سایت های کاریابی کانادا

سایت های کاریابی کانادا
فهرست مطالب

افرادی که به دنبال فرصت های شغل برای مهاجرت به کانادا هستند می توانند از طریق موتورهای جستجو، کانال های رسانه های اجتماعی، گروه های شبکه و وب سایت های شرکتی برای انتخاب کار اقدام کنند.
مزیت این روش برای جستجوی کار این است که می توانید طیف گسترده ای از گزینه ها را بررسی کنید. در صورتی که به دنبال جستجوی کار در کانادا هستید، تا انتها با ما همراه باشید.

سایت های کاریابی در کانادا

ایندید (Indeed)

سایت کاریابی ایندید اطلاعاتی در خصوص مشاغل که از طرف کارفرما پست شده است از سراسر وب سایت های شرکت ها و انجمن های حرفه ای جمع آوری می کند و در اختیاز متقاضیان قرار می دهد.
ایندید میزبان بیش از 150 میلیون رزومه است و ادعا می کند که در ثانیه 10 شغل حدید در سراسر جهان به سایت خود اضافه می کند.

ورک پولیس (Workpolis)

ورک پلیس قابلیت های بی شماری برای متقاضیان نسبت به کارفرمایان دارد. این سایت فیلترهای مختلفی برای جستجوی شغل از قبیل: نوع شغل، استان مورد نظر، درآمد و … دارد تا متقاضیان سریع تر به گزینه های مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنند.

جاب بانک (Job Bank)

سایت کاریابی جاب بانک مانند سایر سایت های کاریابی شناخته شده نسیت اما از اعتبار بالایی برخوردار است. هدف این سایت ایجاد بستری مناسب برای کارفرما در یافتن نیروی کار و متقاضیان در یافتن شغل است.

مانستر کانادا (Monster Canada)

سایت کاریابی مانستر از سایت های بزرگ تجاری و از اولین سایت های کاریابی است. طراحی این وب سایت برای استفاده راحت و سریع کاربران برنامه ریزی شده است و متقاضیان از طریق هشدارها می توانند از فرصت های شغلی موجود آگاه شوند.

گلسدور کانادا (Glassdoor Canada)

گلسدور هم امکان جستجوی کار را دارد هم بررسی مشاغل مختلف از نظر میزان درآمد و حقوق. در این سایت افراد می توانند در مورد شرکت هایی که کار کرده اند اطلاعاتی را از قبیل حقوق و مزایا با دیگران به اشتراک بگذارند.
همچنین افرادی که قبلاً مصاحبه داشته اند تجربیات خود را در مورد فرآیند های استخدامی بیان می کنند. گلسدور به کارفرمایان این امکان را می دهد تا نامزدهای شغلی را شناسایی کنند و برای جویندگان کار بازاریابی کنند.

کریر بیلدر (CareerBuilder)

سایت کاریابی کریر بیلدر از جمله سایت هایی است که در این زمینه سابقه طولانی دارد. این سایت به جستجوگران اجازه می دهد تا گزینه های انتخابی خود را با استفاده از گزینه های مکان، عنوان شغل و میزان حقوق فیلتر کنند. سایت کریر بیلدر برای ایجاد ارتباط میان کارفرما و متقاضی از هوش مصنوعی استفاده می کند.

جاب بوم (Jobboom)

سایت کاریابی جاب بوم بزرگ ترین سایت در کبک است و خدمات خود را به زبان انگلیس و فرانسوی ارائه می دهد. متقاضیان در این سایت می توانند رزومه خود را قرار دهند و به صورت مستقیم برای مشاغل درخواست دهند. همچنین در این سایت راهنمایی شغلی و مقالات در خصوص روند های بازار و مسیر های شغلی وجود دارد.

تورنتو جابز (TorontoJobs)

سایت کاریابی تورنتو جابز برای افرادی که به دنبال فرصت های شغلی در تورنتو هستند مناسب است. کارفرمایان فرصت های شغلی را در این سایت در دسترس متقاضیان قرار می دهند.

ورک بی سی (WorkBC)

سایت کاریابی ورک بی سی به جهت یافتن شغل در بریتیش کلمبیا برای متقاضیان منبع مناسبی است. این سایت در خصوص قوانین کار و بازار کار اطلاعات مفیدی در اختیار عموم قرار می دهد.

جابز (Jobs)

در سایت کاریابی جابز پیشنهادات شغلی محدود به استان یا منطقه خاصی نیست و افراد متقاضی می توانند با دسترسی بیشتر به جستجوی موقعیت های شغلی بپردازند.

RobertHalf

متقاضیان در سایت RobertHalf علاوه بر دریافت خدمات برای جستجوی کار مودر نظر می توانند برای مشاوره شغلی و توسعه شغلی نیز خدماتی دریافت کنند. این سایت دارای برنامه های شغلی منحصر به فردی است که در هیچ سایت کاریابی دیگری مشاهده نخواهد شد.

LinkedIn

این سایت از طریق لیست کارفرما و از طریق ارتباط با شبکه گسترده شغل پیدا کنند. صفحه ای که متقاضی دارد می تواند به عنوان رزومه متقاضی عمل کند و افراد می توانند محتوای مرتبط با شغل مرتبط خود را پیدا کنند و حتی به اشتراک بگذارند. همچنین متقاضیان می توانند در بحث های حرفه ای شرکت کنند و شرکت هایی که مرتبط با شغل مورد نظرشان است را دنبال کنند.

Eluta

الوتا یک موتور جستجو است که آگهی های شغلی مختلف در کانادا را از بیش از 10 هزار وب سایت به متقاضی نشان می دهد. داوطلبان می توانند از طریق ارسال آدرس ایمیل خود ثبت نام کرده و هشدارهای مرتبط با مشاغل جدیدی که با شرایط و علایق خود مطابقت دارد را دریافت کنند.

SimplyHired

سایت SimplyHired موتور جستجوی شغل است که مانند سایر موتورهای جستحوی کار، مشاغل مورد نظر متقاضی را از سرتاسر دنیا جمع آوری کرده و به متقاضی ارائه می دهد.
در این سایت نیز امکان فیلتر کردن محدوده وجود دارد به گونه ای که متقاضی می تواند با وارد کردن کد پستی خود نزدیک ترین فرصت های شغلی را جستجو کند.

ZipRecruiter

متقاضیان می توانند از طریق گوشی همراه خود برای جستجوی شغل مورد نظر خود بپردازند و درخواست خود را برای کارفرما ارسال کنند در نتیجه می توانند با هشدارهای برنامه از برنامه های شغلی و نتایج درخواست خود مطلع شوند.

 

شاید برایتان مفید باشد:

ویزای کاری کانادا

ویزای خود اشتغالی کانادا

ورک پرمیت کانادا

جاب آفر کانادا

 

چگونه در کانادا کار پیدا کنیم؟

یافتن شغل جدید می تواند استرس زا و چالش انگیز باشد. خوشبختانه کشور کانادا با نرخ بیکاری پایین، کشور مناسبی برای مهاجرت کاری است و مشاغل بی شماری برای متقاضیان وجود دارد، فقط کافی است شغل مناسب خود را پیدا کنند و با تایید کارفرما جاب آفر دریافت کنند.
یافتن شغل مناسب به علایق و مهارت های متقاضی بستگی دارد، متقاضیان با نوشتن رزومه می توانند شایستگی، مهارت ها و علایق خود را به کارفرما منتقل کنند.
متقاضیان با بررسی سایت های کاریابی در کانادا می توانند نمایه های شغلی را بررسی کرده و شغل مناسب برای خود را پیدا کنند. منابع زیر می تواند به متقاضیان درجستجوی کار کمک کند:

  • استفاده از پلتفرم لینکدین
  • استفاده از سایت های کاریابی
  • پرسیدن در مورد مشاغل آزاد، از خانواده و دوستانی که در کانادا اقامت دارند
  • کمک گرفتن از موسسات کاریابی

سوالات متداول در مورد سایت های کاریابی کانادا

مشاغل رایج در کانادا چیست؟

مشاغلی مانند: معاون اداری، مهندسی، پرستار، راننده کامیون، توسعه دهنده وب، کارگر، دراوساز، جوشکار، حسابدار، مدیر پروژه، مکانیک و … در کانادا رایج هستند.

مشاغل پرتقاضا در کانادا چیست؟

مهندس برق، پرستاری، مدیر پروژ، مهندس برق، راننده کامیون، مدیر بازاریابی، جوشکار و … از مشاغل پرتقاضا هستند.

جهت آگاهی بیشتر و دریافت پاسخ سوالات خود می توانید با مشاوران مجموعه دکتر مهاجرت، از طریق فرم مشاوره رایگان مهاجرت در ارتباط باشید. کارشناسان ما با وکلای محلی حاضر در کشور مقصد در ارتباط هستند و می توانند اطلاعات کاملی را به صورت رایگان به شما ارائه دهند.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
شرایط اخذ اقامت اتریش

اقامت اتریش

اقامت اتریش از راه های مختلفی همچون تحصیل، کار، سرمایه گذاری و روش های مبتنی بر سرمایه، ازدواج، تولد، پناهندگی امکان پذیر است. متقاضیان برای

ویزای شینگن یا ویزای اروپا

ویزای شینگین (ویزای اروپا)

شرایط اخذ ویزای اروپا (ویزای شینگن) افرادی که قصد دارند وارد یکی از کشورهای اروپایی شوند می بایست برای ورود به اروپا ویزا دریافت کنند.

سرمایه گذاری در پرتغال

سرمایه گذاری در پرتغال

در حال حاضر پرتغال یکی از پویاترین اکوسیستم های سرمایه گذاری در اروپا را دارد. سرمایه گذاری های انجام شده در دهه گذشته در منابع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *