آوسبیلدونگ آلمان + لیست رشته ها

مهاجرت از طریق اوسبیلدونگ آلمان
فهرست مطالب

آوسبیلدونگ چیست؟ دوره آوسبیلدونگ المان چیست؟

آوسبیلدونگ (آوسبیلدونگ آلمان) به دوره هایی گفته می شود که برای افزایش مهارت و یادگیری نیروی های متخصص در کشور آلمان برگزار می شود. از آن جایی که کشور آلمان نیروهای متخصص همراه با مهارت بالا را جذب می کند به همین سبب با برگزاری دوره های آموزشی مهارت لازم را به آن ها آموزش خواهد داد تا آن ها بتوانند با آگاهی کامل در این کشور مشغول به فعالیت شوند.
از این رو متقاضیان مهاجرت به آلمان از طریق تخصص می توانند مهارت مورد نظر خود را کسب کرده و از طریق آن در این کشور به درآمد برسند.

جهت آگاهی بیشتر و دریافت پاسخ سوالات خود می توانید با مشاوران مجموعه دکتر مهاجرت، از طریق فرم مشاوره رایگان مهاجرت در ارتباط باشید. کارشناسان ما با وکلای محلی حاضر در کشور مقصد در ارتباط هستند و می توانند اطلاعات کاملی را به صورت رایگان به شما ارائه دهند.

شرایط آوسبیلدونگ المان – شرایط مهاجرت به آلمان از طریق آوسبیلدونگ

شرایط-آوسبیلدونگ-المان---شرایط-مهاجرت-به-آلمان-از-طریق-آوسبیلدونگ

دوره های کار آموزی آوسبیلدونگ آلمان به صورت نظری و عملی می باشد که معمولا این دوره ها بین 2 تا 3 سال زمان نیاز خواهد داشت. این دوره دارای شرایطی است که علاقمندان باید به صورت کامل از آن آگاه شوند.
افرادی که قصد شرکت در دوره های آوسبیلدونگ آلمان را داشته باشند باید به زبان آلمانی تسلط کامل داشته باشند که معمولا با توجه به رشته آن ها حداقل مدرک زبان آلمانی در سطح B2 را باید دارا باشند. البته در برخی رشته ها تسلط به زبان انگلیسی نیز کفایت می کند.
با شرکت در این دوره ها ماهانه مبلغی بین 500 تا 1100 یورو حقوق دریافت می کنید که به وسیله آن می توانید مقداری از هزینه ها موجود در این کشور را پرداخت نمایید. از دیگر شرایط آوسبیلدونگ آلمان این است که با توجه به رشته کاری هر فرد مدرک تحصیلی دوره متوسطه، دیپلم و لیسانس وی مورد نیاز می باشد. مثلا برای رشته آرایشگری تنها ارائه مدرک سیکل کفایت می کند.

لیست رشته های آوسبیلدونگ المان – انواع آوسبیلدونگ های آلمان

حدود 400 رشته در دوره های آوسبیلدونگ آلمان ارائه می شود. متقاضیان با توجه به علاقه و استعداد خود می توانند رشته های مختلف را انتخاب کنند و به فعالیت در آن مشغول شوند. در زیر به برخی از رشته های پرمتقاضی آوسبیلدونگ آلمان اشاره می کنیم:

 • برق کار
 • مکانیک کارخانه برای لوله کشی
 • گل فروش
 • دستیار پزشک
 • فروشنده
 • تکنسین اتاق عمل
 • کارمند خودرو سازی
 • ای تی
 • هتل و دستیار مهمان نوازی
 • دارو سازی
 • روترهای ساختمانی
 • مکانیک گرمایش و تهویه مطبوع
 • آرایشگری
 • معلمی
 • منشی بانک
 • معماری
 • شیشه ساز ماشین
 • تکنسین بیهوشی
 • مکانیک
 • گرافیک
 • قصاب
 • کامپیوتر
 • فروشنده فروشگاه
 • پزشکی
 • بازرس مصالح ساختمانی
 • دستیار دکتر بیهوشی
 • فیزیوتراپی
 • دندانپزشکی

آوسبیلدونگ فیزیوتراپی در آلمان

یکی از پرطرفدارترین رشته های موجود دوره آوسبیلدونگ آلمان رشته فیزیوتراپی می باشد. آوسبیلدونگ  فیزیوتراپی در آلمان حدود 6 ماه تا 3 سال زمان می برد که پس از اتمام دوره آن متقاضی می تواند به عنوان نیروی کار در کشور آلمان مشغول به کار شود.

آوسبیلدونگ معلمی در المان

دوره های آوسبیلدونگ  معلمی در آلمان طی 1 سال تا 3 سال برگزار می شود که در آن فرد متقاضی می تواند با یادگیری زبان آلمانی و داشتن مدرک کارشناسی برای شغل مربوط به آن اقدام کند.

آوسبیلدونگ آرایشگری در آلمان

آوسبیلدونگ آرایشگری آلمان

دوره آوسبیلدونگ آرایشگری آلمان به مدت 3 سال زمان خواهد برد و فرد متقاضی پس از اتمام آموزش های لازم می تواند بین 14 ساعت تا 16 ساعت در روز در بخش های مختلف آرایشگاهی این کشور مشغول به کار شود. حداقل حقوق ماهیانه این افراد در سال اول کار 700 یورو می باشد.

آوسبیلدونگ دندانسازی آلمان

شغل دندانپزشکی از طریق دوره های آوسبیلدونگ آلمان غیر ممکن است اما زیر شاخه های آن مانند دندانساز می تواند با این روش به کار در کشور آلمان بپردازد. معمولا دوره آموزشی آوسبیلدونگ دندانسازی در آلمان حدودا سه سال می باشد.

آوسبیلدونگ دندانپزشکی در المان

آوسبیلدونگ دندانپزشکی آلمان

دندانپزشکی از رشته های حساس در جامعه است که باید برای یادگیری آن زمان زیادی را صرف نمود تا فرد بتواند با مهارت بالا در این رشته به فعالیت بپردازند، از این رو با دوره های آوسبیلدونگ دندانپزشکی در آلمان نمی توان در این رشته فعالیت کرد.

آوسبیلدونگ داروسازی در آلمان

داروسازی از جمله رشته هایی است که برای کار در آن باید دوره های تحصیلی را در دانشگاه سپری کرد، اما می توان با شرکت در دوره های اوسبیلدونگ داروسازی در آلمان به عنوان تکنسین داروخانه در این کشور فعالیت کرد.

آوسبیلدونگ پزشکی المان

پزشکی یکی از رشته ایی است که به زمان زیادی جهت آموزش نیاز دارد و فرد متقاضی آن باید تخصص بالایی در فرایند عملی و تئوری آن دارا باشد. از این رو امکان آموزش دوره آوسبیلدونگ پزشکی در آلمان وجود ندارد و نمی توان در طول چند دوره آن را به فرد آموزش داد.

آوسبیلدونگ دستیار پزشک

آوسبیلدونگ دستیار پزشک در آلمان یک دوره سه ساله آموزشی است که فرد را به صورت کاملا حرفه ای به عنوان یک دستیار پزشک پرورش می دهد.

آوسبیلدونگ تکنسین بیهوشی

امکان فعالیت در کشور آلمان از طریق شرکت در دوره های آوسبیلدونگ تکنسین بیهوشی وجود خواهد داشت. این دوره ها بین 2 سال تا 3 سال به زمان نیاز دارد.

آوسبیلدونگ تکنسین اتاق عمل

آوسبیلدونگ تکنسین اتاق عمل

مهارت های آموزش داده شده در دوره های آوسبیلدونگ تکنسین اتاق عمل در آلمان به فرد متقاضی باعث می شود تا وی آگاهی لازم را در این زمینه به دست آورد و بتواند پس از پایان دوره در این کشور مشغول به فعالیت شود.

آوسبیلدونگ معماری در المان

افرادی که قصد پرداختن به فعالیت در رشته معماری در کشور آلمان را دارند باید شرایطی این امر از جمله داشتن حداقل مدرک دیپلم را دارا باشند و در دوره های آوسبیلدونگ معماری آلمان طی 2 سال تا 3 سال به یادگیری بپردازند. در این صورت فرد می تواند آماده فعالیت در رشته معماری در کشور آلمان شود.

آوسبیلدونگ گرافیک

اگر فردی هستید که علاقمند به امور مربوط به سایت و طراحی می باشید می توانید برای یادگیری آن در دوره های مهارت گرافیت شروع به آموزش نمایید. با آموزش در دوره های آوسبیلدونگ گرافیک به این مهارت دست خواهید یافت.

آوسبیلدونگ آی تی

افرادی که قصد انجام فعالیت در رشته ای تی را دارند، می توانند با کسب مهارت در دوره های آوسبیلدونگ ای تی در آلمان مشغول به فعالیت شوند.

آوسبیلدونگ کامپیوتر

آوسبیلدونگ کامپیوتر

تنوع در گرایش های مربوط به رشته کامپیوتر در دوره های آوسبیلدونگ کامپیوتر بسیار زیاد است و متقاضیان می توانند با آموزش دیدن در این دوره، به فعالیت در رشته کامپیوتر در کشور آلمان بپردازند.

آوسبیلدونگ برنامه نویسی المان

معمولا برنامه نویسی از شغل های محبوب و پرطرفدار در همه جا دنیا می باشد که در اکثر موارد درآمد بالایی را برای افراد به ارمقان خواهد آورد. متقاضیان می توانند با گذراندن دوره های اوسبیلدونگ برنامه نویسی در آلمان طی 3 سال دارای تخصص و مهارت در این زمینه شوند و در کشور آلمان مشغول به کار شوند.

آوسبیلدونگ فروشنده تجهیزات کامپیوتری

تجهیزات کامپیوتر از دیگر شغل هایی است که با طی کردن دوره آموزشی آوسبیلدونگ فروشنده تجهیزات کامپیوتری در آلمان امکان انجام فعالیت در این زمینه در کشور آلمان برای فرد ایجاد خواهد شد.

آوسبیلدونگ برق

آوسبیلدونگ برق آلمان

برق یکی از رشته هایی است که افراد متقاضی بدون داشتن مدرک دانشگاهی می توانند با شرکت در دوره های آوسبیلدونگ برق در آلمان مهارت لازم را دریافت کنند و تخصص مورد نیاز خود را به دست آورند. مدت زمان یادگیری در این رشته در دوره آوسبیلدونگ بین 1 سال تا 3 سال به بسته به سطح یادگیری افراد متفاوت خواهد بود.

آوسبیلدونگ برقکار صنعتی

آموزش آوسبیلدونگ برقکار صنعتی در آلمان به دو سال زمان نیاز دارد که پس از آن فرد می تواند تاییده کار در کشور آلمان را به دست آورد.

آوسبیلدونگ مکاالکترونیک

هر جای دنیا که یک دستگاه پیشرفته مشغول به کار است به یک نیروی کار مکاترونیک نیاز دارید. از این رو آموزش دوره آوسبیلدونگ مکاترونیک در آلمان می تواند برای فرد مفید و پر درآمد باشد.

آوسبیلدونگ تکنیسین تاسیسات

یادگیری مهارت های لازم در دوره آوسبیلدونگ تکنسین تاسیسات در آلمان شما را برای فعالیت در شرایط سخت آماده می سازد.

آوسبیلدونگ راننده قطار و لوکوموتیوران

افراد متقاضی فعالیت در این رشته پس از اتمام دوره های آوسبیلدونگ راننده قطار و لوکوموتیوران در آلمان می توانند به عنوان راننده در این کشور مشغول به کار شود.

آوسبیلدونگ شیمی و فیزیک

افراد علاقمند به کار در رشته های فیزیک و شیمی باید حدود 3 تا 3.5 سال در دوره آوسبیلدونگ شیمی و فیزیک در آلمان شرکت کنند تا پس از یادگیری تخصص لازم بتوانند در کشور آلمان به کار مشغول شوند.

آوسبیلدونگ کارمند آزمایشگاه شیمی

در دوره های یادگیری آوسبیلدونگ کارمند آزمایشگاه شیمی در آلمان به فرد مباحثی مانند اندازه گیری و وزن سنجی مواد اولیه، کار با تجهیزات آزمایشگاه و بسیاری از موارد دیگر آموزش داده خواهد شد. در این دوره سه ساله فرد با یادگیری کامل می تواند به عنوان یک تکنسین آزمایشگاه شیمی در کشور آلمان مشغول به فعالیت شود.

آوسبیلدونگ کشاوری و صنایع چوب

کشاورزان با شرکت در دوره های آوسبیلدونگ کشاورزی و صنایع چوب در کشور آلمان می توانند مهارت لازم را در زمینه محیط زیست و کشاورزی به دست آورند تا در نهایت موفق به کسب شغل مورد نظر خود در این کشور شوند.

آوسبیلدونگ مکانیک

دوره های آوسبیلدونگ مکانیک در آلمان تجربه کافی را در زمینه مکانیک در اختیار متقاضیان قرار خواهد داد تا آن ها را آماده کار در آینده ای نزدیک در کشور آلمان نماید.

آوسبیلدونگ ورزشی در آلمان

معمولا دوره آوسبیلدونگ ورزشی در آلمان سه ساله می باشد و افراد متقاضی در این آموزش آوسبیلدونگ، برنامه های عملی و تئوری را برای یادگیری طی می کنند و پس از یادگیری کامل در رشته های مختلف ورزشی مشغول به فعالیت خواهند شد.

آوسبیلدونگ جوشکاری در آلمان

دوره های آموزشی آوسبیلدونگ جوشکاری در آلمان می تواند شرایط مناسبی را برای علاقمندان به این رشته فراهم آورد تا بتواند در مدت زمان کم و با دریافت حقوق طی دوره های آموزشی به مهارت لازم دست پیدا کنند. افراد می توانند پس از اتمام آموزش ها موفق به اخذ شغل مربوطه در این کشور شوند.

آوسبیلدونگ طراحی صنعتی

طراحی صنعتی یکی دیگر از دوره های آموزشی اوسبیلدونگ در آلمان است. افراد می توانند در دوره آموزشی آوسبیلدونگ طراحی صنعتی در آلمان طی مدت زمان 3 تا 4 سال آموزش های لازم را کسب کنند و در نهایت پس از آموزش های لازم وارد بازار کار رشته طراحی صنعتی در این کشور خواهند شد.

آوسبیلدونگ حسابداری المان

اکثریت مشاغل به یک حسابدار ماهر نیاز دارند، از این رو متقاضیان این رشته می توانند بدون داشتن مهارت با عبور از دوره های آموزشی آوسبیلدونگ حسابداری در آلمان در رشته های حسابرسی و حسابداری فعالیت داشته باشند.

آوسبیلدونگ خلبانی در آلمان

خلبانی شغل بسیار حساسی است که با جان انسان ها در ارتباط است و به همین سبب فرد باید از تحصیلات عالی برخوردار باشد تا به بهترین نحو ممکن بتواند به فعالیت در این رشته بپردازد. علاقمندان می توانند با گذراندن دوره سه ساله آوسبیلدونگ  خلبانی در آلمان به عنوان مکانیک هواپیما خواسته خود را تا حدودی بر آورده سازند.

آوسبیلدونگ آشپزی

اوسبیلدونگ آشپزی در آلمان می تواند برای افراد علاقمند شرایطی را فراهم سازد که بدون داشتن مدرک دانشگاهی بتوانند در این رشته شروع به فعالیت کند.

آوسبیلدونگ عمران و نقشه برداری

یکی از رشته های پرطرفدار در دوره های آوسبیلدونگ عمران و نقشه برداری می باشد که فرد باید برای آن حداقل مدرک دیپلم را ارائه نماید و همچنین جهت یادگیری بهتر از زبان آلمانی حداقل در سطح b2 بهره مند باشد. این افراد ماهیانه مبلغی بین 650 یورو تا 1100 یورو درآمد خواهند داشت و در صورت استخدام میزان درآمد آن ها تا 2500 یورو نیز افزایش می یابد.

آوسبیلدونگ پلیس در آلمان

افراد علاقمندان به شغل پلیسی در کشور آلمان می توانند با گذراندن دوره های کار آموزی آوسبیلدونگ پلیس آماده فعالیت در این زمینه شوند. دوره های آموزشی آوسبیلدونگ پلیس در آلمان شرایط مناسبی را برای کار و دریافت درآمد مناسب در این کشور مناسب فراهم خواهند کرد.

آوسبیلدونگ فروشندگی

دوره آموزشی آوسبیلدونگ فروشندگی در آلمان نیاز به مدت زمان 2 سال دارد که فرد با گذراندن این دوره می تواند به فروشندگی در قسمت های مختلف کشور آلمان بپردازد.

آوسبیلدونگ صنایع غذایی

آوسبیلدونگ صنایع غذایی در آلمان دارای دوره های آموزش عملی و تئوری می باشد که باعث می شود فرد یادگیری کاملی را در این زمینه دریافت نماید.

آوسبیلدونگ اپتومتریست

بینایی سنجی یا اپتومتریست یکی از اموری است که در دوره های آوسبیلدونگ اپتومتریست در آلمان آموزش داده می شود که می تواند آینده شغلی و درآمدی فرد را تضمین نماید.

آوسبیلدونگ متخصص علم شنوایی شناسی

شنوایی سنجی یکی از رشته های پرطرفدار در آلمان می باشد که از طریق دوره های آوسبیلدونگ متخصص علم شنوایی شناسی در این کشور به متقاضیان ارائه می شود.

آوسبیلدونگ مسئول کارهای دفتری

افراد متقاضی برای انجام امورات دفتری نیاز به آموزش و مهارت در این زمینه دارند که با شرکت در دوره های آوسبیلدونگ مسئول کارهای دفتری می توانند کار آموزی خود را سپری کنند و سپس آماده فعالیت در این زمینه شوند.

آوسبیلدونگ هتلداری

هتلداری در آلمان نیاز به آموزش و مهارت در دوره های آوسبیلدونگ هتلداری دارد که به وسیله آن متقاضیان می توانند با یادگیری این مهارت ها فعالیت خود را در کشور آلمان آغاز نمایند.

آوسبیلدونگ بازاریابی

از اموراتی که متقاضیان زیادی برای یادگیری دارد و همچنین درآمد حاصل از آن نیز بسیار بالا می باشد می توان بازاریابی را نام برد. دوره های آوسبیلدونگ بازاریابی در آلمان دارای آموزش های تئوری و عملی است که در نهایت یک شخص متخصص و کار آزموده را تحویل کشور آلمان خواهد داد.

آوسبیلدونگ رسانه

دوره آموزشی آوسبیلدونگ رسانه در آلمان طی سه سال آموزش داده می شود و برای آن افراد باید حداقل مدرک دیپلم را دارا باشند. متوسط حقوق ماهیانه گروه رسانه در آلمان طی دوره آوسبیلدونگ مبلغی در حدود 580 یورو می باشد که مبلغ آن پس از اتمام آموزش و استخدام به 1650 یورو در ماه نیز خواهد رسید. این افراد می توانند در زمینه های تکنسین رسانه، مدیر بازرگانی رسانه، استاد تولید رسانه های تصویری و صوتی و … در کشور آلمان به فعالیت بپردازند.

پردرآمدترین رشته های آوسبیلدونگ

در زمان شروع دوره های آوسبیلدونگ در آلمان افراد حقوق دریافت می کنند که بسته به شرایط آن ها و نوع دوره آموزشی مبلغ آن بین 500 یورو تا 1100 یورو می باشد. برخی از پردرآمدترین رشته های آوسبیلدونگ در آلمان به شرح زیر می باشد:

پردرآمدترین رشته های آوسبیلدونگ
کارمند صنعتی مکانیک کشتی بازاریابی
کارمند بانک شنوایی سنجی برق کار
پزشکی بهداشت دهان و دندان پرستاری
متخصص آی تی کنترل کننده ترافیک هوایی مهندسی

 

ویزای آوسبیلدونگ المان

ویزای آوسبیلدونگ المان

کشور آلمان برای متقاضیان مهاجرت به آلمان از طریق آوسبیلدونگ ویزا در نظر گرفته است. برای انجام این کار نیاز به تهیه و جمع آوری مدارک تعیین شده می باشد. فرد می تواند پس از جمع آوری مدارک و ارسال آن ها، برای اخذ ویزای آلمان با استفاده از دوره آموزشی آوسبیلدونگ اقدام کند.
متقاضیان می توانند با پرداخت مبلغی در حدود 60 یورو درخواست خود را در سفارت کشور آلمان به ثبت رسانند و برای اخذ ویزای آوسبیلدونگ اقدام کنند.

هزینه آوسبیلدونگ المان – هزینه ویزای آوسبیلدونگ آلمان

هزینه آوسبیلدونگ المان

فرد متقاضی مهاجرت به آلمان از طریق آوسبیلدونگ باید تمامی هزینه های مربوطه را تحت نظر داشته باشد تا با محاسبه آن ها بتواند تمکن مالی خود را مورد بررسی قرار دهد.
هزینه مورد نیاز برای طول دوره آموزش در آوسبیلدونگ کاملا رایگان می باشد و فرد نیازی به پرداخت هزینه نخواهد داشت، اما هزینه های زندگی در این کشور را باید پرداخت نمود. معمولا هزینه ماهیانه افراد برای زندگی در کشور آلمان طی دوره آوسبیلدونگ مبلغی بین 700 یورو تا 900 یورو می باشد.

تمکن مالی برای آوسبیلدونگ

فرد باید جهت شرکت در دوره های اوسبیلدونگ و مهاجرت به آلمان از طریق آوسبیلدونگ تمکن مالی لازم را دارا باشد. از آن جایی که آموزش و یادگیری در این دوره ها بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای می باشد، فرد باید برای زندگی در طی مدت زمان آموزش خود در کشور پیشرفته آلمان هزینه لازم را داشته باشد.
از این رو تمکن مالی برای هر ماه در کشور آلمان جهت شرکت در دوره های آوسبیلدونگ مبلغی در حدود 860 یورو می باشد.

آوسبیلدونگ برای پناهندگان

برای مهاجرت به آلمان از طریق آوسبیلدونگ باید در این کشور اقامت داشت، از این رو آوسبیلدونگ برای پناهندگان به گونه ای است که در صورت رد شدن درخواست پناهندگی در این کشور می توانند برای شرکت در دوره های آوسبیلدونگ آلمان اقدام کنند و با موفقیت در این دوره در کشور آلمان مشغول به کار و اقامت شوند.

مراحل گرفتن ویزای آوسبیلدونگ آلمان

مراحل گرفتن ویزای آوسبیلدونگ آلمان

افرادی که متقاضی مهاجرت به آلمان از طریق آوسبیلدونگ و شرکت در این دوره ها می باشند باید نسبت به مراحل انجام این کار آگاهی کسب کنند تا بتوانند راحت تر و بدون مشکل برای مراحل اخذ ویزای آلمان از طریق آوسبیلدونگ اقدام نمایند. در زیر به مراحل گرفتن ویزای آوسبیلدونگ آلمان به صورت مختصر اشاره می کنیم:

 • فرد متقاضی در ابتدا باید به جست جوی کامل در زمینه آموزش آوسبیلدونگ در تخصص های مختلف در آلمان بپردازد که این امر از طریق مراجعه به سایت arbeitsagentur.dr امکان پذیر خواهد بود.
 • یادگیری تخصص های مختلف در دوره های آوسبیلدونگ آلمان نیازمند تسلط به زبان آلمانی حداقل در سطح B1 می باشد. از این رو متقاضی باید تسلط کامل خود را به این زبان اثبات نماید.
 • موسسات مختلف در آلمان برگزار کننده دوره های آوسبیلدونگ می باشند به همین جهت متقاضیان باید برای مکان های مختلف درخواست خود را ارائه دهند.
 • پس از اتمام دوره آوسبیلدونگ آلمان نیاز به مصاحبه کاری به صورت آنلاین با کارفرمای مورد نظر می باشد.
 • در این مرحله نوبت به ارسال مدارک و تاییدیه از سوی کارفرما می رسد.
 • در آخرین مرحله فرد متقاضی می تواند با در دست داشتن مدارک لازم برای دریافت ویزای آلمان اقدامات لازم را صورت دهد.

زمان ثبت نام آوسبیلدونگ

جهت آگاهی دقیق از زمان ثبت نام آوسبیلدونگ می توانید به سایت سازمان مورد نظر مراجعه کنید. به طور کلی معمولا سازمان ها و مراکز برگزار کننده دوره های آوسبیلدونگ بین 6 ماه تا 1.5 سال قبل از برگزاری دوره، فراخوان های ثبت نام را ارائه می کنند و متقاضیان باید در مدت زمان فراخوان برای ثبت نام خود اقدام کنند.
دوره های آوسبیلدونگ همانند دانشگاه ها هر ساله در دو تایم مختلف ترم تابستان و ترم زمستان برگزار می شوند و معمولا شروع آن ها همزمان با برگزاری کلاس های دانشگاه ها می باشد. به این نکته توجه نمایید که دوره آوسبیلدونگ ترم تابستان دارای تنوع بسیار بیشتری است.

مصاحبه آوسبیلدونگ

انجام مصاحبه آوسبیلدونگ پس از اتمام دوره های آموزشی و موفقیت در انجام امورات در سفارت آلمان صورت می گیرد. در این مرحله کافرما از شما سوالاتی را می پرسد که باید قادر به پاسخگویی به آن ها باشید. در مصاحبه آوسبیلدونگ آلمان تسلط به زبان انگلیسی نیاز است و همچنین ارائه رزومه کاری و انجام فعالیت در کشور آلمان بسیار کمک کننده می باشد.

سوالات متداول در مورد مهاجرت به آلمان با آوسبیلدونگ

 • پر درآمدترین شغل ها در دوره های آموزشی آوسبیلدونگ آلمان کدام یک می باشند؟

پر درآمدترین شغل های این دوره شامل پرستاری، پزشکی و دندان پزشکی، متخصص آی تی، تکنسین برق، مکانیک هواپیما، کنترل کننده ترافیک هوایی و … می باشد.

 • برای مهاجرت به آلمان از طریق آوسبیلدونگ و شرکت در این دوره چه مدرک زبانی نیاز می باشد؟

برای شرکت در دوره های آوسبیلدونگ با توجه به رشته انتخابی مدرک زبان خاصی نیاز است اما به طور کلی باید حداقل مدرک زبان آلمانی را در سطح B1 ارائه نمود.

 • تمکن مالی مورد نیاز برای شرکت در دوره های آوسبیلدونگ آلمان چقدر است؟

میزان تمکن مالی مورد نیاز برای شرکت در دوره های آوسبیلدونگ کشور آلمان ماهانه مبلغی در حدود 860 یورو می باشد.

 • هزینه مورد نیاز برای زندگی در کشور آلمان طی دوره آوسبیلدونگ چقدر است؟

با توجه به پرداخت حقوق طی دوره آوسبیلدونگ کشور آلمان، برای زندگی در این کشور طی این دوره باید مبلغی بین 700 یورو تا 900 یورو را در نظر گرفت.

 • شرایط سنی برای شرکت در دوره های اوسبیلدونگ آلمان چسیت؟

برای کسب اطلاعات کامل در مورد شرایط سنی مهاجرت به آلمان در کلیه روش ها، به این مطلب مراجعه نمایید: بررسی شرط سنی مهاجرت به آلمان در تمام روش ها

جهت آگاهی بیشتر و دریافت پاسخ سوالات خود می توانید با مشاوران مجموعه دکتر مهاجرت، از طریق فرم مشاوره رایگان مهاجرت در ارتباط باشید. کارشناسان ما با وکلای محلی حاضر در کشور مقصد در ارتباط هستند و می توانند اطلاعات کاملی را به صورت رایگان به شما ارائه دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط