به صرفه و بسیار پیشرفته می باشد.
 • امنیت در کشور دانمارک بسیار بالا بوده و درصد جرم و جنایت در کم ترین میزان خود قرار دارد. افراد می توانند با خیال راحت در این کشور زندگی کنند.
 • از دیگر مزایای مهاجرت کار به کشور دانمارک نحوه برخورد مردم این کشور با اتباع خارجی می باشد. در این زمینه با وجودی که شما شهروند این کشور نیستید اما با داشتن اقامت قانونی همانند سایر شهروندان با شما برخورد خواهد شد و از برابری اجتماعی برخوردار می باشید.
 • دریافت ویزای دانمارک به شما این امکان را می دهد تا بتوانید بدون دریافت سایر ویزاها به دیگر کشورهای عضو اتحادیه شینگن سفر کنید.

معایب مهاجرت کاری به دانمارک

به عنوان فردی که قصد دارد ویزای کاری دانمارک را دریافت نماید بهتر است از معایب این کشور نیز آگاهی داشته باشید تا بتوانید با مقایسه مزایا و معایب مهاجرت کاری به دانمارک تصمیم درستی را لحاظ کنید. از جمله معایب موجود برای مهاجرت کار به دانمارک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • یادگیری زبان دانمارکی یکی از سختی های مهاجرت کاری به کشور دانمارک می باشد زیرا این زبان به عنوان زبان اصلی مردم این کشور شناخته می شود که برای پرداختن به کار در آن جا باید به زبان دانمارکی تسلط کامل داشته باشند.
 • آب و هوا در کشور دانمارک اکثرا بارانی بوده و همیشه ابری است که این امر ممکن است برای افراد علاقمند به گرما اندکی مشکل ساز شود.
 • هزینه های زندگی در دانمارک اندکی بالا می باشد و ممکن است هر کسی توان پرداخت آن ها را نداشته باشد.

همچنین بخوانید:

مزایا و معایب زندگی در دانمارک چیست ؟

آب و هوای دانمارک در 4 فصل سال چگونه است؟

 

سوالات متداول در مورد مهاجرت کاری به دانمارک

 • هزینه مورد نیاز برای مهاجرت کاری به دانمارک چقدر است؟

به طور کلی برای اخذ ویزای کاری این کشور جهت هر شخص باید مبلغی در حدود 3000 تا 4400 کرون دانمارک را در نظر بگیرد.

 • زبان مورد نیاز برای مهاجرت کاری به دانمارک چیست؟

زبان رسمی مردم کشور دانمارک زبان دانمارکی است و متقاضیان برای مهاجرت کاری به این کشور باید مدرک این زبان را ارائه نمایند.

 • آیا برای مهاجرت کاری به دانمارک به دعوتنامه نیاز می باشد؟

بله متقاضیان برای مهاجرت کار به دانمارک باید از سوی کارفرمایی در این کشور دعوتنامه داشته باشند.

 • میانگین حقوق افراد در کشور دانمارک چقدر است؟

میانگین درآمد افراد در کشور دانمارک با توجه به شغل های مختلف سالانه بین 60 هزار تا 150 هزار یورو می باشد.

سخن پایانی

در مقاله فوق به صورت کامل در تمامی زمینه های مهاجرت کاری به دانمارک گفت و گو کردیم. حال میدانیم برای مهاجرت کاری به دانمارک باید چه مدارکی را ارائه نمود، شرایط مهاجرت در هر رشته چگونه است، حقوق و درآمد افراد در شغل های مختلف چقدر است، هزینه مورد نیاز برای اخذ ویزای کاری این کشور چه میزان است و … .
در صورتی که پس از مطالعه مقاله فوق باز هم سوال و ابهامی برای شما وجود داشت پیشنهاد می کنیم از موسسات معتبر مهاجرتی در این زمینه درخواست کمک و مشاوره نمایید تا راحت تر بتوانید به هدف خود دست یابید.

جهت آگاهی بیشتر و دریافت پاسخ سوالات خود می توانید با مشاوران مجموعه دکتر مهاجرت، از طریق فرم مشاوره رایگان مهاجرت در ارتباط باشید. کارشناسان ما با وکلای محلی حاضر در کشور مقصد در ارتباط هستند و می توانند اطلاعات کاملی را به صورت رایگان به شما ارائه دهند.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
شرایط اخذ اقامت اتریش

اقامت اتریش

اقامت اتریش از راه های مختلفی همچون تحصیل، کار، سرمایه گذاری و روش های مبتنی بر سرمایه، ازدواج، تولد، پناهندگی امکان پذیر است. متقاضیان برای

ویزای شینگن یا ویزای اروپا

ویزای شینگین (ویزای اروپا)

شرایط اخذ ویزای اروپا (ویزای شینگن) افرادی که قصد دارند وارد یکی از کشورهای اروپایی شوند می بایست برای ورود به اروپا ویزا دریافت کنند.

سرمایه گذاری در پرتغال

سرمایه گذاری در پرتغال

در حال حاضر پرتغال یکی از پویاترین اکوسیستم های سرمایه گذاری در اروپا را دارد. سرمایه گذاری های انجام شده در دهه گذشته در منابع

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *